fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на тиждень з 22 по 28 лютого: кінець зими обіцяє бути дуже сприятливим. Відлиги в плані погоди не очікується, але зате очікуються поліпшення у фінансовій сфері

Заморожені раніше гроші почнуть знову свій рух, а справи знайдуть новий сенс. У багатьох з’явиться реальна можливість заробити і зміцнити свої позиції на фінансовому терені.

Овен

У цих людей могли накопичитися неприємні емоції, які варто вигнати. Фінансовий ріст можливий буде в сприятливій атмосфері, тому що ніщо не буде відволікати Овнів від робочого процесу. Це прекрасний час для здійснення покупок. Можна зайнятися шопінгом, щоб підвищити свій настрій і стати щасливішими.

Телець

Тельці відносяться до злопам’ятних Знаків Зодіаку. Ця особливість їх характеру не може бути корисною, особливо зараз, коли астрологи рекомендують не забивати свою голову чимось зайвим. Меркурій перестав бути ретроградним, тому і Овнам потрібно відмовитися від того, що змушує їх повертатися до минулого знову і знову. Період з 22 по 28 число – вдалий час для початку нового бізнесу, а таке для ділового спілкування і спільної роботи. Можна вкладати гроші в нові проекти, купувати щось дороге і необхідне.

Близнюки

«Гроші люблять тишу», – так говорять найбагатші люди світу. Астрологи підтверджують, що в кінці зими не варто порушувати цієї тиші, розповідаючи оточуючим про свої успіхи та плани. Експерти вважають, що цих проблем має бути порівняно небагато. В цілому тиждень чудово підходить для відпочинку, для зміни обстановки. Близнюкам потрібно дещиця сміливості і цілеспрямованості. Зірки дадуть їм удачу.

Рак

У кожного Знака Зодіаку є свої переваги. Зірки і планети допоможуть Ракам активізувати потрібні сторони свого характеру і енергетики. Гроші підуть до них в кишеню вже з перших хвилин понеділка. Ті, хто працюють в сфері продажів, зможуть продати більше товарів, бізнесмени отримають більше виручки, а ті, хто займається творчістю, зможуть видати величезну кількість неймовірних ідей. Експерти рекомендують Ракам не лінуватися і не пускати справи на самоплив. Це буде дуже важливий і продуктивний час.

Лев

Левам посміхнеться фінансова удача, особливо коли Венера увійде в Знак Риб 25 лютого. Єдина небезпека в грошовій і робочої сферах буде виходити від ворогів і недоброзичливців. Для того, щоб доходи Левів росли найшвидше, їм слід самостійно приймати рішення і не просити про допомогу сторонніх людей. Дуже сильною стане інтуїція Левів, особливо в питаннях покупок. Це відмінний час для шопінгу.

Діва

У Дів починається час, коли велика кількість думок буде направлено в майбутнє. Цим людям захочеться знайти відповіді на різні питання про те, що буде завтра, як вирішити поточні фінансові проблеми, чи варто міняти роботу і так далі. Прислухатися до шостого чуття можна, але тільки після 24 лютого. Це дивно продуктивний час, але з покупками поки краще почекати.

Терези

Це прекрасний час для зміни роботи, відкриття нового бізнесу, пошуків нових джерел доходу. Фінансові та інформаційні потоки стабілізуються вже в понеділок, тому потрібно починати діяти вже з 22 лютого. Це прекрасний тиждень для духовного та інтелектуального розвитку. Позитивний настрій допоможе в підвищенні заробітку і в досягненні успіхів в цілому.

Скорпіон

Скорпіон – найхитріший Знак Зодіаку, але на цьому тижні його представникам краще не користуватися цим умінням. Справа в тому, що у більшості людей в ціні будуть відкритість і доброта, а не прагнення до безконтрольного збагачення. Якщо Скорпіони хочуть не тільки заробити, а й зберегти друзів і доброзичливців, їм варто відмовитися від хитрості. Це ідеальний час для спільної роботи, щирості і чесності. Подібні риси будуть корисними не тільки у фінансовій, а й в любовної сфері. Не варто втрачати друзів заради грошей.

Стрілець

Стрільцям позбутися проблем і досягти благополуччя допоможе дещиця впевненості, наведення порядку вдома і на робочому місці, а також правильний настрій. Важливо пам’ятати з ранку понеділка про те, що оптимізм – кращий магніт для нових можливостей. Не потрібно згадувати про минуле і аналізувати минулі промахи. Настав час спрямувати погляд у майбутнє. Астрологи радять Стрільцям доводити справи до кінця і не переоцінювати свої можливості. Успіх близький, тому не можна кидати все і здаватися.

Козеріг

Козерогам варто побоюватися злих і токсичних людей – вони можуть позбавити їх фінансової удачі і впевненості. З 22 по 28 лютого Козерогам варто бути собою: за справи краще братися самостійно, не делегуючи повноваження і не просячи нікого про допомогу. Зірки і планети говорять про те, що Козерогам можна сміливо йти з головою в роботу і справи. Це ідеальний час для здійснення покупок.

Водолій

Водоліям буде везти в більшості їх починань. Це стосується як роботи, так і любові. На жаль, не всі дні цього тижня будуть ідеальними в плані енергетики. Астрологи радять якомога менше часу думати про минуле, рідше переходити дорогу неприємним людям. Щоб удача не відвернулася від Водоліїв, їм необхідно не давати нікому грошей у борг і самим не брати кредитів. На роботі великою перевагою стане тяга до нових знань.

Риби

Рибам варто побоюватися негативних вірусних програм, які можуть загостритися в кінці тижня. Не потрібно накручувати себе і думати, що успіх приходить лише до тих, хто обраний зірками. Це не так, адже успіх, в тому числі і фінансовий, ми створюємо самі у себе в голові, а потім переносимо в реальний світ. У роботі і бізнесі Риб чекають великі успіхи, але тільки в тому випадку, якщо вони самі дадуть собі шанс стати багатшими. Астрологи радять якомога швидше зрозуміти, що цього заслуговує кожен.

You cannot copy content of this page