fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 22 по 28 березня: наскільки часто фінансова удача буде відвідувати представників різних Знаків в кінці березня

Робота, гроші і покупки – це те, що хвилює нас часом найбільше.

Перше, про що варто пам’ятати всім і кожному – це висока ймовірність глобальних змін через занепад Венери. Хтось зможе знайти нову роботу, знайти нову мотивацію, а комусь, навпаки, доведеться покинути поточне місце. Важливо лише одне: все, що відбувається буде на краще, нехай навіть це стане очевидним не відразу.

Овен

Овнам варто в першу чергу займатися не роботою і вирішенням фінансових завдань, а побутовими проблемами. Це буде ідеальний час для домашніх турбот, прибирання, вирішення проблем в сім’ї. Робота відійде на другий план, як і покупки. Астрологи радять Овнам не поспішати з рішеннями. Найбільш плідними днями стануть четвер і п’ятниця – їх краще присвятити монотонній роботі з документами, переговорам. Головне зараз – не давати нікому порожніх обіцянок.

Телець

У Тельців буде багато удачі у фінансовій сфері, так що вони зможуть вирішити всі основні проблеми і завдання набагато швидше звичайного. Це буде дуже важливо, оскільки в період з 22 по 28 березня вороги і недоброзичливці почнуть активний наступ. Особлива увага на початку тижня варто приділити інформаційному захисті – зміні паролів в соціальних мережах і пошті. Потрібно побоюватися зломів, хакерських атак і зловмисників. Не потрібно переводити гроші незнайомцям.

Близнюки

У Близнюків на цьому тижні не очікується появи чорної смуги, але через перехід Венери в Овна їх настрій і удача можуть змінюватися по кілька разів на дню. Виправити становище допоможуть прості ритуали на удачу і успіх. Щоб не посилювати положення, потрібно бути миротворцями – намагатися зупиняти в людях негатив. Вони за це будуть дуже вдячні в доступному для огляду майбутньому. На вихідних можна буде відпочити від усього – зайнятися шопінгом, оновити гардероб.

Рак

У Раків життя може піти за кармічним сценарієм. Зірки і планети попереджають про те, що Всесвіт, ймовірно, захоче відплати за недавно порушені Раками правила моралі і честі. Астрологи попереджають Раків про те, що це самим прямим чином відіб’ється на роботі, грошах, успіху. Щоб пом’якшити удар, знадобиться визнати помилки і постаратися виправити становище. Грошову винагороду на цьому тижні отримають найчесніші і відкриті люди. Поки що не варто витрачати гроші на подорожі та дорогі придбання.

Лев

У Левів на початку тижня може початися чорна смуга. Зупинити потік негараздів у фінансовій і робочої сферах вийде у найвідповідальніших і уважних до деталей Левів. Зіркам сподобається, якщо люди цього Знака почнуть допомагати оточуючим. За це вони пошлють Левам багато удачі в майбутньому. На тижні з 22 по 28 березня буде важливо не те, хто більше заробив і вдаліше витратив, а те, хто більше допоміг близькій людині або колезі. Багатшим стане той, для кого гроші другорядні.

Діва

Гроші не будуть любити Дів, які живуть минулим. Прийшла пора позбутися звичок, які змушують жити вчорашнім днем. Краще інвестувати думки і час в те, що важливо зараз, і в те, що буде важливо завтра. Можна скласти план покупок на майбутнє, зайнятися прибиранням будинку і на робочому місці, спланувати відпустку. Не на останньому місці буде стояти раціональний підхід до ведення бізнесу. Не потрібно поки ризикувати, витрачати більше коштів, ніж зазвичай. З 22 по 28 березня потрібно працювати і боротися з лінню.

Терези

На цьому тижні фінансове везіння може відвернутися від Терезів через негативне положення Венери. Особливо актуальним це стане 22, 23 і 24 числа. В кінці робочого тижня нічні світила посприяють вирішенню конфліктів. Це означає, що на роботі і в бізнесі настане час, ідеальний для колективної роботи. У моменти прийняття важливих рішень Терезам варто бути холоднокровними і зібраними. Це допоможе збільшити потік грошей і досягти цілей швидше.

Скорпіон

Найголовніше для Скорпіонів зараз – це відпочинок. Вечорами після роботи краще не потопати в домашніх справах з головою. Потрібно релаксувати, розслаблятися і думати про що-небудь хороше. Не виключено, що люди цього Знака зможуть знайти нові джерела доходу. Поточне положення планет сприятливо вплине на творчі успіхи Скорпіонів. Можливо, доведеться зустрітися з непоступливістю і агресією з боку оточуючих, тому деякі труднощі чекають працівників сфери послуг.

Стрілець

Стрільцям посміхнеться грошова удача. Найголовніше зараз – виконувати всі завдання без поспіху, без нервів, бути послідовними. Астрологи радять Стрільцям покладатися лише на самих себе. У фінансовій сфері на перший план вийде інтуїція. Вона допоможе Стрільцям приймати важливі рішення. Покупки на цьому тижні можуть підняти Стрільцям настрій, але краще здійснювати їх в суботу і п’ятницю. Влазити в борги не варто.

Козеріг

Успіх дуже тісно пов’язаний з біоенергетикою, особливо зараз. Астрологи нагадують Козерогам, що плани потрібно тримати в секреті. Це допоможе виключити ймовірність їх зриву. Можна буде продовжити експансію в бізнесі, на новому місці роботи. Також з 22 по 28 березня можна займатися пошуками нової роботи, нових джерел доходу. Козерогам вдасться стати більш успішними і затребуваними в своїй сфері. Це допоможе їм покращити своє фінансове становище, але перші фінансові плоди їхньої праці можуть дати про себе знати тільки через пару тижнів.

Водолій

Гроші і успіх наздоженуть тих Водоліїв, які працюють одні. Всім, хто працює у великому колективі, варто побоюватися маніпуляторів. Безтурботність будь-якого з робочих днів може бути порушена спорами і конфліктами з колегами або клієнтами. Не потрібно стояти на своєму до останнього. Це збереже нерви і гроші. На вихідних можна витратити деяку суму грошей на подарунки близьким, сюрприз другій половинці.

Риби

У Риб весь тиждень буде відчуватися невеликий недолік фінансової удачі. Можливо, що Риби зустрінуть на своєму шляху нові дилеми, проблеми. Незворушність допоможе їм зберегти віру в себе. Не варто нервувати і бити на сполох з приводу. Гроші люблять спокій і порядок. Тому варто провести чистку інформаційного простору: видалити спам з пошти, непотрібні контакти з телефону. Це дуже благотворно позначиться на фінансових енергетичних потоках.

You cannot copy content of this page