Фінансовий гороскоп на тиждень з 14 по 20 вересня: Поради астрологів допоможуть всім Знакам Зодіаку збільшити заробітки і правильно їх витратити

Овен

Овни в середині вересня будуть вкрай успішними в переговорах. Їм варто сфокусуватися на цьому напрямку ділової діяльності. Дуже важливо буде підтримувати сильну енергетику. Якщо у Овнів немає роботи або поточна зайнятість не задовольняє їх в фінансовому плані, вони зможуть знайти нове місце працевлаштування.

Це ідеальний час для направлення свого резюме, для співбесід і самореклами. Головне – не перестаратися з компліментами самим собі, бути об’єктивними. Чесність справить на людей позитивне враження.

Телець

Гроші люблять працьовитих людей – в цьому немає ніякого сумніву. Якщо захочеться купити щось дороге, то краще зробити це 15 або 16 вересня – в два дня, які найкраще підходять для вкладень коштів. Корисно буде укладати великі угоди. В цілому на тижні найкраще витрачати гроші на навчання, підвищення навичок.

Близнюки

Астрологи зазначають, що багато Близнюки вже дуже близькі до здійснення творчого або робочого прориву, здійснення мрії. Втілити її в реальність допоможе сила думки. Це означає, що потрібно перестати думати про негативні результати. Прийшла пора повірити в себе, щоб заробляти більше грошей.

Що стосується витрат, то краще купувати тільки щось необхідне, без зайвого ентузіазму і великих витрат. Астрологи не радять влазити в борги і брати кредити, особливо на ті речі, корисність яких сумнівна.

Рак

На цьому тижні можливі великі фінансові витрати на проблеми близьких людей. Кожна хвилина дуже важлива, особливо для тих, хто зайнятий своїм бізнесом. Вести справи потрібно обережно, але стрімко, без зайвих сумнівів. Все вийде, якщо не прохолоджуватися, а діяти. Зірки на стороні Раків.

Лев

У Левів очікується незвичайний і напружений тиждень. Доведеться більше працювати, але чекати пропорційного успіху не варто. Можливо, доведеться трудитися заради того, щоб просто залишитися на плаву, особливо 17 і 18 вересня, коли зірки будуть не в дусі. Найголовніше – вміти швидко перемогти втому.

Потрібно буде швидко відновлювати енергію і сили. Для цього слід вчасно відпочивати і не перевтомлюватися, як би багато на голову ні впало завдань і проблем. У стані сильної втоми гроші залучити не вийде.

Діва

На початку тижня Дів очікують негаразди і зриви планів. Корисно буде діяти самостійно. Це дуже важливий параметр успіху, оскільки серед оточуючих можуть затесатися недоброзичливці. Для покупок найкраще підійде неділю, і то лише в тому випадку, якщо витрачати гроші Діви будуть віддалено, через інтернет. У цей день можна замовити щось важливе для будинку.

Терези

Терезам настала пора ставати кращою версією себе. Корисні поради по роботі над собою допоможуть цим людям перетворитися, причому в кращий бік. Це буде дуже вдалий час для навчання. Можна і навіть потрібно прислухатися до порад досвідчених і авторитетних людей.

Також на цьому тижні дуже пощастить всім, хто працює у великому колективі і є ланкою довгого ланцюга. У важкі хвилини можна покластися на команду, але потрібно бути готовими і до відповідної допомоги.

Скорпіон

Скорпіонам на цьому тижні доведеться зустрітися з численними дрібними негараздами в сфері фінансів. Астрологи також відзначають деякі проблеми з самопочуттям, які можуть загостритися при перевтомі. Це буде дуже позитивний час для представників професій, що мають справу з цифрами, – бухгалтерів, вчителів математики та інших точних наук, продавців, менеджерів із закупівель і так далі.

Стрілець

На роботі і в бізнесі Стрільців може наздогнати негатив. Це можуть бути важкі і розлючені клієнти, вимогливіше, ніж зазвичай, начальство, конкуренція і так далі. Варто також остерігатися порушення правил водіям. Можна нарватися на штрафи або проблеми. Обережність – єдиний спосіб залишитися на плаву.

Козеріг

На цьому тижні можливі деякі труднощі в роботі і бізнесі. Непрості ситуації зажадають від Козерогів негайної реакції і сміливості. Козероги входять в список найбільш мудрих зЗнаків Зодіаку, тому більшості цих людей вдасться знайти рішення проблем практично відразу. Потрібна лише дещиця сміливості, а також віри в себе.

Багатьом Козерогам вдасться підвищити доходи і оптимізувати витрати. Це дуже корисний тиждень для тих, хто хоче змінити підхід до фінансових питань.

Водолій

Водоліям астрологи не рекомендують спілкуватися зі знаками Зодіаку, що володіють негативною енергетикою. Такі люди можуть стати зрадниками або можуть перешкодити втіленню мрії в реальність. Водоліям слід діяти поодинці, щоб не наражати на небезпеку свої ідеї та плани. У процесі здійснення покупок дуже важливо прислухатися до інтуїції і власного досвіду. Навколишні люди не зможуть допомогти Водоліям – вони тільки будуть заважати.

Риби

Рибам на цьому тижні варто позбутися від занепокоєння. Зайві переживання і негатив можуть негативно позначитися на робочому процесі. Якщо все приймати занадто близько до серця, можна втратити фокус і пустити свою енергію в невірне русло. Гроші будуть любити порядок, тому краще поки не витрачатися. Астрологи радять берегти фінанси і не давати нікому в борг. Дуже важливо в цей період не розповідати нікому про найближчі плани.