Фінансовий гороскоп на тиждень з 26 квітня до 1 травня

Овен

Овни можуть прогаяти великі можливості, які відкрилися перед ними раніше. Щоб цього не сталося, астрологи радять не відкладати своїх справ на потім. Плутон 29 числа стане ретроградним.

У такому стані планета провокує проблеми в колективі, тому не можна буде шукати виправдань своїй ліні і безініціативності, безвідповідальності та агресії. Потрібно братися за свої справи та не делегувати повноваження. Слухати поради оточуючих поки що не варто.

Телець

Те, що Тельці не встигнуть здійснити цього тижня у сфері фінансів, наступного може виявитися вже не під силу. Для тих, хто зможе подолати інертність цього періоду, відкриються нові прибуткові перспективи. На цих вихідних під впливом затемнення Тельців може залишити ентузіазм, тому краще не займатися роботою у суботу та неділю. 30 квітня – найнесприятливіший день для покупок.

Близнюки

Плутон стає ретроградним. Але цього ж дня його негатив закриє собою Меркурій, який переходить у Знак Близнюків. Це означає, що кінець тижня для людей цього знаку виявиться досить продуктивним щодо фінансів. Навіть у затемнення в суботу можна буде робити покупки.

Астрологи радять не обговорювати ні з ким свою роботу наприкінці квітня і поки що не будувати грандіозні плани. Якщо потрібно вирішити складні завдання, варто залишатися вдумливими і уважними.

Рак

Сильна сторона цих людей — уміння прислухатися до оточуючих та відокремлювати істину від марної інформації. Проекти та завдання, що вимагають активності, варто або перенести на наступний тиждень, або запланувати на більш сприятливі дні тижня: понеділок чи вівторок. Щодо витрат, то цей тиждень — несприятливий період для великих покупок. Зате це добрий час для пошуків нового хобі. Люди цього знаку зможуть змінити своє життя на краще, якщо почнуть змінюватися самі.

Лев

Час відмовитися від негативних установок, почавши програмувати своє мислення на краще життя. Леви, які мріють розбагатіти, повинні повірити у себе та свої здібності. Астрологи зазначають, що сильною стороною Левів на цьому тижні буде не агресія та лідерство. На висоті опиняться аналітичні здібності, завдяки чому люди цього знаку зможуть вирішити будь-які проблеми, спровоковані негативними аспектами, ретроградністю Плутона та затемненням. Гроші найкраще витрачати не на миті радості, а на вкладення заради майбутнього.

Діва

Дівам для залучення фінансового успіху астрологи радять сфокусуватися на правильному зовнішньому вигляді. Цього тижня представники цього Знаку можуть зіткнутися з проблемою, яка має кілька рішень. Щоб зробити правильний вибір, є сенс проконсультуватися з авторитетними людьми: самостійні рішення можуть бути не дуже ефективними. Стане в нагоді і уважність до дрібниць. Вони здатні будуть вказати на вигоду та перспективні можливості.

Терези

У Терезів на роботі може початися справжній безлад. Сфера кар’єри та грошей зазнає кардинальних змін, особливо у другій половині тижня. Чекати, поки успіх і гроші самі підуть до рук, точно не найкраща стратегія. Підтримувати активність на високому рівні весь тиждень буде непросто. Якщо люди цього знаку не візьмуть себе в руки, це може негативно позначитися на їхніх справах, кар’єрі та доході. Головне – подолати пасивність і лінощі. Щоб проблем було менше, а мотивації більше, можна читати дієві змови працювати .

Скорпіон

Скорпіонів Всесвіт може зіштовхнути зі складними дилемами у роботі та фінансовій сфері загалом. Також важливо дослухатися своєї інтуїції. Згідно з прогнозами, поведінка планет та зірок найменше позначиться саме на Скорпіонах. Це означає, що поки всі інші люди будуть відчувати проблеми, народжені під цим Знаком, зможуть збільшити доходи або зайняти для себе найбільш вигідну позицію.

Стрілець

Стрільцям, як і Скорпіонам, везтиме трохи більше, ніж іншим людям. З огляду на проблемне положення зірок і планет може виникнути певна метушня у роботі. Вона обіцяє тривати весь тиждень і навіть довше, але Стрільці можуть не тільки виконати план, але й перевиконати його, вигідно зарекомендувавши себе перед керівництвом та колегами. Єдине попередження астрологів: не варто позичати гроші, оформляти кредити або просто робити дорогі та марні покупки. До 29 числа потрібно встигнути зробити чищення інформаційного поля.

Козеріг

Козерогів чекає непростий тиждень, але треба пам’ятати про те, що у невдачі є не тільки астрологічні, а й енергетичні причини. Цілком можливо, що зірки підштовхнуть Козерогів до того, що вони втратять впевненість, спровокувавши тим самим збитки. Цього тижня секрет успіху в кар’єрі та грошах – пошук нових шляхів. Застарілі методи поступляться місцем прогресивним. Щоб прокласти шлях, не збившись із нього, Козерогам доведеться продовжувати роботу у колишньому ритмі. Буде особливо добре, якщо вони зможуть пробудити у собі творчий початок.

Водолій

Водолії ризикують постраждати від ретроградного Плутона, але до нього ще потрібно дожити, адже планета розвернеться у зворотний бік лише 29 числа. Головне зараз — уникати проблем та не вигадувати їх собі самим. Навіть невеликий хаос у справах може бути дуже руйнівним. Робота, яка не дає розслабитися і тримає в напрузі, змусить швидко втратити всі сили та втратити удачу. Ці люди зможуть залишитись на плаву і не втратити багато грошей.

Риби

Ділова активність Риб послужить їм хорошу службу. Це допоможе підвищити доходи чи утриматися на колишньому рівні. Також це позитивно позначиться на репутації. Астрологи радять Рибам скористатися підтримкою свого числа-талісмана, а також почати прислухатися до рекомендацій близьких. За прогнозами астрологів, на Риб чекають великі проблеми в день затемнення 30 квітня. Ця подія може призвести до витоку коштів. У суботу та неділю краще не витрачати гроші даремно. Можливо, доведеться дати волю конкурентам.