fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 30 травня до 5 червня: кому пощастить з грошима найбільше

Овен

Найголовніше для Овнів зараз — не перегоряти, тому астрологи нагадують необхідність перезавантаження між робочими днями, особливо якщо вони будуть насичені подіями. Тиждень буде динамічним, тому можливі не лише високі заробітки, а й неприємні втрати. Мінімізувати ймовірність їх появи допоможуть фінансові обереги. Після складних робочих днів краще не замикатися у собі: можна витрачати час та гроші на розваги, спілкування з друзями, близькими, побачення. Все це зможе відвернути їхню увагу від проблем.

Телець

Представникам даного pнаку Зодіаку можна і навіть потрібно відпочивати, оскільки травень для них, швидше за все, був дуже насиченим. Проте, повністю виключати фінанси та роботу з уваги не слід. У фінансових справах та у бізнесі краще не розраховувати на допомогу ззовні. Чим більше справ Тельці перероблять самотужки, тим стабільнішим буде надалі їхнє матеріальне становище. З їх потужним енергетичним потенціалом ймовірність якнайшвидших сприятливих змін буде дуже висока. Це час Тельців, так що настав час діяти рішуче і сміливо.

Близнюки

Близнюки на початку червня і наприкінці травня без особливих проблем зможуть позбавитися негативних установок, що заважають їм розбагатіти. У спробах зміцнити свою віру в себе та у свої можливості вони можуть звернутися за допомогою до знайомих та друзів. Щодо вже зароблених грошей, то астрологи радять вкладати їх у матеріальні цінності: нерухомість, коштовності. Головне, щоби великі покупки були ліквідними. Також хороші будуть побутові покупки, які додадуть до повсякденного життя крапельку комфорту. У поводженні з грошима знадобиться частка уважності.

Рак

Раки будуть на висоті. Зірки та планети на їхньому боці, тому астрологи рекомендують у період з 30 травня по 5 червня цим людям навчитися розуміти знаки долі  За бажання можна розробити план покупок на найближчі кілька тижнів і почати дотримуватися його, тому що спонтанні придбання ризикують виявитися не дуже приємними або просто зайвими. В міру обережні Раки не допустять появи дірок у бюджеті. Корисно витратити трохи коштів на саморозвиток. Перед тим, як віддавати гроші, краще перевірити інформацію та прочитати відгуки в інтернеті.

Лев

Леви цього тижня ризикую стати дуже щасливими людьми у плані роботи та фінансів. Справа в тому, що проблеми фінансового характеру тимчасово зійдуть нанівець. Це пов’язано з впливом планет і зірок. Всесвіт на боці Левів, тож проблеми та негатив не завадять їм стати успішнішим та вирвати перемогу з рук суперників. Це ідеальний час для просування своїх нових ідей, креативних рішень та наполегливої ​​праці. Усі докладені зусилля обов’язково окупляться.

Діва

На Дів можуть негативно впливати як люди, так і події цього тижня. Зняти напругу їм допоможуть трав’яні настої, своєчасний відпочинок та спілкування з оптимістичними особами. Здійснювати покупки краще у першій половині робочого тижня. Це може бути щось дуже дороге – нова машина, телефон, квартира, закупівля будматеріалів для ремонту. Настрій небесних світил на початку тижня буде дуже сприятливим. Дів чекає їх улюблена стабільність. Також корисно витрачати кошти на подарунки для близьких.

Терези

У Терезів все буде в повному порядку, за винятком активізації недоброзичливців. Їхні вороги можуть стати активнішими, тому краще дивитися в обидва і не довіряти нікому свої секрети, не розповідати стороннім людям про плани та амбіції. Змови від ворогів допоможуть встановити захист і не дати недоброзичливцям шансу вставити ціпок у колеса. Виходячи з прогнозу астрологів на ці сім днів, Терезів чекають перемоги на діловому терені, які можуть призвести до зростання доходів. Бездіяльність додасть неприємностей та не допоможе залучити багатство.

Скорпіон

Скорпіонам важливо довіряти своїй інтуїції. Вона у них сильна, але це не означає, що її не можна зробити ще потужнішою. Завдяки потужному внутрішньому голосу та позитивному настрою зірок, цього тижня Скорпіони будуть застраховані від неприємностей на роботі. Навіть неприємні події ці люди зможуть обернути собі на благо. Важливо постійно бути на робочому місці, залишатися готовими до активних дій. Це добре позначиться на доходах та діловій репутації Скорпіонів.

Стрілець

Стрільці, будучи природженими лідерами за знаком Зодіаку, на цьому тижні мають трохи спуститися з небес на землю. Необхідно дозволити собі розслабитися та побути звичайними людьми. Якщо уникнути обов’язків лідера не вдасться. Краще позбутися диктаторських замашок і бути гранично чемними зі своїми підлеглими. Великі доходи та фінансовий успіх чекають на тих Стрільців, які проявлятимуть максимум активності. Також астрологи радять бути уважними до деталей: сплачуючи за покупки, приймаючи рішення.

Козеріг

У Козерогів буде багато удачі на початку тижня, так само як і у більшості інших знаків Зодіаку. До кінця тижня їх теж накриє проблемами через наближення ретроградного Сатурна. Астрологи радять частіше користуватися камінням-талісманами, а також менше ризикувати. Такий підхід убереже Козерогів від прикрих промахів та грошових втрат. Щодо заробітків — поки що варто продовжувати роботу в колишньому ритмі та не здавати позицій. цілком можливі зміни у кар’єрі, відрядження чи наради. Грошова сфера може суттєво змінитися.

Водолій

Фахівці радять Водоліям не йти цього тижня в мінус, витрачаючи занадто багато грошей, позичаючи праворуч і ліворуч або просто недбало витрачаючи фінанси. Чим раніше представники цього знаку почнуть контролювати доходи та витрати, тим краще: бажано почати це робити з першого дня тижня. При старанній роботі можливі премії, збільшення заробітної плати. Щоб позбавитися бідності, корисно буде також скористатися трьома корисними порадами. Головне не чекати, доки вода сама потече під лежачий камінь: успіх прийде до рук тим, хто сміливо йде йому назустріч.

Риби

Цього тижня краще не користуватися хитрістю і не дурити нікого заради вигоди. Інакше дуже скоро Риби зіткнуться з неминучою фінансовою карою. Цього тижня вони можуть змінити фінансову ситуацію, якщо почнуть змінюватися самі. Настав час почати роботу над собою, а також знайти в собі сили, щоб повірити в себе. Це допоможе Рибам знайти своє призначення. Можна сміливо витрачати гроші на тренінги або курси, зміна іміджу Загалом упор краще зробити на перспективні вкладення.

You cannot copy content of this page