Фінансовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 квітня

Овен

Овнам важливо оточити себе друзями, влаштувати час приємних зустрічей, а на вихідних взагалі вирушити кудись на природу. Гроші, витрачені на зміну обстановки, не пропадуть дарма. Відпочивши та перемкнувшись, Овни оновлять енергетику і швидше підуть у гору у кар’єрному та фінансовому плані у майбутньому. Важливі фінансові операції краще не планувати лише на вівторок: суперечливе становище Місяця у Стрільці може призвести до збитків.

Телець

Тельцям для зміцнення фінансового становища необхідно навести лад навколо і у власному житті. Так непередбачені проблеми не спричинять непередбачувані витрати. Тельцям зараз не можна відволікатися від важливих справ та турбот по дому, роботі, бізнесу. Можна витратитися на те, що давно відкладається у далеку скриньку — ремонт, нову техніку, одяг. Як би там не було, за покупками краще не ходити в поганому настрої. Це може обернутися фінансовим крахом та невдалими покупками.

Близнюки

Близнюкам цього тижня варто звернути увагу на своє самопочуття. Їм потрібно витрачати гроші на відпочинок, розваги, лікарів, подарунки собі улюбленим. Зміцнивши здоров’я, Близнюки зможуть у майбутньому зміцнити фінансове становище. Не виключено, що на них очікують витрати наприкінці тижня, але вони не завдадуть значних збитків і не поставлять фінансове становище представників цього Зодіаку під удар. Потрібно бути обережнішими при взаємодії з людьми. На цьому тижні можливий обман.

Рак

Ракам на фінансовій ниві краще не довіряти оточуючим — особливо якщо йдеться про щось дуже важливе. Перестраховка — це не помилка та зайве марнування часу, а захист власних інвестицій. Також Раку астрологи радять скоротити спілкування з людьми, котрі багато обіцяють, але нічого не роблять. Високий ризик, що такі любителі багато говорити потягнуть Раків за собою на фінансове дно, заважаючи збільшувати доходи та ставлячи ціпки в колеса. Зате можна сміливо довіряти інтуїції, адже зірки та планети її загострять.

Лев

Все вказує на те, що Левам вдасться збільшити доходи та знайти свій шлях у цьому світі. Також астрологи рекомендують зміцнювати свою енергетику, тому що на даному життєвому етапі може знадобитися багато сил. Спад енергії негатив може призвести до непотрібного стресу або недосипання, а це означає нові витрати та зниження продуктивності. Спокій духу – гарантія фінансового успіху. Потрібно відмовитися від переживань та настроїти себе на перемогу.

Діва

Дівам нічні світила допоможуть позбутися звичок, що призводять до бідності. Також вони нададуть особливу підтримку тим представникам Знаку, які багато й уперто працюють. Цього тижня можна сміливо займатися плануванням. Астрологи радять перестати робити всі справи поспіль без розбору. Краще виробити ясну і чітку стратегію, яка допоможе Дівам не метатися з боку в бік, марнуючи сили. Покупки цього тижня виявляться дуже вдалими, особливо у четвер — у день максимуму зіркового потоку Ліриди.

Терези

Терезам часто не щастить із грошима. Якщо в даний момент представники цього знаку знаходяться на чорній смузі, то ним варто скористатися трьома способами позбавлення фінансових проблем. Щоб гроші йшли в кишеню, Терезам необхідно дотримуватися спокою. Без витримки цього тижня нікуди — і на робочому місці, і під час купівлі. Агресію оточуючих краще просто ігнорувати. Добре підуть справи у тих Терезів, діяльність яких пов’язана з торгівлею, з укладанням угод. Корисними будуть зустрічі та переговори.

Скорпіонам

Настав час зробити свій будинок кращим і налаштувати його на тяжіння фінансової удачі. Народжені під цим знаком люди можуть стати набагато багатшими. Краще поки не кидатися з крайності в крайність, прислухатися до порад близьких, але не звертати уваги на їдкі коментарі заздрісників. Будуть також і ті, хто просто не повірить у Скорпіонів. З такими людьми теж краще контактувати якомога менше. Також важливо тримати свої плани таємно від сторонніх.

Стрілець

Стрільцям цього тижня, швидше за все, доведеться дуже багато трудитися. Астрологи радять Стрільцям не боятися складних завдань: на тижні з 18 по 24 квітня всі перешкоди переборні. Краще рухатися до фінансового успіху поетапно, без поспіху. У Стрільців завжди є козир у рукаві — йдеться про їхню впевненість у собі. Також на цьому тижні можна щодня відкладати невелику символічну суму, щоб побалувати себе в майбутньому чимось приємним.

Козеріг

Середа та четвер у Козерогів стануть днями, коли Всесвіт поставить їх перед дилемою. Попереду можуть маячити відразу два або більше потенційно вигідні шляхи, так що доведеться зробити вибір. Максимум потоку Ліриди якраз у цьому плані виявиться чудовим помічником. У фінансових питаннях Козероги можуть дослухатися інтуїції — воно підкаже правильне рішення.

Водолій

Корисними витратами на цьому тижні для Водоліїв будуть здоров’я, зовнішній вигляд, розваги. Астрологи вважають, що життя представників цього знаку скоро зміниться на краще. Цього тижня вони зможуть помітити особливі прикмети, які явно вкажуть на те, що незабаром дійсно будуть позитивні зміни. У вихідні навіть обмеженим у бюджеті Водоліям астрологи радять не поводитися в їжакових рукавицях. Потрібно відпочити та розважитися. Зовсім не обов’язково витрачати купу грошей на ресторани та кафе. Можна залишитися вдома та придумати щось цікаве самим.

Риби

У Риб все піде у фінансовій сфері як по маслу. Цим людям вдасться збільшити прибутки, отримати багато нових можливостей. Що ж до витрат, то цьому етапі Рибам не зашкодить обережність. Потрібно планувати бюджет і ретельно перевіряти якість товарів, що купуються. Дуже добре на коханні та дружбі позначаться маленькі подарунки. Риби можуть сміливо купувати якісь презенти друзям та близьким. Це буде гарним вкладенням.