Фінансовий гороскоп на тиждень з 2 по 8 листопада: Цей тиждень буде дуже вдалим для більшості людей. Щоб не відлякувати удачу, намагайтеся залишатися позитивними

Овен

Овнам зараз необхідно витрачати гроші з розумом. Можна побалувати себе подарунками і приємними придбаннями, але разом з тим астрологи радять пам’ятати про покупки, які призводять до хати злидні. Не потрібно накликати на себе біду і зайві проблеми. Що стосується роботи, то людям цього Знака краще не ухилятися від обов’язків. Важливо робити все можливе для того, щоб керівники або партнери по бізнесу були задоволені і не сумнівалися в Овнах.

Телець

Для людей цього знака Зодіаку настає дуже вдалий час для зміни роботи, співбесід, пошуку нових джерел доходу, відкриття бізнесу. Тельцям необхідний заряд бадьорості та оптимізму. Це буде істотно підвищувати продуктивність і мотивацію. Великий успіх чекає Тельців, які зайняті в сфері послуг або в даний момент шукають роботу.

Близнюки

Найбільший дохід і успіхи в роботі очікують Близнюків, які зайняті у творчій сфері. Дуже важливо не користуватися обманом, домагаючись мети. Потрібно йти чесним шляхом, прагнути до найшвидшого вирішенню проблем і негараздів. Настав час переходити від слів до дій. Зірки допоможуть Близнюкам знайти сили і віру в себе.

Рак

Зірки і планети допоможуть Ракам домогтися успіхів на фінансовому терені. Зараз для них немає нічого неможливого. Головним противником для них стануть вони самі – невпевненість, страхи і сумніви. Потрібно подолати їх і твердо стати на ноги. Астрологи не рекомендують давати гроші в борг на цьому тижні. Що стосується покупок, то тут немає ніяких обмежень.

Лев

Левам нічні світила допоможуть визначитися з подальшим шляхом розвитку. Духовні практики допоможуть Левам зрозуміти, в якому напрямку можна далі розвиватися. В кінці робочого тижня хтось із недоброзичливців спробує очорнити репутацію Левів. Їм не варто бурхливо на це реагувати, адже за них будуть говорити їхні справи. Цілком можливо, що у Левів з’являться неординарні і цілком дієві ідеї по збільшенню доходу.

Діва

Щоб зберегти фінансову стабільність, астрологи радять не брати кредити, не давати грошей в борг. Можна інвестувати гроші в цінні папери, міняти валюту, вкладати кошти в навчання. Подібні дії допоможуть зберегти і примножити капітал. В кінці тижня Діви можуть стати млявими і апатичними. Також дуже важливо оточувати себе людьми, які позбавлені упередженості і негативу.

Терези

На початку тижня Терезам слід проявити працьовитість. Це посприяє подальшому діловому росту і збільшенню грошового припливу. Вихідні – не найкращий час для походу по магазинах. Терези ризикують 7 і 8 числа піддатися слабкостям і пошкодувати про витрачені гроші. На початку тижня астрологи радять зайнятися поверненням боргів. Великий успіх чекає Терезів, які не шукають неприємностей і конфліктів. Добродушність – найкоротший шлях до стабільності при роботі в колективі.

Скорпіон

Скорпіонам можна здійснювати дорогі покупки, змінювати спосіб, оновлювати гардероб. Також корисно буде витратити частину грошей на близьку людину, зробити сюрприз. Можна витрачати гроші на розваги, романтичні побачення. Зараз необхідно відповідально підходити до вирішення робочих питань і виконання обов’язків. Корисно буде вже з ранку понеділка запрограмувати себе на успіх, налаштуватися на краще. У незрозумілих ситуаціях краще покластися на підказки внутрішнього голосу і особистого досвіду. Поради оточуючих будуть зайвими.

Стрілець

Стрільцям не варто показувати клієнтам або колегам своє невдоволення. Астрологи радять спокійно доносити свої думки і не починати розмову з лайки і негативу. Це допоможе залишатися продуктивними набагато довше. Активність планет допоможе Стрільцям серйозно зміцнити свої позиції на роботі і в бізнесі, підвищити доходи. Вибирати шлях доведеться самостійно, за допомогою інтуїції.

Козеріг

Якщо Козероги відчували якісь фінансові труднощі або проблеми на роботі, то на цьому тижні вони з високою ймовірністю підуть. Ще в період з 2 по 8 листопада Козероги зможуть зміцнити впевненість у собі, що позитивно відіб’ється на збільшенні доходу. Наполеглива робота допоможе справити враження на начальство, заробити бонуси, піднятися по кар’єрних сходах.

Водолій

Зірки і планети в ідеальному положенні для Водоліїв. На цьому тижні можна отримати правдиву пораду на майбутнє за допомогою ворожіння Таро. Варто більше часу проводити в думках про завтрашній день, а не про день вчорашній. Людей цього Знака чекатиме велика удача, тому можна сміливо відправлятися за покупками. Дуже корисно буде витрачати гроші на поїздки, ремонт і покупку автомобіля.

Риби

У всіх нас є свої вади та слабкості. Рибам варто боротися зі своїми недоліками, особливо на початку тижня. Якщо цього не робити, то вони можуть залишити негативний слід у фінансовій сфері. В цілому цей тиждень обіцяє приємні зміни. Всіх, хто самовіддано працює, чекає фінансова нагорода, заохочення начальства. Наприкінці тижня можна здійснювати великі покупки, брати кредити. Завзятість і працьовитість допоможуть Рибам вирватися вперед.