Фінансовий гороскоп на тиждень з 21 по 27 вересня: прогноз допоможе кожному знаку Зодіаку на цьому тижні примножити або зберегти свій капітал, а також зрозуміти, на що краще витратити гроші

Овен

Кінець вересня у Овнів буде сприятливим у фінансовому плані, проте буде парочка «але». По-перше, людям цього Знака варто остерігатися ворогів і недоброзичливців. Друга умова грошового щастя – потрібно діяти самостійно. Астрологи не радять просити у людей допомоги, особливо у не близьких. Краще витратити трохи більше часу, але розібратися з усіма негараздами самим.

Телець

В процесі заробітків найважливішими компонентами успіху, які багато ігнорують, є здоров’я і удача. Експерти радять позбавлятися від почуттів і емоцій, які руйнують удачу і знижують продуктивність людини. Тельці на цьому тижні можуть побити всі рекорди за кількістю вирішених завдань, так що краще не сидіти склавши руки. Що стосується грошових витрат, то можна купувати одяг, перетворювати житло, купувати квитки на літак і поїзд. Всі витрати, пов’язані зі зміною обстановки, будуть повністю виправдані. Потрібно підвищувати собі настрій покупками.

Близнюки

У кожного Знака Зодіаку своя мотивація. Близнюків у ці сім днів може почати рухати вперед не тільки почуття обов’язку, але ще і новий приплив ентузіазму. З’явиться щось таке, що змусить цих людей присвятити роботі і справам більше часу і сил. Це може бути невирішена проблема або раптові справи. Найважливіше в період з 21 по 27 вересня – не панікувати і залишатися вірними своїм принципам. Так можна буде зберегти гроші і удачу. Не потрібно накликати на себе проблеми зайвими переживаннями. Гроші люблять легкість.

Рак

У перші три дні цього тижня у Раків буде трохи менше сил і енергії через дисонанс зірок і планет. Швидше будуть з’являтися втома і апатія, тривожні думки. Починаючи з 24 вересня Раків чекає вельми сприятливий час для торгівлі, покупок і просування нових ідей на роботі або в бізнесі. Буде набагато простіше впливати на оточуючих людей.

Лев

Левам буде важко вести фінансові справи з 24 по 26 число включно. У ці дні зірки і планети будуть не в ладах один з одним. Це означає, що можуть зриватися зустрічі, переговори, з’являтися нові невідомі змінні в фінансовому рівнянні. У ці дні краще працювати пліч-о-пліч з чесними людьми. Що стосується покупок і грошових витрат, то їх краще проводити 21, 22 і 23 вересня. У неділю потрібно буде як слід відпочити і набратися сил, так як тиждень очікується напружений.

Діва

Астрологи зазначають, що в ці сім днів в житті Дів буде багато джерел негативу, з якими доведеться постійно бути поруч. Це можуть бути люди, місця, події. Через це можливі непередбачені витрати, фінансові негаразди. Покупки краще поки призупинити, якщо не хочеться наламати дров. Навіть якщо будуть спокушати величезні знижки і дуже вигідні умови, краще не витрачати гроші: це будуть пастки долі.

Терези

Терезам зірки на цьому тижні подарують нові можливості і фінансову удачу. Разом з успіхом можуть з’явитися нові вороги. Єдиний день, в який краще не витрачати гроші, – понеділок. У будь-який інший день можна розважатися, купувати одяг, дорогу техніку, нерухомість в межах розумного.

Скорпіон

21 і 22 вересня стануть для Скорпіонів найскладнішими днями на цьому тижні. В інші дні енергія зірок і планет буде творчою. Це означає, що фінансові потоки теж активізуються. Скорпіонів буде чекати грошова удача. Можна здійснювати покупки, відкривати новий рахунок в банку. Астрологи радять не влазити в борги і не давати нікому позик. Велика ймовірність, що гроші не повернуться рівно в строк.

Стрілець

Стрільцям з ранку понеділка краще почати читати позитивні установки. Справа в тому, що на цьому тижні енергія нічних світил буде дуже мінливою і непередбачуваною. Це може породити страхи і невпевненість, які негативно позначаться на продуктивності Стрільців. На цьому тижні очікується приріст перешкод на шляху до мети. Також зірки трохи послаблять інтуїцію Стрільців, тому краще покладатися в усьому на здоровий глузд і не ризикувати.

Козеріг

У понеділок і в п’ятницю енергетика нічних світил буде не найсприятливішою. Не потрібно ритися в минулому і думати про скоєні раніше помилки. На цьому тижні гроші полюблять Козерогів, які націлені на майбутнє. Щоб примножити капітал або зберегти зароблені раніше гроші, бажано тимчасово відмовитися від фінансових авантюр.

Водолій

Це ідеальна тиждень для шопінгу, розваг, спілкування з новими людьми. Водоліям вдасться не тільки заробити більше грошей, але і знайти натхнення і ентузіазм для вирішення старих проблем. У п’ятницю та суботу енергетика зірок може стати несприятливою і деструктивною, але не потрібно завчасно бити на сполох.

Риби

У середу і четвер зірки тимчасово увійдуть в дисонанс з планетами. В цілому ж це буде дуже важливий час для Риб, які хочуть досягти успіху в роботі і справах, підвищити дохід. Цих людей чекають нові злети, багато удачі і гарний настрій. Це прекрасне поєднання для досягнення нових цілей. Гроші люблять працьовитість і відповідальність. Саме це і знадобиться Рибам зараз, щоб стати багатшими.