Фінансовий гороскоп на тиждень з 24 по 30 серпня: Поради астрологів допоможуть вам дізнатися, як зміцнити енергетику, залучити гроші і удачу в своє життя в кінці серпня

На цьому тижні зірки і планети зроблять фінансові потоки більш сильними, тому багатьох представників Знаків Зодіаку чекатиме велика удача. Найголовніше зараз – не розслаблятися і не думати, що гроші самі підуть до вас в руки. Астрологи радять продовжувати діяти і не сподіватися на допомогу ззовні. Кінець літа обіцяє бути прибутковим.

Овен

У понеділок і вівторок зірки позбавлять Овнів удачі. Починаючи з середи можна чекати осяянь, творчих проривів на роботі. Також кінець літа буде ідеально підходити і для зміни роботи. Експерти відзначають, що Овнам в осінній період краще входити без боргів, тому якщо є можливість, краще витратити гроші не на дрібнички, а на звільнення від зайвого вантажу і проблем. Це підвищить удачу і продуктивність в майбутньому.

Телець

Представникам даного Знака доведеться зіткнутися з енергетичним спадом в другій половині тижня. Для того, щоб уникнути наслідків цієї проблеми, експерти рекомендують користуватися практиками та медитаціями на відкриття чакр. Це буде корисним для всіх, хто втомився і відчуває втрату сил і енергії. Також це допоможе швидше приймати фінансові та робочі рішення, краще орієнтуватися в справах, розбиратися в людях. Особливо важливо стежити за своєю енергією буде тим Тельцям, які займаються не своєю улюбленою справою.

Близнюки

Це буде яскравий і сприятливий час, коли будь-які нові починання можуть стати успішними. Це прекрасний час для шопінгу, покупок будь-якої величини і значення. Астрологи радять Близнюкам слідувати за своїми інтуїцією і досвідом, не слухаючи порад оточуючих. Також варто остерігатися токсичних людей. З 27 серпня вороги і недоброзичливці можуть активізуватися. Найбільше на роботі і в бізнесі пощастить тим, хто мало контактує з людьми.

Рак

Гроші люблять стабільність, особливо зараз. Ракам варто займатися звичними справами, помірно витрачати гроші і не давати нікому порожніх обіцянок. Залучити більше грошей в своє життя їм допоможе сила думки. Потрібно дозволити собі трохи помріяти. Енергія зірок і планет буде максимально творчою з 28 по 30 число, тому в ці дні краще витратити частину грошей на себе. Можливо, що в другій половині тижня комусь із близьких потрібна фінансова підтримка. Краще надати її якомога швидше, щоб проблеми не перейшли і на Раков.

Лев

Левам варто слідувати головним законам Всесвіту, тому що така модель поведінки буде найбільш сприятливою для заробітку і залучення грошового успіху. Не потрібно діяти егоїстично. Астрологи радять допомагати порадою колегам, партнерам і друзям, давати помірну кількість грошей в борг. В кінці серпня корисно витрачати гроші на подарунки і сюрпризи близьким. Їм це точно дуже сподобається. Можна витратити трохи грошей і на себе – на відпочинок, зміну зовнішності або оновлення гардероба.

Діва

На цьому тижні корисно буде витрачати гроші на ремонт і відновлення або лагодження якихось речей. Якщо доведеться багато їздити на автомобілі, краще витратитися на його технічне обслуговування. Можна затіяти невеликий косметичний ремонт будинку. Діви відносяться до найбільш злопам’ятних Знаків Зодіаку, але на цьому тижні астрологи не радять мстити навколишнім і збирати в собі злість. Це може дуже негативно позначитися на робочому процесі, на фінансової удачі в цілому. Доброта і вміння прощати – кращі риси для амбітних Дів.

Терези

У Терезів починається період, коли необхідно трохи більше часу присвячувати не роботі, а дому. Є ймовірність того, що справи будуть забирати дуже багато енергії, але не давати ніякого плюса на виході. Астрологи радять Терезам витрачати гроші на себе, влаштовуючи невеликі свята, зустрічі з друзями. Можна сміливо витрачатися на романтичні побачення, оновлення гардеробу, нову зачіску і так далі. Не потрібно економити на своєму щасті.

Скорпіон

У Скорпіонів настає час, коли в голову можуть приходити різні неприємні думки, сумніви і страхи з приводу роботи і грошей. На роботі корисно буде оточувати себе приємними людьми. Якщо вдасться перемогти нудьгу, то доходи зростуть. Це найкращий час для відряджень і зміни обстановки. Всім, хто знаходиться в пошуках роботи, посміхнеться удача. Є можливість знайти дуже гарне місце з приємним колективом і стабільним доходом.

Стрілець

У Стрільців можливі деякі проблеми на роботі і в бізнесі з 25 по 27 серпня. В іншому тиждень буде досить сприятливим.На початку можлива поява нових ідей, підвищення інтелектуальної продуктивності. У Стрільців буде багато сил і енергії, які можна направити в потрібне їм русло. Найголовніше зараз – не сидіти склавши руки, інакше великого прибутку не бачити.

Козеріг

Козерогам на цьому тижні необхідно розкрити свої сильні сторони і показати світу, на що вони здатні. Ні в якому разі не можна сидіти склавши руки. Потрібно діяти, прагнути до підкорення нових вершин. Дуже важливими будуть нові ділові знайомства. Гроші люблять активних Козерогів, так що необхідно боротися з нудьгою і невпевненістю. Це час, коли можна заробити набагато більше, ніж здається.

Водолій

Потрібно пам’ятати, що завжди є чому повчитися у оточуючих. Прагнення до постійного навчання і отримання нових навичок допоможе Водоліям стати найкращою версією себе, отримати максимум фінансової удачі. На цьому тижні можна купувати електроніку, дорогі подарунки близьким і другій половинці.

Риби

Рибам астрологи рекомендують навчитися керувати своєю енергією, щоб це не було під силу нікому іншому. Важливо вірити в себе і робити все необхідне для досягнення успіху. На цьому тижні не можна витрачати гроші без причини, здійснювати емоційні покупки, давати в борг. Можна витратити гроші на оновлення домашньої обстановки – корисно купувати рослини, меблі, побутову техніку.