fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 20 по 26 червня: кінець червня потішить багатьох зростанням доходу та успіхом у справах

Овен

Овнам варто використати цей тиждень для ділових переговорів, пошуку свого місця у житті, нової роботи. Якщо ж планети та день літнього сонцестояння не пробудять у Овнах нові амбіції, вкласти сили можна у сферу стосунків. Ці люди знайдуть успіх у грошах, якщо зможуть контролювати ситуацію та дотримуватися обраного курсу. Тиждень не дуже сприятливий для спонтанних і дуже великих покупок, кредитування.

Телець

Тельцям варто активізуватись у фінансовій сфері максимально сильно. Для підвищення доходів можна і потрібно більше працювати. Цього тижня завдяки Венері та сонцестоянню Тельці зможуть ступити на смугу удачі, яка триватиме не один тиждень. Для успіхів у кар’єрі та грошах зірки пропонують перестати використовувати у роботі та бізнесі агресію. Потрібно поводитися тактовно та дипломатично, показуючи не характер, а виключно свої навички.

Близнюки

Зараз Близнюкам потрібно трохи пригальмувати, щоб можна було заспокоїтися і оцінити ситуацію, що склалася, трезво. Астрологи вважають, що Близнюки зможуть зрозуміти, чого вони справді хочуть отримати від життя. Це змусить їх йти вперед із новою силою. За наявності мети Близнюкам важливо проявити максимум старанності та працелюбності. Венера, що переходить у їх знак у четвер, відкриє відмінні можливості для збільшення доходу.

Рак

Астрологи Ракам рекомендують бути сміливішими і не шукати вирішення складних питань там, де їх за визначенням бути не може. Вся необхідна інформація десь поряд – у свідомості цих людей. Лише внутрішній голос відповість на питання про те, як досягти успіху в житті, і чи вдасться отримати матеріальне задоволення від поточних завдань. Також корисно перед важливими подіями користуватися змовами на удачу. Це надасть Ракам потрібної впевненості у собі. Дуже корисними стануть покупки для дому, подарунки близьким людям та все, що пов’язане з хобі.

Лев

Левам варто розпочати тиждень із пошуків мотивації. Цілком можливо, що нові поставлені цілі та завдання зможуть пробудити у Левів бажання працювати, вимагати підкорення нових висот. Не виключено, що багато Левів зможуть отримати підвищення на посаді, збільшення зарплати, або запрошення на нове місце роботи з вищою зарплатою та цікавими обов’язками. Сподіватися на легкий та швидкий заробіток не варто. Астрологи радять рухатися вперед і не боятися експериментів, якщо гра стоїть справді свічок.

Діва

Поточні завдання для Дів можуть протікати зі змінним успіхом. Зосередитись варто на найважливішому, не будуючи перед собою надто амбітних планів. Розмірна робота буде набагато вигідніша, ніж ризики та авантюри. Діви можуть підкорити будь-які вершини, але важливо не перегоріти на шляху до цілей. Немає нічого соромного в тому, щоб відпочити або попросити про допомогу близьку людину, друга, колегу.

Терези

Терезів чекає не найпродуктивніший тиждень у плані кар’єри та заробітку, зате цікавий і яскравий. Нічні світила дадуть цим людям непогане енергетичне підживлення. Щоб досягти стану потоку, астрологи радять забути про заздрість та почати щиро радіти чужим успіхам. Важливо розуміти, що позитивні емоції заряджають нас краще талісманів та зірок. Доброта та відкритість допоможе помножити свої шанси на успіх та відкрити фінансовий канал.

Скорпіон

Скорпіонам варто пам’ятати про те, що життєвий шлях змінює насамперед сила думки. Настав час повірити у свій фінансовий успіх і почати робити те, що приносить задоволення. Під заступництвом сильної Венери з’явиться шанс знайти ту справу, яка задовольнятиме Скорпіонів не лише морально, а й матеріально. Люди даного Знаку зможуть знайти вирішення складних питань, вибратися з фінансової ями та розібратися з боргами. Головне зараз — не позичати нікому і самим не оформлювати кредитів.

Стрілець

У Стрільців початок тижня буде непростим. У понеділок і будь-якого іншого дня можна спробувати скористатися ранковою медитацією на вдалі події. Якщо медитувати не хочеться, можна просто встати раніше і зайнятися чимось приємним. Людям даного знаку цього тижня вдасться знайти розпочати нову справу, яка повністю відповідає їх запитам та характеру. Якщо робота мрії ще не знайдена, починаючи з вівторка, можна зайнятися її пошуками. 21 червня відбудеться літнє сонцестояння, яке подарує шанс вийти на нові витки у розвитку у бізнесі та кар’єрі.

Козеріг

Це буде сприятливий час для ухвалення фінансових рішень, які можуть кардинально змінити життя. Можна займатися покупками, вкладати гроші у нерухомість, цінних паперів. У спілкуванні з діловими партнерами та начальством корисно використати дар переконання. Нічні світила відкривають перед Козерогам перспективні можливості. За ці сім днів можна встигнути вирішити всі важливі завдання, досягти наміченої мети, збільшити свої прибутки. Для цього потрібно лише працювати з повною віддачею, що Козероги робити вміють найкраще.

Водолій

Астрологи радять Водоліям приготуватися до активних дій. Це може спровокувати зростання доходів, появу творчого запалу, упевненості у собі. Це буде чудовий тиждень для Водоліїв, робота якого пов’язана з творчістю. Ділова активність та креативний погляд на звичні речі принесуть більше грошей, відкриють нові можливості. Зірки хочуть, щоб Водолії не лінувалися. Багатьом людям цього Знаку вдасться вийти переможцями зі складних ситуацій.

Риби

Рибам можна сміливо займатися шопінгом. Можна купувати все, що душа забажає. Щодо роботи, то людям цього знаку потрібно залишатися енергійними та повними сил, оскільки тиждень обіцяє бути насиченим. Кілька важливих порад допоможуть Рибам досягти успіху в цьому напрямку. Тиждень підходить для співбесід, самореклами, просування нових ідей. Дуже важливо забезпечити комфортні умови роботи. Також багато Риб зможуть знайти додаткове джерело доходу. При надходженні нових коштів необхідно насамперед позбутися боргів.

You cannot copy content of this page