Фінансовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня: 18 числа Меркурій і Юпітер перестануть бути ретроградними, тому можна з упевненістю сказати, що більшість з нас очікують сприятливі зміни і перспективні можливості

Бажаючі грунтовно взятися за роботу можуть зосередитися на пошуку додаткового заробітку і залученні грошей. Потужні фінансові потоки принесуть працьовитим людям багато прибутку.

Овен

Потрібно пам’ятати, що поточне положення планет більше сприяє успіху в справах, що вимагають руху, активності, рішучості. Овнам це підходить найкраще, враховуючи їх бойовий характер. Любителі закінчувати роботу раніше, ніж потрібно, можуть не розраховувати на надбавку. 20 числа – в несприятливий для всіх людей і Овнів зокрема день потрібно бути особливо. У цей день краще уникати витрат.

Телець

Не варто намагатися утримати все під контролем. Тельцям потрібно почати імпровізувати. Зірки і планети закликають до нових справ, навчання, до початку нового шляху, зміні обстановки і навіть життєвого курсу. Тельцям не варто відмовлятися від пропозицій: хтось або щось обов’язково підкаже шлях до фінансового успіху, вказавши на добре оплачувану посаду і кар’єрний ріст.

Близнюки

Юпітер і Меркурій зроблять цих людей сильними, але разом з тим пошлють їм нових ворогів і недоброзичливців. На цьому тижні Близнюків чекає боротьба за місце під сонцем, результатом якої може стати суттєве збільшення доходів. Важливо не піддаватися негативним емоціям, вірити в свій успіх, не витрачати гроші даремно. Також експерти радять не перевантажувати себе справами і роботою. Зараз дуже важливо знаходити час для відпочинку. Щоб Близнюкам було простіше долати проблеми, їм варто очистити свій будинок від негативної енергії.

Рак

Раків часто відносять до безпринципних знаків Зодіаку, які готові на все заради досягнення мети. На цьому тижні ні в якому разі не варто «йти по головах» заради фінансового успіху. Це загрожує великими проблем. У роботі і в бізнесі Ракам знадобиться внутрішнє чуття. Астрологи радять прислухатися до себе не тільки при прийнятті важливих рішень, але навіть в магазині. Потрібно рахувати гроші, не відходячи від каси. Також експерти радять поки не ділитися грошовими і робочими планами з оточуючими людьми.

Лев

Під егідою Меркурія вже з понеділка в життя Левів можуть почати відбуватися якісь важливі події. Це може застати їх зненацька. Астрологи радять залишити страхи і побоювання. Якщо накопичилися важливі справи, то на цьому тижні час почати ними займатися. Якщо продовжити відкладати їх на потім, це може призвести до серйозних фінансових втрат. Також Левам з 18 по 24 число буде потрібна увага до деталей і дещиця рішучості.

Діва

Юпітер і Меркурій зроблять свою справу, дозволивши Дівам нарешті вирішити важливі завдання і знайти стабільність у фінансовій сфері. Найважчим днем тижня буде середа. Друга половина тижня стане найпродуктивнішим часом усього місяця. Можна буде братися за найскладніші справи і завдання, приймати важливі рішення. На вихідних корисно буде зайнятися шопінгом, побалувати себе обновками, зробити позаплановий сюрприз близькій людині.

Терези

На тлі активних і позитивних планет у Терезів може знизитися концентрація уваги. При бажанні Терезам можна взяти паузу в справах, продумати плани і витратити частину часу і грошей на близьких, на будинок і хобі. Настав сприятливий час для підвищення кваліфікації, здобуття нових навичок або посади. Фінанси дуже важливі, але не варто забути і про інші сфери життя.

Скорпіон

Скорпіонам варто звертати увагу на особливі знаки Всесвіту. Вони будуть важливими в будь-якій сфері життя – не тільки у фінансовій. Скорпіони з амбітними планами повинні бути гранично обережними. Можливо, зараз їм краще відкласти рішучі дії на потім. Юпітер, який позбувся ретроградності, подарує удачу в нових починаннях і зробить так, що фінансові справи будуть протікати більш спокійно. В оточенні Скорпіонів стане менше лицемірних порадників, заздрісників і прихованих ворогів.

Стрілець

Для того, щоб фінансові та робочі справи сперечалися, Стрільцям варто позбутися нав’язливих думок і тривоги. Зірки і планети допоможуть досягти успіху в цьому напрямку. Починається сприятливий час, коли зриви планів вкрай малоймовірні. Стрільці зможуть збільшити доходи і оптимізувати витрати, заробити повагу начальства і колег. Рішучість піде в їм плюс, але тільки якщо вона буде виправданою. Можна сміливо працювати в команді, але без надмірної довіри і наївності. Краще не вірити людям на слово, особливо якщо мова заходить про гроші.

Козеріг

Меркурій і Юпітер об’єднають зусилля на цьому тижні, щоб показати Козерогам їх слабкі сторони. Планети і зірки зроблять цих людей самокритичними. Згідно з прогнозом, в кінці жовтня Козерогам доведеться виручити грошима когось з оточення. Краще не позичати на невизначений термін великі суми, щоб самим не потрапити у фінансову яму. Якщо фінансове становище дозволяє, можна зайнятися шопінгом.

Водолій

Водоліям нічні світила допоможуть позбутися від фінансових бар’єрів у свідомості. Це допоможе їм стати більш продуктивними і впевненими в собі. Планети і зірки вкажуть Водоліям на важливі справи, які варто продовжити і довести до логічного завершення. Якщо не розпорошуватися на другорядні справи, тижня цілком вистачить, щоб закінчити все найважливіше. Щоб тиждень минув продуктивно і успішно, не потрібно звертати з наміченого шляху. Період з 18 по 24 жовтня стане часом натхнення. Представникам творчих професій вдасться заробити більше, ніж зазвичай.

Риби

На цьому тижні Юпітер візьметься за успіх і процвітання Риб. З таким союзником можна нічого не боятися: його потужна енергетика за підтримки Меркурія стане гарною підмогою для досягнення фінансових і робочих цілей. Астрологи радять Рибам ставити перед собою сміливі цілі, робити упор на професійне зростання. Удача, гроші і зміни притягнуться силою думки. Всім, хто працює інтелектуально, варто ознайомитися з активністю мозку по годинах. Це допоможе вибрати правильний час для вирішення найскладніших завдань і для відпочинку.