fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 25 по 31 жовтня: Багатьом з нас вдасться перетворити своє життя на цьому тижні на краще

Фінансову сферу життя без перебільшення можна назвати найважливішою. Щоб заробити більше грошей і правильно витратити їх на своїх потреби, намагайтеся дотримуватися рекомендацій астрологів на цей тиждень.

Зірки і планети зараз в сприятливому настрої.

Овен

Овнам астрологи радять не забувати про те, що щастя полягає не тільки в грошах. Так, в багатстві жити простіше, ніж в бідності, проте, це зовсім не означає, що гроші – це щастя в останній інстанції. На цьому тижні Овни зможуть це відчути і зрозуміти. Це час прозріння, час змін – як внутрішніх, так і зовнішніх. Астрологи радять діяти стрімко, цілеспрямовано. Також не варто боятися важливих фінансових рішень. Це той самий час, коли вони будуть правильними.

Телець

Тельцям для досягнення фінансової удачі варто почати тиждень з чищення дому та душі. Це допоможе приймати доленосні рішення на роботі і в бізнесі. Якщо випаде можливість спробувати щось нове, то краще спочатку промацати грунт. Не потрібно зараз поспішати. Це призведе Тельців до фіаско. У поводженні з грошима не можна втрачати пильність. Потрібно рахувати гроші, не відходячи від каси, побоюватися недобросовісних продавців. Якщо ходити на шопінг, то краще з близькою людиною.

Близнюки

Близнюкам для досягнення фінансового благополуччя потрібно змінити щось у своєму житті. Можна почати, наприклад, з розпорядку дня і режиму в цілому. Також на цьому тижні людям даного знаку протипоказані надмірності – перевтома або, навпаки, неробство. Потрібно знайти золоту середину. Дуже важливо стежити за своїм здоров’ям і не допускати безвідповідальної поведінки. Підвищити доходи Близнюкам допоможе правильна співпраця з оточуючими.

Рак

У суботу Марс ослабне і забере з собою стрімкість Раків, їх інтуїцію і фінансове чуття. Удача піде за впевненими в собі людьми даного знаку. Вона допоможе їм розширити межі можливого, домогтися вирішення всіх нагальних і важливих проблем. Це прекрасний час для відряджень, для початку нових справ і зміни роботи. Гроші підуть в руки творчо розвинених Раків.

Лев

Левам для підняття настрою можна сміливо займатися шопінгом. Також цей тиждень чудово підходить для пошуку нових захоплень, зміни місця роботи. Фінансові втрати можуть стати наслідком порушення закону. Левам зараз категорично заборонено йти проти правил моралі. Адаптація до нових умов пройде на ура, так що Леви зможуть досягти успіху в фінансовому плані на новому місці роботи.

Діва

Дівам варто звернути увагу на звички успішних людей. Настав час навчитися їм і перейняти їх собі. Період з 25 по 31 жовтня – дуже сприятливий час для навчання. Кращий вихід зі складної фінансової ситуації зараз – це спробувати зробити щось нове, вийшовши за межі зони комфорту. Тиждень почнеться зі сприятливої ноти, але закінчитися може не найкращим чином. Вся справа в тому, що в кінці тижня Марс перейде в знак Скорпіона, чим послабить свій вплив. Дів це торкнеться трохи більше, ніж інших. Вони втратять частину мотивації.

Терези

Нічні світила зроблять цей період досить динамічним і непередбачуваним в фінансовому та робочому планах. Терезам варто проявляти трохи більше креативності у вирішенні проблем і завдань. Також астрологи радять йти на примирення з ворогами. Це допоможе вирішити частину проблем і зняти напруга. Чвари і конфлікти можуть стати причиною великих фінансових втрат.

Скорпіон

Нічні світила налаштовані на те, щоб посилати Скорпіонам таємні знаки, які зможуть направити їх по вірному шляху. Найкращі ліки від будь-яких фінансових бід – стрімкість і динаміка. Потрібно перебувати в русі і намагатися не сумувати зайвий раз. Дуже потужним стане вплив оточуючих на життя Скорпіонів. Близькі люди і колеги можуть подати представникам даного знаку геніальну ідею, подарувати їм впевненість в собі.

Стрілець

Настає сприятливий час для навчання, тому Стрільцям варто скористатися порадами, вправами і талісманами для поліпшення пам’яті. У справах і в роботі потрібно уникати безцеремонності, порушення норм моралі і закону. Всім Стрільцям, які проводять багато часу за кермом, варто побоюватися порушення правил. Тим, хто працює з людьми, варто проявити трішки наполегливості. Нічні світила допоможуть Стрільцям заробити на цьому тижні більше грошей, ніж зазвичай. Головне для цього – не лінуватися.

Козеріг

Козерогам для підвищення працездатності варто підвищити свої енергетичні вібрації. Зірки і планети в цьому плані не діятимуть на цьому тижні, так що Козерогам доведеться розраховувати тільки на себе. Астрологи радять більше працювати, але без фанатизму. Важливо вміти відпочивати і розважатися, щоб відновлювати сили швидше. Також не потрібно приймати поспішні рішення. Вони можуть коштувати Козерогам грошей, успіху. Поспіх принесе більше турбот, ніж фінансової користі.

Водолій

На цьому тижні Водоліям заважати розбагатіти будуть не вороги, не проблеми, а їх власні негативні установки. Найсильнішим противником для Водоліїв стануть вони самі. Нічні світила зроблять їх більш рвучкими, непередбачуваними. На цьому тижні краще остерігатися безглуздих витрат. У роботі і бізнесі не можна дозволяти безроздільно правити жадібності. Якщо Водолії будуть намагатися схопити шматок пирога побільше, то це може спровокувати появу нових проблем. Цим людям доведеться зустрітися з потужною опозицією.

Риби

У Риб на цьому тижні може бути багато складних, нервових ситуацій, пов’язаних з роботою, фінансами і справами. Також не на користь Риб гратимуть перепади настрою, викликані нічними світилами. Щоб це не зашкодило їх репутації, їм важливо навчитися вибачатися. Дуже небезпечно зараз давати порожні обіцянки і підвищувати доходи шляхом обману. Потрібно прагнути до чесного заробітку і надавати допомогу колегам.

You cannot copy content of this page