Фінансовий гороскоп на тиждень з 29 червня по 5 липня для всіх знаків Зодіаку. Багатьох знаків чекає кар’єрний успіх і фінансове везіння

Фінансовий гороскоп на тиждень з 29 червня по 5 липня 2020. Для багатьох знаків Зодіаку цей тиждень буде продуктивним і успішним у фінансовому плані, покупки теж будуть вдалими.

Овен

Овнам цього тижня слід бути більш наполегливими і проявити більше активності. Вам потрібно просувати свої ідеї, намагаючись пояснити керівництву, що вони дійсно будуть корисні для прибутку. Також вам можуть несподівано повернути борги, або ви отримаєте премію. Постарайтеся не витратити все до останнього, розпоряджайтеся коштами розумно. По переду не простий місяць.

Телець

Тельцям на цьому тижні не слід очікувати великих грошових надходжень. Так що тримайтеся подалі від магазинів, інакше можете придбати щось дороге, але не дуже потрібне. Також не варто ділитися ні з ким інформацією про свої витрати, доходи і про плани на тиждень.

Близнюки

Близнюкам зірки прогнозують стабільний тиждень у фінансовому плані. Можливі значні грошові надходження, які ви зможете витратити на запланований відпочинок. У середу або четвер ви отримаєте цікаву ділову пропозицію, від якої не слід відмовлятися.

Налаштуйтеся на позитив і успіх, це допоможе вам набути впевненості в собі на роботі і в бізнесі. Нові ідеї потребуватимуть просування і якнайшвидшої реалізації.

Рак

Раки цього тижня можуть зітхнути спокійно і не переживати з приводу свого матеріального становища, так як фінансові негаразди залишилися в минулому. Не бійтеся помилятися, ви професіонал. Ваші грамотні дії підвищать ваш авторитет на роботі. Однак вам потрібно дуже обережно вибирати тих, у кого можна питати поради, і тих, з ким спілкуватися у вільний час.

Лев

Левам у перші дні тижня потрібно бути дуже обережними, бережіть свій гаманець і ретельно перевіряйте всі документи, які підписуєте. У четвер може надійти несподівана інформація, яка змусить вас переглянути свої плани. Старайтеся весь цей тиждень прислухатися до своєї інтуїції. На вихідних не варто витрачати багато грошей на розваги.

Діва

На цьому тижні Дівам їхнє фінансове становище дозволить не тільки думати про хліб насущний, а й придбати щось необхідне для себе і своєї сім’ї. Якщо ви запланували відпустку, тоді не варто економити, адже потрібно набратися вражень на рік вперед.

Однак зірки рекомендують уникати конфліктів і сварок на робочому місці, так як вони можуть призвести до фінансових втрат. Старайтеся прагнути до порядку і спокою.

Терези

Терезам цього тижня рекомендовано влаштувати собі невеликий фінансовий відпочинок, перестаньте на деякий час думати про гроші і турбуватися про те, як їх заробити. На вихідні заплануйте час для покупок, вони будуть вдалими. Ідеальний період, щоб купити собі те, про що ви так давно мріяли. Також корисно буде придбати подарунок другій половинці, дітям або батькам.

Скорпіон

Цього тижня на Скорпіонів чекають нові ділові проєкти і грошові надходження, причому вельми значні. Так що ви можете не економити і сміло купувати все, що вважатиме за потрібне. Порадуйте кохану людину дорогим подарунком, це принесе їй щастя і підвищить настрій.

Проте старайтеся не надто сильно захоплюватися, тому що необдумані витрати можуть привести до фінансової ями. Не слід влазити в борги, якщо на те немає достатньої причини.

Стрілець

Цей тиждень для Стрільців буде вдалим в плані фінансів. Ви знайдете нове джерело доходу. Виконайте прохання керівництва, і це стане ключем до просування по кар’єрних сходах. На вихідних можете сміло витратити частину грошей на розваги, поїздки, подорожі.

Однак, занадто великі покупки на зразок автомобілів або майна краще відкласти. На роботі бажано прислухатися до своєї інтуїції і остерігайтеся маніпуляторів.

Козеріг

Для Козерогів цей тиждень буде вдалим у фінансовому плані. Уже в понеділок ви можете з легкістю вирішити багато робочих питання. У четвер можливий обман, так що проявіть пильність і обережність. На вихідних постарайтеся більше відпочивати і не думати про роботу.

Необдумані кроки краще не робити, особливо це стосується фінансових угод з людьми, до яких немає довіри. Важливо вчасно віддавати борги і не влазити в нові.

Водолій

Водоліям у перший день тижня слід ретельно перевіряти всі документи, які підписуєте. Новий керівник може пред’явити несподівані вимоги, яким доведеться відповідати. Середа і субота – несприятливі дні для здійснення великих покупок. У справах, пов’язаних з грошима, фортуна зіграє особливу роль, важливу роль відіграє інтуїція. Незвичайні рішення допоможуть заощадити час, сили і гроші.

Риби

Рибам цього тижня потрібно бути особливо уважними і прояснити ситуацію. На вас можуть спробувати перекласти відповідальність за чужі недопрацювання. У першій половині тижня вас може порадувати премія або грошові надходження з інших джерел. Субота і неділя – сприятливі дні для покупок і великих придбань.

Фото ілюстративне з відкритих джерел