fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого: до когось гроші тіктимуть рікою, а комусь варто вімкнути економний режим

У фінансовому гороскопі відображені рекомендації знакам Зодіаку, покликані допомогти в діловій сфері життя. Експерти на цьому тижні не рекомендують повністю довіряти планетам-покровителям, а розраховувати на власні сили. Активність і бажання досягти успіху будуть відмінним двигуном особистого прогресу і допоможуть залучити в життя фінансові потоки. Джерело

Овен

Тиждень з 10 по 16 лютого буде не найвдалішим для ділової активності. Астрологи рекомендують Овнам стримати запал і не піддаватися на провокації, щоб виключити відтік фінансів. Конфлікти можуть виникати щодня, і для того, щоб вони не стали причиною конфронтації з колегами і начальством, Овнам варто зайнятися самостійною роботою. На цьому тижні колективна праця навряд чи принесе потрібні результати.

Уникнути сутичок як на роботі, так і вдома Овнам допоможуть медитації й інші вправи, спрямовані на приборкання емоцій. Справитися з бажанням витрачати також важливо, особливо якщо мова йде про великі покупки техніки. Вплив Меркурія, який готується перейти в ретроградний рух 17 лютого, великий, тому покупки можуть виявитися недоречними, а також бракованими або неналежної якості.

Телець

Тельцям впоратися з проблемами в діловому середовищі допоможе впевненість і незалежність. На цьому тижні астрологи рекомендують зайнятися вихованням сили волі, щоб протистояти агресивним нападкам з боку недоброзичливців. Тиждень пройде успішно, якщо не квапити подій і виконувати заплановані справи в спокійному режимі. Розсудливість дозволить виключити промахи і досягти цілей вчасно.

Фінансове благополуччя не змусить себе чекати, якщо Тельці зможуть зберегти свої плани в секреті. Увага з боку недоброзичливців буде великою, тому так важливо зберігати внутрішню рівновагу і мовчки йти до поставленої мети, виконуючи роботу в поодинці. Тельцям не варто лякатися тимчасових труднощів, адже їх подолання збільшить нагороду за працю.

Близнюки

У Близнюків на цьому тижні з’явиться шанс проявити себе, який не можна упускати. Їм варто використовувати вроджені здібності і таланти, щоб швидше справлятися з обов’язками і зарекомендувати себе відмінними фахівцями. Успіх не змусить себе чекати, якщо діяти сміливіше, але при цьому не забувати про необхідну обережність. Виважені рішення дозволять уникнути промахів і виконати все, що було заплановано.

У період з 10 по 16 лютого Близнюкам варто звернути увагу на поведінку. Чуйність і вміння підлаштовуватися під обставини не дадуть промахнутися і зробити прикрі помилки. Вдало пройде і робота в команді, і для цього потрібно вміти домовлятися, а також знаходити компромісні рішення.

Рак

Успіх дійде до Раків, якщо слідувати рекомендаціям астрологів. Вони рекомендують залишити бажання покопатися в минулому і тримати курс на майбутнє. Втілювати в життя сміливі задуми не варто, однак складати плани важливо і потрібно, щоб в сприятливий час почати шлях до особистого благополуччя. Справитися з роботою на цьому тижні допоможуть витримка і вміння швидко реагувати на зміни.

Фінансове становище погіршиться лише в тому випадку, якщо Раки проявлять нестриманість. Витрачати гроші на цьому тижні варто лише в тому випадку, якщо товари необхідні. Купівля техніки навряд чи буде вдалою, тому шопінг краще відкласти. Також Ракам на цьому тижні не варто йти на необгрунтований ризик – бажання заробити нечесним шляхом обернеться неприємностями.

Лев

Левам другий тиждень лютого може піднести неприємні сюрпризи і відтік фінансів. Їм належить не тільки розпланувати робочий час, а й стримати запал, щоб не зірватися і не витратити заощадження в одну мить. Удачу принесе розмірена праця, яку потрібно обов’язково чергувати з відпочинком, інакше Леви ризикують втратити сил вже до середини тижня і не виконати запланованих на цей період справ.

Незважаючи на те, що тиждень буде досить активним, Левам не варто зариватися головою в роботу, позбавляючи себе звичайних радощів. В кінці тижня буде можливість відновити сили в колі близьких, а значить, не варто відмовлятися від дружніх посиденьок. Астрологи рекомендують провести дозвілля вдома, щоб виключити недоречні витрати в дорогих ресторанах або барах.

Діва

На цьому тижні Дівам доведеться докласти зусиль, щоб виключити неприємності. Виною всьому буде вплив зірок і планет, які змусять понервувати. Причин для стресу не буде, тому астрологи рекомендують з понеділка приступати до вправ, що зменшує тривожність. Це дозволить без зусиль розібратися зі справами і не залишати вирішення важливих питань на потім. Удача не змусить себе чекати, якщо орієнтуватися на список справ і не відволікатися під час роботи на самокопання.

