fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на тиждень з 11 по 17 жовтня: хто зі знаків Зодіаку відчує смак удачі і грошей

Незважаючи на те, що цей тиждень є сприятливим і протягом цих семи днів немає жодного небезпечного дня, вам все одно варто побоюватися неприємних людей, ворогів і недоброзичливців. Вони активізуються і будуть мати на вас негативний вплив, тому що відчують запах удачі і грошей.

Овен

Як би дивно це не звучало, але Овнам для досягнення фінансової удачі необхідно досягти успіху і в інших сферах теж. Це підвищить мотивацію і зміцнить їхню віру в себе. Цікаве знайомство може принести Овнам нові ідеї. Щоб гроші текли до них в руки, потрібно зберігати раціональний підхід в будь-якій справі. Астрологи рекомендують не ризикувати і ретельно планувати кожен свій крок. Це дуже важливо.

Телець

У Тельців може почати буксувати їх робочий процес. Робота буде виконуватися легко, але грошей за труди Тельці можуть отримувати трохи менше очікуваної кількості. Це буде дуже корисним для тих, хто займається залученням клієнтів, продажами. Вже на самому початку тижня нічні світила посприяють вирішенню конфліктів в будинку і на робочому місці. Це означає, що Тельці зможуть менше часу приділяти негативним емоціям.

Близнюки

На цьому тижні у Близнюків можливі непередбачені витрати. Сатурн, який позбувся ретроградності, допоможе правильно вкладати фінанси, приймати рішення на роботі і в бізнесі. Розум Близнюків буде чистим і сильним. Дуже пощастить представникам професій, що мають на увазі управління людьми. Близнюки-лідери виявляться на хвилі успіху. Підлеглі будуть частіше до них прислухатися, переймуться повагою і постараються зробити все можливе, щоб нікого не підвести.

Рак

У Раків очікується вдалий фінансовий тиждень, але енергії може не вистачати на рішення абсолютно всіх завдань. У такі періоди найбільш корисними для удачі і енергетики просто відпочити. Якщо Раки відчують втому, їм варто на час абстрагуватися від роботи. Також астрологи відзначають, що на цьому тижні дуже корисно буде зайнятися інформаційної захистом – змінити паролі, видалити спам, перевірити комп’ютер на віруси. На вихідних корисною буде невелике перезавантаження свідомості – потрібно буде змінити обстановку.

Лев

Левам астрологи радять дотримуватися законів багатства, причому не тільки на цьому тижні, а взагалі в цілому. Настав час взяти на озброєння нові правила і змінити хід історії. Леви зможуть заробити багато грошей, відкрити новий бізнес або якусь нову ідею. Найголовніше – діяти без поспіху. На цьому тижні зірки і планети не люблять хаос. Потрібно бути послідовними і обережними. На перший план вийде робота, але це не означає, що потрібно забувати про сім’ю і кохану людину. Можна витратитися їм на подарунки і сюрпризи.

Діва

Дівам варто навчитися зчитувати енергію іншої людини. Цей навик дуже важливий зараз, тому що багато хто буде прикидатися тими, ким насправді не є. Фінансова та ділова експансія повинні протікати обережно. У подібних справах краще покладатися на себе самих. Зірки і планети подарують Дівам удачу, але не варто підходити до вирішення проблем занадто легковажно. Поспіх може стати причиною появи нових проблем. Астрологи радять не поспішати з прийняттям рішень.

Терези

У Терезів буде дуже багато фінансової удачі на цьому тижні. Щоб заробити більше грошей, доведеться швидко думати, приймати рішення, знаходити нестандартні лазівки. Зірки чекають від Терезів холодного розуму, вдумливості і прояву характеру. Вони зможуть розбагатіти або знайти нове джерело доходу. Їм пощастить у творчості, у важкій інтелектуальній і фізичній роботі. Можна також відправлятися у відрядження.

Скорпіон

У Скорпіонів є можливість заробити, але для цього потрібно визначитися з цілями. Астрологи зазначають, що дуже важливо спланувати справи на цей тиждень наперед. Також потрібно налаштуватися на успіх духовно. Це найкращий час для того, щоб змінити курс, або спробувати новий підхід до вирішення звичних завдань. Також на фінансовому успіху позитивно позначиться отримання нових знань. Якщо захочеться витратити частину грошей на себе, краще зробити це на початку тижня.

Стрілець

На цьому тижні фінанси можуть самі плисти до них в руки. Найбільш актуальним це буде для тих, хто любить свою роботу і максимально мотивований. Астрологи радять звернути вектор думок в сторону фінансів і роботи. Стрільцям варто обходити стороною інші проблеми і негаразди. Це ідеальний час для торгівлі, обміну валюти, вкладення коштів в бізнес і в хобі. Ті сили і гроші, які будуть вкладені зараз, повернуться сторицею в доступному для огляду майбутньому.

Козеріг

Щоб грошовий потік не переривався, Козерогам варто зайнятися врегулювання розбіжностей на роботі і в бізнесі. Якщо почати витрачати час на чвари та сварки, його може не вистачити на все інше. Також астрологи радять Козерогам інакше поглянути на процес залучення грошей. Це допоможе їм у розробці та просуванні нових ідей, в усвідомленні свого місця в цьому світі. Сатурн більше не ретроградний, тому будь-який тиск з боку не зможе зломити волю цих людей.

Водолій

На цьому тижні Водолії можуть відчувати невеликий дефіцит енергії, але тільки вранці. Правильний початок дня буде обіцяти їм тільки все найкраще. Всім, хто працює з клієнтами і зайнятий в продажах, астрологи радять проявляти щирість і відкритість у спілкуванні з людьми. Заробити гроші обманом цілком реально, але в майбутньому карма візьме своє. На цьому тижні Водоліям потрібно прагнути до максимально відповідального виконання обов’язків.

Риби

Сатурн дуже хоче, щоб Риби змінили обстановку і зробили свій будинок краще. Також корисно буде навести порядок і на робочому місці. Все це в сукупності дасть величезний приріст фінансової удачі і продуктивності. Також на цьому тижні можна сміливо робити дорогі покупки, витрачати гроші на себе. Зірки наділять Риб сильною інтуїцією, а також позбавлять їх страхів і невпевненості, що у фінансовій сфері важливо.

You cannot copy content of this page