fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 16 по 22 серпня: цей період обіцяє бути яскравим і незабутнім

Овен

Це буде не звичайнісінький і не найпростіший тиждень для Овнів. У сфері грошей і роботи на них чекають деякі випробування, але вони впораються з ними на п’ять з плюсом, якщо будуть залишатися спокійними в будь-якій ситуації. Зараз краще не нервувати, не конфліктувати. У хорошому настрої і можна сміливо приступати до розробки принципово нових ідей в бізнесі і в роботі. Можна спробувати знайти нове захоплення. Що стосується витрат, то краще вирушати на шопінг в будь-який день крім повного місяця 20 серпня.

Телець

У Тельців починається час, коли удача сама піде до них в руки. Це означає, що потрібно починати діяти з самого ранку понеділка. Також корисно буде спілкуватися з приємними і добрими людьми. Постійне перебування у ворожому середовищі може погано позначитися на успіху в роботі і справах. Зараз потрібно в першу чергу тверезо оцінювати свої можливості. Ризики і авантюри можуть привести до втрати грошей, поваги і мотивації.

Близнюки

У Близнюків починається ідеальний час для шопінгу і покупки дорогих речей. Можна навіть задуматися про придбання нерухомості. Щоб не піти хибним шляхом, важливо не звертати увагу на неправдиві істини, які вселяють нам оточуючі. Якщо Близнюки будуть думати своєю головою і спиратися на особистий досвід, їм вдасться примножити свій капітал. Це хороший тиждень для фінансових угод, зміни роботи, вкладення коштів в цінні папери і для навчання. Можливі легкі кризові ситуації, але вони швидко себе вичерпають.

Рак

На цьому тижні фінансовий ріст очікує Раків, які зайняті в сфері транспорту або постійно пересуваються на автомобілі. Також грошова удача посміхнеться тим, хто займається лагодженням і обслуговуванням колісної техніки. Творчих Раків чекає невеликий застій. У цьому стані буде набагато простіше вирішувати інтелектуальні завдання і придумувати щось нове.

Лев

У Левів на цьому тижні очікується багато невідкладних витрат – очікуваних і несподіваних. Вони допоможуть знизити ймовірність здійснення помилки. На роботі і в бізнесі можна зайнятися розробкою нових концепцій, переговорами. Леви будуть вельми харизматичними і чарівними, тому справити хороше враження на оточуючих у них вийде без особливих зусиль. Грошова удача в період з 16 по 22 число може покинути тих, хто мислить стереотипно.

Діва

У Дів починається час, який ідеально підходить для навчання. Цим людям зірки подарують феноменальну пам’ять і увагу. 19 серпня буде небезпечний день, коли краще не робити покупок, не примати важливих і доленосних рішень. У цей день Меркурій і Марс будуть в негативному аспекті. 20 числа теж варто бути обережніше через негативний повний Місяць. У ділових переговорах і в роботі з клієнтами варто особливу увагу приділяти зовнішності. Імпозантний зовнішній вигляд спровокує зростання довіри.

Терези

Це дуже сприятливий тиждень для Терезів в фінансовому плані. Особливо варто виділити таку подію, як перехід Венери в їх Знак 16 серпня. Вже з перших хвилин понеділка Терезам буде щастити. У них підвищиться працездатність, продуктивність і з’явиться творчий запал. Тиждень, а особливо перші його два дні будуть вкрай динамічними і насиченими. Гроші самі йтимуть в руки Терезам. Їм потрібно лише бути до цього готовими.

Скорпіон

Скорпіонів нічні світила фінансовою удачею не обділять, але у цих людей може пропасти мотивація і бажання йти на роботу. Також вони допоможуть підвищити вібрації в цілому, що добре позначиться на творчій складовій. Зароблені на цьому тижні гроші можна сміливо вкладати в розвиток і придбання нових навичок. Дуже важливо віддавати борги, погашати заздалегідь кредити. Все, що потрібно зараз Скорпіонам, – це цілеспрямованість і наявність плану на тиждень.

Стрілець

У Стрільців починається час здійснення покупок. Шопінг допоможе їм підняти собі настрій. Якщо ходити по магазинах разом з другою половинкою, можна зміцнити відносини і суттєво підняти настрій. Варто лише остерігатися покупок, які призводять до хати біду і злидні. Це також чудовий час для прийняття важливих рішень в бізнесі і в роботі, для зміни напряму в розвитку. Якщо Стрільцям давно хотілося змінити сферу діяльності, краще поки просто промацати грунт, не приймаючи рішень.

Козеріг

Козероги в період з 16 по 22 серпня можуть задуматися про свою продуктивності і про те, чому у них не виходять деякі речі. Ці люди звикли до прозорості і пропорційного отримання того, що вони заслужили і заробили. Якщо трохи змінити свій підхід до роботи і справ, можна почати заробляти більше, роблячи той же або навіть менший обсяг роботи. На цьому тижні багато Козерогів зможуть зрозуміти, як досягти такого ефекту.

Водолій

Водоліям знадобляться всі їх джерела енергії та позитивних емоцій. Справа в тому, що тиждень для них буде динамічним і досить непередбачуваним. Доведеться постійно підлаштовуватися під зміни. Астрологи повідомляють, що ні в якому разі не можна втрачати пильність. Це стосується в основному тих, хто працює в команді. Важливо перевіряти чужу роботу. Привести до втрат фінансів можуть надмірності – шкідливі звички, лінь і непомірні витрати. Успіх супроводжує поміркованості.

Риби

У Риб починається яскравий і позитивний тиждень, коли можна заробити і ефективно витратити гроші. Єдине, чого їм варто побоюватися, – це токсичні люди з їхнього оточення. Астрологи радять не ставити у відповідь палиці в колеса своїм ворогам. Це буде марною тратою часу і сил. Краще сфокусуватися на роботі і справах, які не можна відкладати. Тема співпраці відійде на другий план. Краще діяти самостійно.

You cannot copy content of this page