Фінансовий гороскоп на тиждень з 12 по 18 липня: зірки зроблять нашу свідомість більш гнучкою, що буде вкрай корисним для тих, хто хоче змінити своє життя

Овен

У Овнів виникнуть проблеми з удачею. В цілому тиждень чудово підходить для старанної праці, але краще поки не починати нових справ, а сфокусуватися на тому, що поки не закінчено. Овни зможуть справити потрібне враження на колег і потенційних клієнтів. Будь-яка робота, пов’язана з продажами, піде в гору. Старанним Овнам в кінці тижня можна чекати великого грошового заохочення.

Телець

У Тельців на цьому тижні збільшиться енергетичний грошовий потік. Зірки на їхньому боці, тому удача прийде до них в понеділок і залишиться з ними до самого кінця тижня. Можна займатися покупками, шукати нову роботу, відкривати новий бізнес. Найголовніше – не перекладати відповідальність на інших людей. Все, що потрібно зробити самим Тельцям, краще робити без будь-чиєї допомоги. До проблем варто ставитися філософськи. Багато негараздів будуть тимчасовими, а Тельці схильні перебільшувати, так що потрібно дивитися на все крізь призму оптимізму.

Близнюки

Близнюкам планети і зірки будуть посилати різні знаки долі , за якими можна визначити вірність обраного раніше шляху. Потрібно спиратися на інтуїцію і відстежувати дивні події, за допомогою яких нічні світила будуть направляти Близнюків. Це не означає, що потрібно з головою зануритися в духовний бік життя і шукати в усьому вищий сенс. Це лише означає, що важливо не відкидати ймовірність того, що цей вищий сенс є. Гроші підуть в руки до тих, хто за ними не женеться і не проявляє жадібність.

Рак

У Раків на початку тижня може все валиться з рук. Не виключено, що на роботі і в справах все піде шкереберть. Щоб не посилювати ситуацію і не допускати появи проблем, важливо залишатися спокійними. Також астрологи відзначають, що зберегти і примножити кількість грошей Ракам допоможуть банальні прохання про допомогу. Немає нічого поганого в тому, щоб попросити про підмогу близької людини або друга, особливо якщо справа стосується здійснення покупок.

Лев

Левам краще не починати нових справ, пов’язаних з грошима. Потрібно сфокусуватися на отриманні нових знань. Важливо стати розумнішими, мудрішими, кращими. Для цього потрібно проаналізувати своє минуле і виявити в собі те, що заважає розвиватися. Все це допоможе Левам в майбутньому підвищити свої доходи і почати правильно ставитися до грошей.

Діва

Дівам необхідно якомога швидше позбутися від звичок бідних людей, оскільки друга половина тижня буде часом, коли доведеться з великою швидкістю приймати важливі рішення і зберігати оптимізм і об’єктивність. Дівам під силу змінити себе, адже це вольові люди. Саме тому вони зможуть зберегти своє фінансове становище в умовах цього непростого тижня.

Терези

Терезам важливо створювати образ на основі тих кольорів, які підходять їм в даний момент найбільше. Зовнішність буде грати першорядну роль, особливо для тих, хто займається пошуками нової роботи, постійно відвідує ділові зустрічі і потребує того, щоб справляти на людей найкраще враження. Терези на цьому тижні зможуть краще і більше продавати, ефективніше купувати і вмовляти.

Скорпіон

Вівторок буде дуже небезпечним днем через з’єднання Венери і Марса. Це означає, що в цей день Скорпіонів може покинути фінансове везіння. Також в середині тижня на Скорпіонів може напасти ностальгія. Думки про минуле не приведуть цих людей до грошей, а, навпаки, віддалять їх від успіху. Астрологи вважають, що потрібно думати про завтрашній день і намагатися фокусуватися на тому, що відбувається зараз. Вихідні можна присвятити шопінгу, зміні обстановки.

Стрілець

Стрільці, які добре попрацювали в кінці червня і на самому початку липня, отримають підвищення і нові фінансові можливості в недалекому майбутньому. Гаманець цих людей може стати набагато товщим. Найголовніше – не скупитися і не ховати гроші «під матрац». Потрібно направляти фінанси на досягнення нових цілей. Можна вкладати їх в розвиток бізнесу, в нові знання.

Козеріг

У Козерогів на цьому тижні буде дуже багато справ і турбот на роботі і в фінансовій сфері в цілому. Можливо, доведеться витрачати багато сил і енергії. Зірки в значній мірі послаблять витривалість цих людей. У період з 12 по 18 липня необхідно більше відпочивати і як можна менше перевтомлюватися. Якщо і вибирати роботу, то тільки таку, яка буде найменш витратною в плані нервів і сил. Важливо пам’ятати, що всіх грошей не заробити.

Водолій

На цьому тижні лінуватися просто не можна. Це може призвести до втрати фінансів і появи проблем. Буде великий ризик зробити помилку, яка буде коштувати Водоліям дуже дорого. При необхідності краще запитати поради у близьких або у колег. В кінці тижня цих людей чекає приємний візит – їх відвідає старий друг або родич. Ця людина може принести приємні новини, пов’язані з фінансовою або робочої сферою.

Риби

Це дуже вдалий тиждень для всіх, хто в своїй роботі має справу з числами. Багатшими стануть бухгалтери, продавці, викладачі математики та інших точних наук. У період з середи по п’ятницю можна здійснювати великі покупки: купувати нову електроніку, гаджети, автомобілі. Також корисно буде оновити гардероб.