Досягти благополуччя і фінансової незалежності на цьому тижні вийде, якщо працювати в спокійному режимі і самостійно вирішувати виникаючі завдання. Так Діви зможуть показати себе з кращого боку і отримати не тільки похвалу з боку начальства, а й розраховувати на грошову винагороду, а також на підвищення в посаді.

Терези

Терезам астрологи рекомендують приділяти увагу деталям, з яких і буде складатися успіх. Увага до робочого процесу дозволить швидко і в строк впоратися з обов’язками і показати себе з кращого боку. На цьому тижні з понеділка по п’ятницю буде можливість завершити довгострокові проекти, і Терезам не варто відкладати ці справи. Крім того, Терезам не варто забувати про те, що вони обіцяли, інакше успіх обійде стороною.

На вихідних активність піде на спад, і в цей час краще не починати нічого нового. Час варто приділяти не тільки справам, а й сім’ї. Спілкування з близькими допоможе поповнити запас енергії, а також заручитися підтримкою сім’ї та друзів. Виключити доведеться і спонтанні витрати – гаманець швидко спорожніє, а можливість його наповнити може прийти не скоро.

Скорпіон

Скорпіонам досягти успіхів в діловому середовищі допоможе правильний настрій. Вплив зірок і планет може не кращим чином позначитися на настрої, а значить, понеділок варто почати з ритуалу, який допоможе залучити в життя позитивні думки. Активність буде запорукою успіху, тому зволікати на цьому тижні не варто. Невдачі обійдуть стороною і тих, хто відмовиться від поспіху і буде стежити не тільки за настроєм, але і не упустить з виду важливі деталі.

Справитися з відтоком фінансів допоможе грамотний розподіл коштів. Список покупок, відмова від позик і помірна економія дозволять зберегти накопичення, а також вбережуть від покупок, які не будуть необхідні на цьому тижні.

Стрілець

Стрільцям удача посміхнеться, якщо вони перестануть займатися самокопанням і з понеділка приступлять до виконання першорядних обов’язків. Активний початок тижня забезпечить прекрасний старт, завдяки чому вдасться обійти пастки, розставлені на шляху до щасливого життя. У діловому середовищі важливо уникати конфліктів, щоб не псувати собі настрій і не створювати поганої репутації.

На цьому тижні Стрільці можуть зіткнутися з труднощами лише в тому випадку, якщо будуть розголошувати плани, тому астрологи рекомендують мовчки йти до поставленої мети і розраховувати тільки на свої сили. Кінець тижня астрологи рекомендують присвятити не справам, а особистому життю, щоб відволіктися від роботи і налагодити відносини з близькими.

Козеріг

Козероги відчують, як відкривається друге дихання, а значить, їм можна сміливо братися за роботу вже з 10 числа. Впевненість в собі і активність дозволять досягти нових висот, тому астрологи рекомендують впевнено йти до мети і не боятися тимчасових труднощів. Перешкоди на шляху лише загартують, тому потрібно не боятися перешкод.

Успіхи в діловому середовищі неможливі без настрою, тому Козерогам варто черпати натхнення у близьких. Невимушене спілкування та відпочинок у вільний від роботи час дозволять не тільки відновити сили, а й зарядитися бадьорістю, необхідною як для підкорення нових вершин, так і для залучення матеріального благополуччя.

Читайте також: Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого: зірки обіцяють колосальні зміни в житті, нові злети і нове кохання

Водолій

Водоліям на цьому тижні зірки і планети допоможуть досягти нових успіхів і висот. Водоліям важливо тримати себе в руках, що буде складно через підвищену активність і бажання швидше прийти до мети. Проте, поспіх в період з 10 по 16 лютого може привести до небажаних наслідків, а значить, від нього потрібно відмовитися.

Успіх в діловому середовищі буде прямо залежати від готовності працювати, тому Водоліям будуть потрібні сили. Відновити запас енергії допоможуть прості, але дієві вправи, а впоратися з нестачею коштів – перевірені змови. Тим, кому необхідний прорив в справах, варто уважно стежити за подіями – з понеділка по четвер обов’язково надійдуть привабливі пропозиції.

Риби

Рішення ділових питань з 10 по 14 лютого пройде успішно, якщо Риби навчаться бачити наміри людей. В оточенні обов’язково знайдуться ті, хто захоче нажитися за чужий рахунок, тому довіряти всім не має сенсу. Рибам на цьому тижні астрологи рекомендують не починати нічого нового, щоб виключити неприємності, і зробити упор на вирішення поточних питань.

Вплив планет великий, тому Рибам не варто діяти зопалу. На цьому тижні будь-яка дія має бути обдуманою, щоб виключити неприємності надалі і не створювати собі зайвих проблем. Справитися з фінансовими труднощами вийде, якщо дотримуватися обережності і не піддаватися бажанню витратити все без залишку.

You cannot copy content of this page