fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 15 по 21 березня: хто нарешті позбудеться проблем з грошима. а кому доведеться шукати нову роботу

Коли на роботі і в бізнесі все йде в гору, а в кишені є гроші, здається, щастя приходить само собою. Астрологи дали корисні фінансові поради всім Знакам Зодіаку, щоб ми змогли стати успішніше в період з 15 по 21 число.

На цьому тижні підвищиться вплив оточуючих людей на нашу енергетику. Потрібно навчитися захищати себе від чужого негативу, тому що він може стати причиною великих бід на роботі і в фінансовій сфері. Чужа негативна енергія, виражена в словах і думках, може збити вас з вірного шляху, змусити зневіритися у своїй компетентності.

Овен

У Овнів настає період великого натхнення, триває час великих можливостей. Гроші йтимуть до тих, хто своїми ідеями буде допомагати оточуючим. Якщо хтось із Овнів буде відчувати втрату мотивації, удачі і відчуття успіху. Овнам слід пам’ятати про те, що фінансовий успіх починається з думок і слів, і тільки потім він переходить на справи, на успіхи в роботі і бізнесі. У перший день тижня краще остерігатися великих витрат і необдуманих рішень.

Телець

Цей тиждень може виявитися трохи стресовим через енергетичний занепад фінансових планет. Медитація для зняття тривоги і втоми допоможе Тельцям завжди залишатися на гребені хвилі і боротися з негативом. Гроші люблять працьовитих людей. Тельці можуть трохи загубитися у вирі справ і проблем. Потрібно сфокусуватися на чомусь одному, братися за всі справи по черзі. Поспіх призведе до фінансових втрат і невдач в роботі. Так можна втратити повагу начальства і довіру колег. Словом, потрібна обережність.

Близнюки

Меркурій в понеділок змінить своє положення. Один з головних покровителів фінансових потоків і грошового успіху втратить майже всю творчу енергію, що неминуче відіб’ється на справах і житті Близнюків. Людям цього знаку потрібно говорити переважно правду і звертати увагу на те, що говорять інші. Люди можуть стати брехливими, лицемірними, хитрими. Щоб не втратити гроші, Близнюкам варто бути самодостатніми у всьому.

Рак

Відрядження і подорожі можуть призвести до фінансових втрат. Ракам краще не виїжджати далеко за межі рідного міста. Астрологи рекомендують стежити за прикметами, щоб не пропустити знаки Всесвіту, що ведуть до процвітання. Гроші зараз люблять оптимістичних і повних ентузіазму Раків. Астрологи рекомендують не пускати справи на самоплив. Стати аутсайдером в грошових справах простіше простого, а от для того, щоб вийти на переможну стежку, доведеться постаратися. Не потрібно чекати біля моря погоди.

Лев

Надмірна активність не допоможе Левам нічим і нічого не дасть їм, крім втоми і апатії. Особлива небезпека може виходити також від деяких людей з найближчого оточення. Левам варто навчитися їх розпізнавати і захищатися від таких особистостей. Меркурій в занепаді, тому грошові успіхи чекають лише тих Левів, які вміють справлятися з труднощами самостійно, абстрагуючись від порад оточуючих. Це буде час глобального перезавантаження, зміни курсу. Можна знайти нову роботу, придумати ідею для нового бізнесу.

Діва

Дівам зміни в положенні Меркурія не завадять змінити своє життя на краще за цей тиждень. У цьому їм допоможе дотримання законів процвітання. У кожної дії повинна бути доцільність і обґрунтованість. Не варто братися за те, за що не хочеться або за те, що не приносить задоволення. Астрологи рекомендують уникати глибокого самоаналізу, так як це може негативно позначитися на самооцінці і на доходах. Хорошим другом для Дів може стати їх грошова інтуїція, яка в період з 15 по 21 березня буде загострена.

Терези

Експерти радять не випускати дрібниць, так як саме в них полягає успіх. Енергія планет не найбільш гармонійна, тому доведеться залучати достаток і удачу самостійно. Рятувальним фінансовим кругом для Терезів є економія коштів. Краще уникати непотрібних або незапланованих покупок, безглуздого шопінгу. Це може спровокувати шквал проблем. У важкі моменти варто пам’ятати, що перше враження завжди найправильніше.

Скорпіон

Астрологи вважають, що на цьому тижні у Скорпіонів може трапитися занепад сил і апатія. Початок тижня пройде в боротьбі з самими собою, але з середи все устаканиться. Незважаючи на це, навіть в кінці тижня Скорпіонам краще проявляти обережність у поводженні з грошима. Зараз не варто міняти пріоритети. Нічні світила прихильні мандрівникам, тому можна вирушати у відрядження. Це принесе Скорпіонам гроші і нові можливості.

Стрілець

Цей тиждень чудово підходить для роботи над собою і спроб стати найкращою версією себе. Енергетика тижня погано підходить для неробства і відпочинку. Потрібно діяти, причому активно і без сумнівів. Всі негаразди, породжені Меркурієм в Рибах, досить швидко себе вичерпають. В кінці тижня вдасться укласти важливу угоду, знайти нову роботу, народити нову неймовірну ідею. Можуть виникнути нові можливості, якими варто активно користуватися.

Козеріг

У Козерогів починається смуга везіння. Єдине, що їм зараз необхідно, – це міцне здоров’я і достатню кількість енергії для стовідсоткової реалізації потенціалу. Незважаючи на вроджену скромність, Козероги володіють величезними амбіціями. Вони правильно роблять, що нікому про них не розповідають. На цьому тижні варто бути обережніше з поширенням інформації. Меркурій може сплутати карти. Козероги на гребені фінансової хвилі. Потрібно діяти.

Водолій

Водоліям варто переглянути своє ставлення до звичних речей. Також для фінансового успіху їм потрібно буде помістити фінансові магніти у себе вдома. Доведеться забути про слово «хочу» і згадати про слово «треба». Треба працювати, ставитися до своїх обов’язків з увагою і любов’ю. Це прекрасний період для зміни роботи і пошуку нових захоплень. Зараз строго протипоказано брати кредити, давати гроші в борг. Дорогі покупки краще перенести на вихідні. Астрологи не радять носити з собою багато готівки.

Риби

Рибам зараз краще перебувати подалі від неприємних людей. Якщо цього не зробити, фінансова удача може вислизнути. Чуйність – це добре, але для підвищення доходів Рибам потрібно сфокусуватися на своїх справах. Жінкам цього Знака буде більше везти в сфері юриспруденції та медицини. Чоловікам найбільше грошей принесе торгівля і бізнес.

You cannot copy content of this page