Фінансовий гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня: комусь пощастить з грішми, а комусь доведеться попрацювати

Не панікуйте і прислухайтеся до астрологів. Їх поради дозволять провести кінець березня успішно і знайти можливість подолати фінансові кризи .

Овен

На цьому тижні Овнам астрологи рекомендують направляти енергію в русло вирішення ділових проблем. Енергетика зірок і планет буде позитивною, а значить, можна сміливо починати щось нове. Удача посміхнеться і тим, хто шукає хорошу роботу, і тим, хто хоче оновити техніку в будинку. Овнам не варто скупитися на якісні товари, щоб придбання радували тривалий час.

Телець

Тельцям астрологи рекомендують не розраховувати на підтримку планет-покровителів. На цьому тижні безпечність та неуважність можуть призвести до відтоку фінансів. На початку тижня є ризик витратити накопичення на непотрібні товари. В кінці тижня буде можливість розкрити таланти і з їх допомогою досягти нових успіхів у діловому середовищі.

Близнюки

Енергетика планет може вплинути на настрій, тому Близнюкам варто з понеділка зайнятися залученням в життя позитивних думок. Завдяки такому настрою буде простіше досягти нових успіхів і не упустити можливість накопичити потрібну суму для довгоочікуваної покупки. Справитися з нудьгою можна і завдяки захопленням: у вільний від роботи час буде корисно перемикатися на приємне проведення часу.

Рак

Ракам в діловому середовищі допоможе проста установка: не робити з мухи слона. Не виключено, що в середині тижня виникнуть складності в спілкуванні з колегами, проте засмучуватися і занурюватися в зневіру не має сенсу. Потурати емоціям не варто, щоб виключити конфлікти на порожньому місці. Буде простіше, якщо вийде обходити стороною агресивно налаштованих людей. Ракам важливо зберігати оптимізм, який дозволить легко перенести нападки і причіпки.

Лев

Левам для досягнення фінансового благополуччя не зашкодять мудрі поради з боку. Астрологи не рекомендують тримати все в собі: на сімейній нараді можна отримати цінні підказки, які виправдають себе в справі. Тиждень пройде без проблем і перешкод, якщо не потурати миттєвим примхам і не боятися нової роботи. Приємні перспективи чекають тих, хто не ігнорує отримання нових знань.

Діва

На цьому тижні Діви зможуть зрозуміти, що саме потрібно зробити для того, щоб поправити матеріальне становище. Цей тиждень березня підходить як для завершення проектів і отримання винагороди, так і для нових прагнень. Ніщо і ніхто не завадить Дівам досягти бажаного в діловому середовищі, якщо вони будуть уважні і не стануть дозволяти собі ігнорувати голос розуму.

Терези

Терезам енергетика зірок і планет допоможе розібратися з поточними справами і не потрапити в пастку. На цьому тижні сил буде в надлишку, і їх вистачить для вирішення як особистих питань, так і ділових. Тиждень пройде активно, тому до вихідних Терезам важливо відпочити і поповнити запас сил. А з понеділка по п’ятницю залишити прийматися за справи, не зволікаючи.

Скорпіон

Скорпіонам астрологи рекомендують залишити паніку і не квапити події. Жага наживи може зіграти злий жарт, тому поспішати не можна. У другій половині тижня почнуть надходити вигідні пропозиції, і Скорпіони зможуть проявити себе в діловому середовищі. Сили важливо пускати в русло вирішення нагальних проблем, щоб виключити конфлікти з колегами і вдома.

Стрілець

На цьому тижні Стрільцям важливо скласти план дій, щоб встигнути виконати справи в строк. Енергетика планет буде впливати на настрій, і багатьом представникам Знака буде здаватися, що вони постійно спізнюються. Нервовий стан може стати причиною помилок і, як наслідок, відтоку фінансів. У цій ситуації важливо налаштуватися і не давати емоціям шансу взяти верх над розумом.

Козеріг

На цьому тижні Козерогам астрологи рекомендують зосередитися на роботі, щоб поправити матеріальне становище і не упустити вигідних перспектив. Уважність і зосередженість повинні бути на першому місці, тому Козерогам так важливо абстрагуватися від усього, що заважає роботі, відмовитися від з’ясування відносин і суперечок в діловому середовищі.

Водолій

Водоліїв чекає успіх в діловому середовищі, однак для того, щоб не виникало негараздів, важливо зосередитися. Нові пропозиції не змусять себе чекати, а значить, потрібно підготуватися до чергового ривка і приступити до справ з усією відповідальністю. На цьому тижні не варто відмовлятися від відряджень: під час них вийде знайти нові ділові контакти, а також відпочити.

Риби

Енергетика планет на цьому тижні буде перешкоджати розвитку, і Риби можуть зіткнутися з перепадами настрою, що може стати причиною невпевненості в собі. Астрологи рекомендують не піддаватися паніці і зосередитися на справах, а також не залишати поза можливості поповнити багаж знань. Тренування сили волі допоможе набути впевненості і дати відсіч кривдникам.