fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня

Овен

Овнам нічні світила допоможуть позбутися звичок, що заважають розбагатіти. Це буде дуже продуктивний тиждень, на якому люди цього Знаку зможуть усвідомити масштаби внутрішніх проблем, а також розпочати їх вирішувати. Ідеї ​​та плани, над якими Овни працювали останнім часом, цього тижня знайдуть нове життя. Насамперед це стосуватиметься найзаповітніших і найважливіших фінансових та робочих цілей. Астрологи радять змістити найважливіші справи на початок тижня, а кінець присвятити покупкам, дому, сім’ї. Настав час проаналізувати свою роботу.

Телець

Чим швидше Тельці зрозуміють, як їм варто покращити своє становище, тим швидше побачать нові фінансові можливості. Сидіти без діла не можна, адже Всесвіт дарує нам напрочуд сприятливий час для будь-якої фінансової та ділової активності. З іншого боку, важливо знаходити час, щоб сказати собі «стоп» і просто відпочити. Тельцям можна зайнятися як активною, так і спокійною роботою. Незважаючи на те, що покупки дозволені без обмежень, не варто забувати про дбайливе ставлення до грошей. Настає тиждень, коли витратити гроші на особистий комфорт.

Близнюки

З позитивними транзитами Венери та Меркурія у Близнюків у фінансовому житті розпочнеться новий етап, який краще присвятити справам. Астрологи радять нікому не заздрити, не брати до уваги чужі гроші, не брати поки що кредитів, але займатися покупками та інвестиціями. Ймовірно, у Близнюків з’являться нові ідеї та джерела прибутку. За наявності проблем не варто впадати в паніку — астрологи радять узяти паузу і як слід обміркувати те, що відбувається. Для підвищення доходів можна також скористатися білими змовами на гроші .

Рак

Раки можуть мати проблеми в роботі та фінансовій сфері лише наприкінці тижня. Плюс у тому, що їх досить легко оминути. Достатньо навіть просто виявити трохи більше уважності. Фінансові потоки найближчим часом можуть стати значно потужнішими через Меркурія, тому буде добре, якщо Раки увійдуть до режиму підвищеної продуктивності. Не можна забувати про контроль робочого процесу, інакше кошти можуть несподівано загубитися. Зараз можна жертвувати особистим комфортом для грошей.

Лев

Левам варто замислитись над тим, щоб готові роздати всі борги та закрити кредити. Цього місяця це буде чудовим способом привернути до себе грошову фортуну. Поведінка планет позитивно позначиться на справах, пов’язаних із грошима, нерухомістю, діловим спілкуванням. Представникам Лева зараз найрозумніше завершувати розпочаті раніше проекти та справи. Якщо це зробити не виходить, слід змінити тактику.

Діва

Доходи Дів у цей період залежатимуть від того, наскільки вони вміють бути гнучкими, харизматичними. Якщо вдасться справити вигідне враження, або піти на компроміс і вислухати — це принесе досить відчутну матеріальну винагороду. Також корисно навчитися керувати гнівом. Люди не захочуть вести справи з негативно налаштованими Дівами. Кар’єра цього тижня — сильне місце всіх Дів. Якщо представники цього Знаку шукають нову роботу, просувають проекти чи працюють над чимось масштабним, то процес може стати ефективнішим.

Терези

Поведінка планет відзначено підвищеною активністю. Астрологи радять завершувати важливі справи та розпочинати нові. Можна звернути увагу на те, що дійсно важливо. Марнотратство і висока зарозумілість заважатимуть Терезам працювати з людьми і грошима. Через це вони ризикують упустити можливість познайомитися із впливовою людиною. Всім, кому вже вдалося досягти певних успіхів, варто скористатися шепітками від пліток і брехні, бо вороги проявлятимуть певну активність. Потрібно дивитися в обоє.

Скорпіон

Скорпіонам цього тижня, можливо, доведеться почати працювати з новими людьми. У середині липня для Скорпіонів складеться сприятлива фінансова ситуація. Підтримка прийде від Венери, яка буде посилена перебуванням у Знаку Раку. Астрологи повідомляють, що планети обдаровуватимуть цих людей перспективними можливостями у сфері кар’єри та грошей. Початок тижня – ідеальний час для покупок.

Стрілець

Стрільцям потрібно побоюватися енергетичних вампірів, а також самим перестати висмоктувати чужі сили, маніпулюючи свідомістю людей, які нічого не підозрюють. Це негативно позначиться на кармі, а отже, і на фінансових успіхах. У другій половині липня дрібні побутові справи ризикують завалити Стрільців, але на успіхах це не позначиться. Для досягнення успіху доведеться подолати інертність. З самого понеділка людям цього Знаку варто просувати свої ідеї та не боятися більше працювати. Продумані кроки подарують чудовий практичний результат.

Козеріг

Козерогам цього тижня зірки з планетами допоможуть залишити позаду невпевненість і невдачу, подолати бідність. Щоб прискорити цей процес і допомогти нічним світилам виконувати свою роботу. Нічні світила можуть також зробити представників цього Знаку різкими та імпульсивними. Астрологи повідомляють, що що активніше Козероги почнуть доводити свою правоту начальству чи клієнтам, то гірше буде для них. Від конфліктів матеріальне життя може різко змінитися на гірший бік.

Водолій

У кожного з нас є свої зодіакальні переваги, через які ми в чомусь завжди кращі за інших. Водоліям варто звернути увагу на свої сильні сторони. Перехід Венери до сузір’я Раку та транзит Меркурія відкриють новий фінансовий розділ життя для людей цього Знаку. І до цієї події слід підготуватися заздалегідь з понеділка. Фахівці радять розпочати тиждень правильно. Потрібно стрибати з місця у кар’єр, потопаючи у справах із перших хвилин понеділка. На них чекають серйозні зміни у сфері фінансів та кар’єри.

Риби

Наразі точно можна братися за складні проекти, брати на себе відповідальність, міняти посаду, брати участь у нових спільних справах. Щоб фінансові бажання найчастіше збувалися, їх потрібно правильно формулювати. Астрологи поспішають попередити: буде багато перешкод, але Риби з ними впораються. Бажано заздалегідь розробити запасний план на випадок основного зриву. Можна робити великі покупки. Нові придбання суттєво підвищать настрій Риб. Це ідеальний період для подорожей та відряджень.

You cannot copy content of this page