Фінансовий гороскоп на тиждень з 2 по 8 грудня: до когось гроші прийдуть самі, а комусь варто остерігатися боргової ями

Початок грудня пройде під егідою Меркурія в Скорпіоні і Венери в Козерозі. Астрологи попереджають: можливо відчуття, що нас оточують виключно чесні люди, благі справи і перспективні можливості. Насправді багато з цього буде ілюзією, тому буде потрібно обережність.

Бажаючі грунтовно взятися за роботу можуть зосередитися на пошуку додаткового заробітку і залученні грошей. Але потрібно пам’ятати, що поточне положення планет більше сприяє успіху в справах, що вимагають посидючості і організованості. А ось любителі закінчувати роботу в поспіху можуть не розраховувати на те, що будуть продуктивними в найближчі дні. Давайте перейдемо до подробиць. Джерело

Овен

Життя часто дивує, тому не варто прагнути утримати все під контролем, особливо Овнам – королям імпровізації. На цьому тижні Сонце в Стрільці закликає не діяти за сценарієм, а почати новий шлях, змінити маршрут або навіть життєвий курс. Овнам бути уважніше до можливостей, не відмовлятися від пропозицій і співбесід: хтось або щось обов’язково підкаже шлях до успіху, вказавши на добре оплачувану посаду і кар’єрний ріст.

Телець

На початку грудня успіх в справах буде багато в чому залежати від Меркурія, що проходить Знак Скорпіона. Це говорить про те, що на цьому тижні Тельців чекають відкрита або таємна боротьба, зміна курсу, нові перемоги, але й поразки. Важливо не піддаватися негативним емоціям, вірити в свій успіх, не витрачати гроші на непотрібні речі і шкідливі звички. Також експерти радять розмежувати час на роботу і додому. Зараз дуже важливо розділяти ці сфери.

Близнюки

На роботі і в фінансових справах Близнюкам знадобиться внутрішнє чуття. Астрологи радять прислухатися до себе не тільки під час підписання договорів, але навіть в продуктових магазинах. Під егідою Меркурія в Скорпіоні якісь важливі події постукають в двері. Це може застати зненацька своєю несподіваною появою і випливаючими із нього наслідками.

Рак

Ракам зірки радять залишити стpахи і побоювання. Якщо щось давно потрібно було зробити, то на цьому тижні час почати. Період особливої удачі ознаменований Юпітером в Козерозі. Однак щасливий шанс змінити своє життя можна розміняти на дрібниці або зовсім віддати конкурентам. Уважність до деталей і трохи рішучості зроблять свою справу, дозволивши Ракам нарешті позбутися від вантажу невиконаних завдань і знайти стабільність в грошовому питанні.

Лев

Левам варто взяти паузу в справах, проаналізувати свої досягнення і можливості, продумати плани і приділити увагу близьким, які будуть цьому дуже вдячні. Сонце в Стрільці сигналізує про те, що настав сприятливий час для підвищення кваліфікації, зміни життєвого курсу або посади. Як би там не було, кидатися у вир з головою не варто: тиждень даний для перезавантаження і роздумів.

Діва

Діви почнуть грудень із амбітними планами. Меркурій у Скорпіоні подарує їм віру в себе і рішучість в роботі. Не потрібно приглушати свої апетити і відмовлятися від успіху: це час вкрай сприятливий для кар’єрних проривів. На цьому тижні вдалі будуть навіть значні і великі вкладення, якщо вони працюють на майбутній успіх.

Терези

Терезів астрологи попереджають про лицемірних порадників, енергетичні пастки і заздрісників. Хтось на цьому тижні буде будувати проти Терезів підступи, але, на щастя, Венера в Козерозі зірве їх плани і змусить відповісти за все. Проте погіршувати ситуацію зайвою довірою і наївністю не варто. Краще не вірити людям на слово, особливо якщо мова заходить про гроші. Рішучість піде в плюс, але тільки якщо вона буде осмисленою і виправданою.

Скорпіон

Скорпіонам, згідно з фінансовим прогнозом, на початку грудня варто привести в порядок справи і по можливості виручити грошима когось з оточення. Рідні і близькі можуть потребувати підтримки, а також в допомозі в різних ситуаціях. Позичати на невизначений термін найкраще посильні суми, щоб самим не попасти у фінансову яму. Найголовніше, щоб марнославство і користь не привели Скорпіонів до конфліктів і конкуренції. Починати місяць з боротьби і негативу точно не слід.

Стрілець

Стрільцям краще поки почекати з починаннями. Сонце в Стрільці висвітить важливі справи, які варто продовжити і довести до логічного завершення. Якщо не розпорошуватися на ілюзії, плани і авантюри, тижня цілком вистачить, щоб закінчити все розпочате. В іншому випадку на роботі і в справах з’являться додаткові стримуючі фактори і дрібні неприємності. Щоб тиждень пройшов продуктивно і успішно, потрібно зміцнювати віру у власні сили і не звертати з наміченого шляху.

Козеріг

Прийшов час задуматися не про накопичення, а про те, що заважає досягти успіху. Планета щастя і грошей Венера подарує Козерогам натхнення і нестандартне мислення, а значить, вийде відповісти на найскладніші питання, якщо вчасно їх задати. Віруси свідомості і енергетичні причини злиднів здатні заблокувати енергетику, і навіть сприятливо налаштовані небесні покровителі не зможуть пробити цей щит. Успіх у ваших руках. Новий місяць Козерогам варто почати з гігієни свідомості – тоді і в фінансових справах настане порядок.

Читайте також: 3 знаки Зодіаку, які несподівано знайдуть своє щастя до Нового року

Водолій

Юпітер в Козерозі застерігає Водоліїв, щоб ті ні в якому разі не зупинялися, якщо в чомусь досягли успіху. Важливо триматися цієї лінії: це обов’язково призведе до великих перемог. Однак влаштовувати на цьому тижні боротьбу за місце під сонцем не варто: події повинні розвиватися розмірено, без грубої сили і суєти. Нехай все йде своєю чергою. Зараз той самий момент, коли можна і потрібно піддатися течії.

Риби

На цьому тижні сам Нептун візьметься за успіх і процвітання Риб. З таким союзником можна нічого не боятися: його потужна енергетика стане гарною підмогою для досягнення бажаного. Астрологи радять ставити сміливі цілі, робити упор на професійному зростанні та фінансовому успіху. Рибам важливо вірити в себе – тоді удача, гроші і зміни притягнуться силою думки. Хоча без зустрічних зусиль, звичайно, не обійтися.