Фінансовий гороскоп на тиждень з 2 по 8 серпня

Овен

У Овнів починається прекрасна пора для відряджень і зміни обстановки. Можна сміливо відправлятися в ділові поїздки. Всім Овнам, у яких є власний бізнес, варто поки перестати в нього вкладати свої заощадження. Потрібно поспостерігати за тенденціями, придивитися до змін. На роботі краще не братися за нові справи, сфокусувавшись на тих проектах, які вимагають якнайшвидшого завершення.

Телець

Тельцям варто якомога частіше стежити за тим, що вони говорять. Наші слова сильно впливають на карму, здоров’я і матеріальне благополуччя. Важливо навчитися дякувати Всесвіту за те, що є, а не лаяти за те, чого немає. Дуже важливо також бути чемними з людьми, особливо якщо ці люди – підлеглі. Все це допоможе уникнути збитків. В цілому це сприятливий тиждень для покупок, вкладення коштів у навчання. Можна давати і брати в борг, але в помірних кількостях. Не варто боятися позапланових змін. Вони підуть на користь Тельцям.

Близнюки

Близнюкам краще поки тимчасово сподіватися лише на себе. На початку серпня серед їх оточення з’являться токсичні люди. У перший і в останній дні тижня можна приймати спонтанні рішення. В інші дні краще, щоб вони були максимально виваженими. Також астрологи рекомендують не відхилятися від стандартного розпорядку дня. Подібні зміни можуть зробити тиждень непередбачуваним, а Близнюків позбавити прибутку.

Рак

Фінансова удача чекає Раків, які багато і наполегливо працюють. За будь-яку працю зірки і планети подарують Ракам удачу. За будь-яку спробу допомогти оточуючим вони дадуть їм гарний настрій. Для підвищення прибутку не варто сидіти і чекати біля моря погоди. Зараз потрібно діяти, причому максимально рішуче і сміливо. У деяких ситуаціях Ракам знадобиться розважливість, хитрість. Так теж можна розбагатіти. Головне – нікого не ображати і не обманювати.

Лев

Левам не можна привласнювати собі чужі досягнення. Якщо підлеглий або колега зможуть знайти геніальне рішення якоїсь проблеми, краще чесно сказати, що це була інша людина. Будь-який фінансовий успіх, досягнутий за допомогою обману і порушення правил моралі або закону, буде ефемерним. Найскладніші дні для Левів у фінансовому плані – понеділок і вівторок. У ці два дні астрологи радять бути обережнішими. В інші дні Леви стануть вельми продуктивними.

Діва

Дівам варто побоюватися спільних фінансових і робочих справ з хитрунами і маніпуляторами. В ідеалі, звичайно, діяти всюди поодинці, але не завжди і не у всіх це буде виходити. Саме тому важливо ретельно вибирати своє оточення. У Дів настає дуже сприятливий період для покупки дорогих речей. Також можна сміливо витрачати гроші на розваги і отримання нових емоцій. Друга половинка і діти будуть раді позаплановому подарунку, походу в якесь цікаве місце.

Терези

У Терезів починається дуже сприятливий і важливий тиждень. Їм вдасться зробити важливий крок на шляху до багатства і підкорення нових висот в бізнесі. Важливо лише постійно підтримувати свою продуктивність на високому рівні. Також набагато більше справ Терезам вдасться зробити, якщо їх розум буде чистим. Для цього потрібно прощати образи. Шопінг не заборонено, але планети і зірки в такому положенні, при якому краще не витрачати гроші на одяг і меблі.

Скорпіон

Скорпіонам варто змінити свій глобальний підхід до справ і роботи. Це ідеальний тиждень для творчої діяльності. Скорпіонів можуть відвідати геніальні ідеї, деякі з яких можуть здатися їм божевільними. Важливо фіксувати всі ідеї, але поки нікому про них не розповідати. Також на цьому тижні можна вкладати кошти в навчання.

Стрілець

У Стрільців найуспішнішими і яскравими стануть будні дні. На вихідних їх спробують обвести навколо пальця продавці послуг і товарів, так що краще 7 і 8 серпня побути вдома і абстрагуватися від роботи і фінансових справ. На цьому тижні можуть повернутися старі проблеми, але на них краще не фокусуватися занадто сильно, інакше пропаде мотивація займатися чимось новим. У ці сім днів потрібно почати позбуватися від боргів.

Козеріг

Козерогам варто почати звертати увагу на чужі поради. Близькі люди і друзі можуть давати дійсно слушні рекомендації. Прийшов час вчитися чомусь новому і осягати психологію успіху. Астрологи радять людям даного Знака уникати багатозадачності. Не варто братися за все відразу, тому що в такому випадку часу не вистачить ні на що. Послідовність і обережність – запорука фінансової стабільності.

Водолій

Водоліям необхідно усвідомити одне – духовний розвиток і фінансова сфера будуть дуже тісно пов’язані один з одним на цьому тижні. В цілому будь-які духовні практики можуть вказати шлях до багатства і процвітання. Найголовніше зараз – нікого не обманювати і нікому не переходити дорогу. Це може очорнити репутацію Водоліїв. Дуже потужною стане інтуїція, тому можна сміливо діяти за натхненням. Шосте чуття приведе цих людей до успіху і допоможе обійти стороною неприємності.

Риби

На цьому тижні зірки і планети допоможуть Рибам знайти в собі нові таланти. Це з великою ймовірністю дасть їм мотивацію і підвищити продуктивність. Гроші підуть в руки тим Рибам, які захочуть монетизувати свої таланти. Перше і найголовніше, до чого варто прагнути в період з 2 по 8 серпня – це постійна активність. Зараз немає часу на відпочинок. У ці сім днів Риби можуть зробити набагато більше, тому що у них буде більше енергії. Гроші люблять активність, відповідальність.