fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 3 по 9 травня: щоб робота і бізнес приносили більше грошей, а на горизонті з’явилися нові можливості, дотримуйтесь порад астрологів

В цілому нас чекає досить сприятливий час, не дивлячись на те, що нещодавно став ретроградним Плутон. Почати тиждень позитивно допоможуть поради екстрасенсів. Що стосується його закінчення, то тут впоратися з напливом труднощів зможете лише ви самі. Будьте обережнішими на вихідних і не витрачайте гроші даремно.

Овен

У Овнів очікується сплеск творчої енергії, яку вони можуть направити в будь-який русло. Навіть якщо їхня робота не пов’язана з креативною діяльністю, все одно вони можуть істотно досягти успіху в справах, особливо якщо ці справи стосуються початку чогось нового.

Цілком можливо, що в період з 3 по 9 травня Овни зможуть усвідомити свої справжні і вищі цілі в житті, що подарує їм нову фінансову мотивацію.

Телець

Що стосується Тельців, то у них все буде досить стабільно, однак всі свої справи астрологи радять завершити до вихідних. Всім, хто 8 і 9 числа працює, краще не приймати важливих рішень і не робити дорогих покупок. Всі найважливіші покупки краще здійснювати в дні сили – 4, 5 і 6 травня. Також тиждень прекрасно підійде для навчання, обміну досвідом та ділових поїздок.

Близнюки

4 числа Меркурій входить в Знак Близнюків. Це означає, що людям однойменного Знака має серйозно повезти у фінансовій і робочій сферах. Меркурій дасть їм все, починаючи від удачі і закінчуючи відмінною пам’ять. У цих людей з’явиться не просто можливість, а й стимул для вдосконалення, а це можна вважати величезною перевагою над усіма іншими знаками Зодіаку.

Рак

У Раків теж все піде в гору, але грошовий потік буде зміцнюватися недостатньо швидко. Астрологи радять ревно ставитися до своїх обов’язків, не дозволяючи нікому іншому переходити дорогу: це може легко призвести до того, що ці люди отримають підвищення замість Раків. В середині тижня на горизонті можуть виникнути нові можливості. Ракам варто бути готовими до цього.

Лев

До бідності і невдачі часто призводять наші помилки. Левам необхідно постаратися якомога рідше оступатися на цьому тижні. Це загрожує зниженням прибутку і підвищенням ризиків. Також Левам астрологи радять перестати спілкуватися з людьми, які демонструють фальш в спілкуванні. Вони можуть бути шахраями і хитрунами, які принесуть багато бід. Ще людям даного Знака знадобиться вміння тверезо сприймати критику з боку. У словах оточуючих може бути частка істини, яка допоможе Левам у розвитку.

Діва

Через сприятливий перехід Меркурія 4 числа в знак Близнюків Діви можуть розраховувати на творчий злет. З’являться нові ідеї, тому потрібно бути готовими записувати їх. З 3 по 9 травня Дівам не можна ставити себе в жорсткі рамки. Цим людям потрібна свобода і відчуття легкості. У такій атмосфері будь-яка робота буде виконуватися краще.

Терези

У Терезів очікується спад енергії, особливо в кінці тижня, коли Венера перейде в знак Близнюків. Втома буде накопичуватися день за днем, тому всім, хто збирається багато і відповідально працювати, варто звернути увагу на головні поради про те, як завжди залишатися повними сил. Між зірками і планетами може бути дисгармонія, але в голові у Терезів її бути не повинно. Важливо ретельніше планувати грошові справи і замінити оптимізм на здоровий реалізм. Своєчасний відпочинок збереже гроші і допоможе згладити внутрішні переживання.

Скорпіон

Скорпіонам потрібно пам’ятати про дрібниці. Багато хто забуває про те, що особливу магію мають різні кольори. З 3 по 9 травня важливо оточувати себе тими барвами, які привертають багатство і успіх, а також носити одяг таких відтінків. Вони залучать більше грошової удачі і в цілому благотворно позначаться на добробуті Скорпіонів. Головною перешкодою і причиною всіх грошових неприємностей буде заздрість. Потрібно перестати порівнювати себе з оточуючими і почати працювати над собою.

Стрілець

Цей тиждень не можна назвати простим, незважаючи на те, що 4 і 6 числа всіх нас чекають дуже сприятливі астрологічні події. Стрільцям все ні по чому, адже вони належать до найбільш стійких і витривалих знаків Зодіаку. Їм під силу буде не тільки зберегти фінанси, але ще і примножити прибуток, якщо більш відповідально підійти до виконання обов’язків. Потрібно знаходити нових друзів і товаришів, менше лаятися з начальством і колегами. У такому випадку доходи будуть тільки рости.

Козеріг

У Козерогів буде фінансова удача, якою потрібно розпоряджатися дуже обережно. Справа в тому, що серед оточуючих можуть з’явитися приховані вороги і недоброзичливці. Козерогам варто якомога рідше говорити про плани на майбутнє в бізнесі і по роботі, менше ділитися інформацією про покупки. Також астрологи радять не давати нікому в борг гроші – навіть тим, кого Козероги знають багато років.

Водолій

У період з 3 по 9 число для людей стихії Повітря величезну силу мають думки і слова. Потрібно перестати накручувати себе і думати, що успіх – це доля обраних. Прийшов час змінити образ мислення. Зірки зроблять Водоліїв сприйнятливими до слів, тому потрібно приймати за істину тільки те, що говорять перевірені люди.

Риби

У Риб очікується мінливий настрій. Це може призвести до втрати удачі. У роботі і бізнесі все може піти по не приємному сценарієм, але якщо не панікувати зайвий раз, можна залишитися на плаву. Що стосується витрат, то здійснювати їх краще з вівторка по суботу. У неділю краще зовсім не думати про справи та роботу, а в понеділок зайнятися вирішенням нагальних проблем. Найспокійніші Риби зможуть отримати прибуток.

You cannot copy content of this page