fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 травня

Друга половина травня обіцяє бути сприятливою для більшості знаків Зодіаку. Перше, на що варто звернути увагу всім і кожному, – це боротьба з енергетичним виснаженням. Астрологи радять не переробляти і не перевантажувати себе справами. Це може призвести до втрати удачі і, як наслідок, до фінансових негараздів.

Овен

Овнів часто відносять до знаків Зодіаку, яким не щастить з грошима. Вся проблема в тому, що ці люди не вміють витрачати гроші правильно. На цьому тижні астрологи радять ретельніше планувати бюджет і не виходити за його межі. Будь-які покупки варто здійснювати максимально обережно. Також не варто брати кредити і гроші в борг. Що стосується загальної продуктивності в справах і на роботі, то вона виросте. Можна буде встигнути зробити більше за стандартний проміжок часу.

Телець

Почати тиждень варто з наведення порядку на робочому місці і в будинку. Астрологи зазначають, що в такому випадку фінансові потоки знайдуть більше свободи і сили. Найбільш вдалими днями для покупок і вкладень коштів стануть середа, четвер і субота. У ці дні зірки будуть максимально творчими.

Близнюки

Експерти радять представникам даного Знака нікому не розповідати про свої плани. Особливо це стосується тих планів, які пов’язані з грошима, покупками, вкладеннями коштів і з роботою. Початок тижня буде дуже вдалим для відряджень і ділових поїздок. В процесі укладання угод астрологи радять не використовувати агресивний підхід до ведення переговорів. Бажано бути чемними і добрими по відношенню до партнерів по бізнесу.

Рак

На самому початку тижня можливі незаплановані витрати і фінансові втрати. До середи енергетика зірок і планет стане більш творчою, що допоможе розпочати стрімкий рух до реалізації планів. В цілому в ці сім днів у веденні фінансових справ Ракам допоможе їх передбачливість. Також успіх буде на боці хитрих Знаків Зодіаку, до яких також відносяться Раки.

Лев

Цей тиждень буде для Левів вкрай динамічним і багато в чому непередбачуваним. Позбутися від проблем і досягти благополуччя допоможе використання слів-паролів. Також астрологи радять не відкладати важливі робочі справи на потім: це може призвести до фінансових втрат і зниження прибутку. Відповідальне ставлення до всього допоможе Левам не створювати собі зайвих проблем. Вихідні краще провести у відпочинку і релаксації, щоб набратися сил перед новим робочим тижнем.

Діва

Відзначається зростання творчої енергії планет, яке триватиме з понеділка по четвер. З 18 по 21 травня бажано не ухилятися від роботи. Цей період буде вдалий також для здійснення задуманих покупок. На цьому тижні краще не вирушати у відрядження і не витрачати більше, ніж було заплановано раніше.

Терези

Терезам астрологи радять зробити позитивною енергетику будинку, причому бажано цим зайнятися вже в понеділок з ранку. Необхідно якомога швидше навести порядок. Це допоможе залучити фінансову удачу і підвищити настрій, що важливо для успіху в справах. Кінець тижня ідеально підійде для отримання нових знань і навичок, початку навчання. Є ймовірність того, що доведеться робити важливий вибір, від якого залежатиме грошова удача в майбутньому.

Скорпіон

Зірки і планети практично весь тиждень будуть вельми млявими, що може негативно позначитися на бажанні Скорпіонів рухатися вперед, вирішувати фінансові проблеми і зберігати активність в справах. Корисні вправи на кожен день допоможуть знайти сили. Астрологи рекомендують зберігати напористість і бути гранично уважними по відношенню до всього. Небажано братися за всі справи відразу, тому що це може спровокувати зростання грошових і робочих проблем. Замість інтуїції краще покладатися на логіку і досвід.

Стрілець

Найбільша небезпека для фінансової стабільності і успіху Стрільців буде виходити від негативно налаштованих людей, недоброзичливців і ворогів. Експерти радять дізнатися, як з ними спілкуватися, щоб захиститися від негативного впливу. Якщо доведеться здійснювати дорогі покупки, краще робити це в поодинці. Корисними в кінці тижня будуть покупки в інтернеті. Особливий успіх чекає на вихідних представників творчих професій.

Козеріг

Для фінансового успіху дуже важливою складовою є наші думки. Дуже важливо думати про хороше і перебувати на оптимістичній хвилі, але ще важливіше боротися з небезпечними думками, від яких необхідно відмовитися прямо зараз. На цьому тижні Козерогам вдасться очистити свідомість від негативних і вірусних програм, які руйнують зачатки будь-якого успіху. Крім емоційного настрою буде важливо правильно планувати покупки і справи.

Водолій

На початку тижня зірки і планети відвернуться від Водоліїв. Для відновлення грошового успіху можна скористатися сильними змовами. Починаючи з середи енергія небесних тіл допомагатиме Водоліям в нових справах і в завершенні старих. Успішною буде робота в команді. Також можна розраховувати на успішне проведення ділових зустрічей, підписання паперів. Корисно вирішувати на цьому тижні майнові питання, займатися продажем і купівлею товарів, що були у вжитку.

Риби

Першочерговим завданням для Риб в ці сім днів буде знаходження щастя, а вже потім -охота за грошима і вигодою. У хорошому настрої велика фінансова удача чекає представників будь-яких професій. Астрологи радять не забувати, що досягти успіху часом буває недостатньо – необхідно його ще й закріпити. Не потрібно розслаблятися і думати, що все так легко, як здається.

You cannot copy content of this page