Фінансовий гороскоп на тиждень з 14 по 20 грудня: Дотримуйтесь рекомендацій експертів, щоб не потрапляти в скрутні ситуації і виходити з них переможцями

Овен

Цей тиждень у фінансовому плані буде досить непростий, але Овни, які зможуть з гідністю прийняти труднощі і зробити вірний крок, істотно підвищать свій вплив, доходи і авторитет. Найголовніше – завжди залишатися енергійними і сильними ментально. Медитація на полум’я свічки допоможе в цьому найкраще. Астрологи радять не брати роботу на вихідні дні. На справах світ клином не зійшовся – для досягнення успіху важливо вміти відпочивати.

Телець

Тельцям астрологи в першу чергу рекомендують зробити позитивної енергетику будинку. Особливо корисним в фінансовому плані це буде для тих представників Знака, які працюють в рідних стінах, а не в офісі. Також дуже важливо в фінансових питаннях покладатися на інтуїцію. Нічні світила багаторазово підсилять її і допоможуть Тельцям стати продуктивніше.

Близнюки

Переїзди, подорожі та зміна обстановки добре впливають на енергетику. На цьому тижні зірки сприяють тому, щоб Близнюки вирушили в поїздку ділового або особистого характеру. В іншому місті або в іншій країні вийде набратися досвіду, познайомитися з цікавими людьми і знайти мотивацію. Також можливо, що в голову Близнюкам прийдуть нові способи заробити.

Рак

Ракам варто пам’ятати про те, що слова сильно впливають на матеріальне благополуччя. Треба якомога рідше вимовляти слова «бідність», «невдача», «не можу», «не вмію». Також астрологи радять бути гранично чесними з колегами і партнерами по бізнесу. Не варто домагатися підвищення доходів обманом. У майбутньому ці гроші все одно попливуть назад в чужі руки.

Лев

Левам варто поменше думати про те, що успіх і багатство – це доля обраних. Подібні думки можуть привести до шкоди самому собі. Настав час діяти. Працьовитість окупиться сповна. Якщо Лев не знатиме, що йому робити, потрібно просто продовжувати працювати. Нові ідеї самі відвідають його голову, це лише питання часу.

Діва

У Дів настає дуже сприятливий період. Найяскравіші і позитивні дні тижня – вівторок, середа, четвер і п’ятниця. З 15 по 18 число можна віддавати себе повністю роботі і покупкам. Можна проводити великі фінансові операції, міняти валюту, брати позики, кредити і оформляти іпотеку.

Терези

Терезам варто остерігатися на цьому тижні токсичних людей. Їх дії призведуть до серйозних фінансових втрат і зриву планів. Треба якомога частіше довіряти собі і життєвому досвіду. Терези, які звикли до самостійності, зможуть істотно збільшити кількість грошових коштів на своєму банківському рахунку. За відмінно виконану роботу варто себе побалувати на вихідних чимось цікавим – походом в нове місце або шопінгом.

Скорпіон

Скорпіонам в період з 14 по 20 число і особливо в перші пару днів тижня варто починати день з любові до себе і до світу. У хорошому настрої істотно зросте продуктивність. Приймати серйозні рішення теж стане простіше. Не потрібно думати про погане. Зараз настає час, коли позитивний внутрішній настрій – це 90% успіху. Час перестати займатися самокопанням.

Стрілець

Стрільців чекає досить напружений і динамічний тиждень. Але не потрібно забувати про те, що часом сказати собі «стоп» і просто відпочити дуже корисно для енергетики і удачі. Стрільцям варто спланувати справи на тиждень вперед і відвести частину часу на розваги. Також потрібно міняти обстановку безпосередньо в робочому процесі. Корисно виходити із задушливого офісу на свіже повітря.

Козеріг

Козерогам астрологи радять остерігатися людей з негативною енергетикою. Це вдалий час для Козерогів, тому що їм можна і навіть потрібно бути самими собою – уважними, акуратними, самостійними і мотивованими. У них є можливість заробити хороші гроші. Найголовніше – не впадати у відчай і не дратуватися через дрібниці.

Водолій

Водоліям варто навчитися правильно формулювати бажання, щоб вони частіше збувалися. При такому розкладі у них вийде знайти нову роботу, створити новий бізнес, придумати щось нове і оригінальне. Це прекрасний тиждень для представників будь-яких професій, особливо якщо вони пов’язані з прийняттям незвичайних рішень і креативністю. Астрологи радять не робити покупок в понеділок – це буде найбільш негативний день тижня.

Риби

Рибам варто переглянути свій режим. Час перестати лягати пізно і пізно прокидатися. Вважається, що люди, які раніше інших включаються в справи і роботу, стають багатшими і успішнішими. Зірки і планети в період з 14 по 20 число допоможуть Рибам змінити своє життя і підлаштуватися до нових умов.