Фінансовий гороскоп на тиждень з 30 листопада по 6 грудня: У перший тиждень грудня багато представників усіх знаків Зодіаку відчують приплив сил, однак астрологи рекомендують зменшити запал, щоб виключити неприємності

Фінансова складова життя важлива, і напередодні новорічних свят особливо важливо знайти спосіб не залишитися без засобів до існування.

Успіх і фінансове благополуччя будуть залежати не від поспіху, а від уміння передбачати події і завдяки передчуттям вибирати вірний шлях до успіху.

Овен

Овнам астрологи рекомендують провести початок тижня в спокійному ритмі, щоб відновити сили. Уже з вівторка представники вогняного Знака відчують підйом енергії, яку важливо направити в русло вирішення ділових питань. Аж до вихідних буде можливість не тільки проявити себе, але і залучити фінансовий достаток завдяки працьовитості і завзятості.

Телець

Тельцям зірки і планети дарують прекрасну можливість використовувати накопичені знання і розкрити таланти в діловому середовищі. Цей тиждень буде однаково успішним як для тих, хто хоче отримати бажану посаду, так і для тих, хто робить перші кроки в особистому бізнесі. Астрологи рекомендують уважно поставитися до нових знайомств, щоб виключити спілкування з тими, хто може обдурити.

Близнюки

На цьому тижні астрологи рекомендують Близнюкам звернути увагу на отримання нових знань. Вплив Меркурія допоможе швидко знаходити необхідну інформацію. Найкращим часом для підвищення рівня знань убуде друга половина тижня, причому Близнюки можуть відправитися в подорож, щоб удосконалювати свої навички. З їх допомогою вдасться вийти на новий рівень доходів незабаром.

Рак

Ракам астрологи рекомендують не йти в справи з головою, не примирившись з собою. На цьому тижні буде відмінна можливість побороти внутрішні бар’єри і страхи, звільнивши свідомість від усього, що заважає рухатися назустріч успіху. Такі практики допоможуть повірити в свої сили і без зусиль зайнятися тим, що принесе фінансове благополуччя. Крім того, в кінці тижня Раки можуть зірвати куш, якщо довіряться інтуїції.

Лев

На початку тижня Леви ризикують зіткнутися з неприємностями, які можуть вибити з колії і стати причиною фінансових труднощів. Астрологи рекомендують бути насторожі і відмовитися від сумнівних авантюр, а також від спілкування з незнайомцями, які можуть стати причиною агресії. Важливо зберігати спокій: відсутність поспіху і сильних емоцій не дасть помилитися і позбутися фінансової удачі, яка так важлива в кінці року.

Діва

Дівам на цьому тижні астрологи рекомендують не гнатися за наживою і провести останній день осені в спокійному режимі. Так вдасться ще раз переглянути плани і прибрати можливі помилки. З настанням зими Діви відчують приплив сил, який дозволить братися за складні справи і швидко їх виконувати, отримуючи приємні винагороди. Дівам важливо бути послідовними, щоб до нового року підійти без незавершених справ.

Терези

Терезам досягти матеріального благополуччя допоможе внутрішній настрій і відмова від усього, що заважає розвитку. Астрологи рекомендують з понеділка використовувати шепотки на удачу і гроші, щоб успішно просуватися до поставлених завдань і не нарікати в разі тимчасових труднощів. Стати багатшими в рази навряд чи вийде, проте заробити хорошу надбавку не складе труднощів.

Скорпіон

У першій половині тижня Скорпіонам астрологи рекомендують зайнятися відновленням сил і позитивного настрою, щоб вже з середи активно взятися за роботу над благополучним майбутнім. Успіх і везіння прийдуть, якщо не боятися змін і вчитися терпінню, завдяки якому вийде вчасно відкрити двері, що ведуть до матеріальних благ. Не завадить Скорпіонам і підтримка з боку близьких, яка буде тримати на плаву у важкі хвилини.

Стрілець

Стрільцям астрологи пророкують прекрасний тиждень, який, втім, може і не виявитися таким. Важливою складовою успіху на початку зими буде саме настрій, і якщо Стрільці будуть піддаватися нудьгі або займуться самокопанням, то фінансова удача пройде мимо. Почати понеділок успішно дозволить не тільки мотивація, а й усвідомлення того, що зовсім скоро рік підійде до кінця, а справ ще в надлишку.

Козеріг

Козерогам астрологи рекомендують розподіляти сили рівномірно, щоб виключити перевтому. На цьому тижні справ буде безліч, і щоб все встигнути, важливо вчасно відновлювати запаси енергії. Витрачати накопичення не варто, щоб на емоціях не поставити під удар справжні цілі, в які і потрібно вкласти все, що зароблено.

Водолій

Водолії на цьому тижні ризикують зіткнутися з перешкодами, які можуть порушити хід подій. Астрологи рекомендують почати тиждень з планування, а також приділити увагу передчуттям, які вбережуть від необдуманих рішень. Зберегти фінансову удачу вийде, якщо не поспішати і вміти вчасно зупинятися, не дозволяючи емоціям затьмарювати голос розуму.

Риби

Тиждень буде успішним, і астрологи рекомендують Рибам використовувати свою чарівність по максимуму. На початку зими буде можливість обзавестися корисними діловими зв’язками, за допомогою яких вдасться поправити матеріальне становище, а також знайти спосіб для того, щоб розвинути приховані здібності. Навчання також дозволить накопичити необхідні знання, завдяки яким фінансове становище буде впевнено йти в гору.