fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 11 по 17 травня: буде сутужно, але зусилля окупляться

Всесвіт попереджає: середина травня – напружений час для ділового життя. Астрологи радять сконцентруватися на робочих завданнях і привести фінансові справи в повний порядок. Стійкі, земні енергії сприятимуть підвищенню самодисципліни, підприємницької хватки. З цієї причини не варто покладатися на імпровізацію. Зараз куди важливіше розрахувати бюджет, скласти список необхідних покупок і проаналізувати витрати.

Овен

Прийдешній тиждень складно назвати вдалим, але він принесе свої результати. За гороскопом для Овнів настає час, коли всі зусилля окупляться, а досягнуте раніше відкриє перспективи новому. Особливу увагу варто приділити самодисципліни та самоосвіти, інакше хаос й інертність віднесуть Овнів в протилежному напрямку. Це може стати причиною нових витрат, позик, неустойок і відкладених платежів.

Телець

Тиждень під впливом ретроградного Сатурна може підштовхнути Тельців до прикрих помилок. Раціональне мислення і тверезий розрахунок ослабнуть, в зв’язку з чим можна втратити гроші або купити щось, від чого можна було утриматися. Неуважність негативно відіб’ється на матеріальному стані. Щоб уникнути випадкових витрат, мало самоконтролю. Рекомендується не брати нові кредити, не проявляти зайву ініціативу.

Близнюки

Близнюки на цьому тижні можуть стати заручниками непереборного бажання зробити покупки. Якщо є вільні гроші, то краще відмовитися від відвідування магазинів і серфінгу по сайтах інтернет-розпродажів. Астрологи попереджають про те, що зараз велика ймовірність придбати непотрібну або браковану річ. Бажано проявити пильність щодо грошей – не довіряти рекламі, сумнівним порадам і афер.

Рак

Ракам на початку тижня рекомендується бути більш пильними у відношенні з начальством. Накази і розпорядження вищестоящих людей зараз можуть викликати несхвалення, але не варто оскаржувати рішення керівництва – це може негативно відбитися на кар’єрі і доході. Експерти радять утриматися від особистих ініціатив, замість цього краще присвятити час самоосвіті. Аналіз своїх дій допоможе знайти кращий шлях до успіху і збагачення.

Лев

На цьому тижні планети пробудять в левах організаторські здібності, які допоможуть зміцнити авторитет. Це вдалий час для нарад, переговорів, підписання договорів. Левам вдасться зробити або гарну угоду, або вигідну покупку. Для покупок астрологи радять вибрати початок тижня. Після 15-го числа ймовірні нові ділові знайомства, вигідні пропозиції і виникнення нових ідей з приводу заробітку. В цей час бажано проаналізувати свої помилки і бути уважнішими при заповненні документів.

Діва

На цьому тижні Дівам можуть терміново знадобитися гроші, однак отримати їх буде нелегко. Зірки радять переглянути свої пріоритети в частині грошових витрат і по можливості обійтися без нових запозичень. Іншою гострою проблемою на тижні астрологи назвали безготівкові платежі: зросте загроза інтернет шахрайства. Бажано тримати в надійному місці банківські карти і паролі від електронних платіжних систем.

Терези

Наступний тиждень не має Терезів до виконання покладених зобов’язань і до наведення порядку у фінансових справах. Психологічний клімат як в колективі, так і в сім’ї залишить бажати кращого. Напружений стан може стати причиною запізнень, збоїв в роботі, помилок в документах, втрачених грошей. Астрологи радять Терезам берегти свою нервову систему, більше відпочивати і відкласти найбільш трудомісткі справи на середину тижня.

Скорпіон

Астрологи застерігають азартних Скорпіонів від ризикових вчинків, необачних рішень і фінансових махінацій. За гороскопом на цьому тижні можуть надійти пропозиції вкласти гроші в якийсь високоприбутковий проект. Однак поспішати з прийняттям рішень небезпечно – є ризики втратити гроші. Головне зараз – зберегти грошові ресурси і утримати фінансову стабільність.

Стрілець

Стрільців чекає досить нервовий і нестабільний тиждень. Астрологи радять не вступати в контакти без крайньої необхідності. Ділові зустрічі і важливі рішення краще перенести на більш сприятливий час. В іншому випадку вони або самі зірвуться з незалежних від Стрільців причин, або пройдуть не так, як планувалося. Грошовий гороскоп рекомендує відпустити будь-які думки, які заважають бачити реальність картини.

Козеріг

На цьому тижні у Козерогів можуть виникнути складності при роботі з документами, чужими грошима, під час ділових нарад, важливих дзвінків. Основна складність тижня в тому, що буде приходити багато неправдивої інформації. На цьому тлі зросте ймовірність зробити помилку, прогоріти, довіритися шарлатану. Краще зробити ставку на обдумані витрати, самореалізацію і професійне навчання.

Водолій

Наступний тиждень обіцяє Водоліям фінансові труднощі. Для того щоб пом’якшити їх, астрологи радять не піддаватися емоційним імпульсам при прийнятті важливих рішень. Будь-які фінансові інвестиції цей семиденний період можуть виявитися потенційно збитковими. У професійних справах настане тимчасове грошове затишшя, тому очікувати якихось видатних успіхів не варто. Краще відстежити, куди витікають гроші, і подумати над тим, як це можна виправити.

Риби

Риб чекає досить нестабільний тиждень, з труднощами і збитками в діловій сфері. Є ризики зіткнутися з несподіваними обставинами, через які доведеться вносити корективи у свої плани і імпровізувати на ходу. Рекомендується тимчасово зменшити обороти і згадати про причини бідності.

You cannot copy content of this page