fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на тиждень з 20 по 26 квітня: комусь пощастить з грішми, а комусь доведеться економити

Наступний тиждень потрапляє під вплив серйозних планет, а вони не люблять ледарів і тих, хто сидить без діла. Правда, це не найприємніший період і для ризикових і рішучих. Тому, перш ніж щось робити, астрологи радять упевнитися, що ви дієте як стратег. Нехай ваші ходи будуть прораховані на три, а краще на тридцять три кроки вперед. В цьому і полягає головний закон успіху.

Овен

На цьому тижні Овни відчують потужний приплив сил і мотивації, які найкраще направити у фінансову сферу. Не виключені вигідні вкладення, угоди і пропозиції, якщо мислити раціонально і нестандартно. Але не рекомендується включати в активне переслідування легких грошей: успіх в цьому випадку сумнівний, є ризики допустити фатальну помилку або вибрати неправильний напрямок.

Телець

Представники цього Знака виявляться на роздоріжжі. На цьому тижні перед ними гостро постане питання: чи потрібно продовжувати витрачати свої сили і час на те, що вже не приносить колишнього задоволення і доходу? Астрологи радять гарненько все обдумати і, нарешті, прийняти тверде рішення. Не варто боятися невідомості, цілком можливо, що ключ до успіху – це позбавлення від старих пут.

Близнюки

Всесвіт попереджає про ймовірність, що на тижні з 20 по 26 квітня все піде не так, як близнюки планували. Слід тримати себе в руках і одночасно з цим дозволяти подіям йти своєю чергою. Особливо корисно прислухатися до своєї інтуїції або підказкок більш успішної людини. Саме це стане головним орієнтиром у вихорі незапланованих робочих моментів і «турбулентних» відносин з грошима.

Рак

Тиждень поставить Раків перед непростим вибором між матеріальною свободою і збереженням довірчих відносин з певною людиною. Для того, щоб прийняти правильне рішення, варто розібратися в своїх цілях і постаратися зрозуміти свої особисті бажання. Головне – нікому нічого не обіцяти до вирішального часу, а якщо вже візьмете на себе зобов’язання, то доведеться їх виконати – інакше можна серйозно зіпсувати ділову репутацію.

Лев

Астрологічні тенденції цього тижня пробудять у Левах сплячого лідера, але найближчим часом найкраще переглянути (і, можливо, посилити) кордони відносин на роботі, а також постаратися не брати на себе чужі обов’язки – можуть статися збої домовленостей, конфліктні ситуації, втрата великої суми грошей або інші непередбачені події, в результаті яких доведеться поодинці займатися усуненням проблем на роботі.

Діва

Астрологічні світила займуть вигідні позиції, що сприятливо відіб’ється на представниках Знака Діви. Прийдешній тиждень порадує багатьох, адже події в матеріальній сфері почнуть розвиватися в потрібному руслі. Є реальний шанс вирішити проблеми з грошима: погасити більшу частину кредиту або розправитися зі старим боргом. Але астрологи радять пам’ятати, що дорогу осилить той, хто йде, так що потрібно кинути собі виклик і вирушити підкорювати кар’єрні вершини.

Терези

Наступний тиждень може принести Терезам несподівані приємні прибутки, які згодом можуть вилитися в стійкий капітал. Все що потрібно зараз – це не форсувати події, а дозволити їм розвиватися поступово. Хочеться стабільності? Грайте чесним шляхом, не надягайте масок, підтверджуйте свої слова і наміри відповідними діями.

Скорпіон

Скорпіонам астрологи прогнозують тиждень, відповідний для починань – будь то нова бізнес-програма або авантюрна ідея для збільшення доходу. Завдяки сильним позиціям планет-покровителів у Скорпіонів буде багато оптимізму і впевненості в собі, що вже половина успіху. І це прекрасний момент: зірки пропонують зважитися і заявити світові про свої бажання, щоб отримати шанс змінити життя так, як ви того захочете.

Стрілець

Енергії планет дуже сильні, тому цей тиждень явно буде «з характером». Не дуже вдалий час для рефлексії, зараз краще діяти, проявивши всю свою нетерплячість і вимогливість у вирішенні фінансових питань. Перші кілька днів відкриють блискучі можливості, які дуже важливо не упустити. Також корисно приділити час боргам і обов’язковим платежам. Звільнення від вантажу матеріальної відповідальності принесе натхнення на нові подвиги.

Козеріг

Тиждень пробудить в Козерогах надмірну самовпевненість. Деяким гостро захочеться сперечатися, виявляти владу або повністю захопити контроль над ситуацією. На такому напруженому тлі хтось ризикує прогоріти. Тому астрологи радять пам’ятати, що «не все те золото, що блищить». Не варто піддаватися на хитрі приманки і привабливі пропозиції. Тверезий розум і скепсис – це головні помічники на найближчий час.

Водолій

Навколо Водоліїв буде відбуватися суцільний хаос: занадто багато розрізненої інформації, а також термінових справ, які зажадають повної участі. Зменшити градус напруги допоможе парадоксальнаа порада: не шукайте легких рішень. Астрологи закликають ставити перед собою гідні, складні завдання – тільки так вийде досягти максимального результату і врегулювати потік подій.

Риби

Астрологи радять Рибам перестати боротися з іншими, на цьому тижні набагато корисніше кинути виклик самому собі – своїм страхам, здібностям, амбіціям, компетенції, навичкам. Незважаючи на фінансові труднощі і кризу в країні, йти по життю потрібно з високо піднятою головою, не втрачаючи самовладання. Якщо Риби зараз опустять руки, то проблеми в професійній сфері тільки посиляться. Тому важливо зібрати волю в кулак і показати світу, чого ви насправді варті.

You cannot copy content of this page