fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 4 по 10 січня: початок нового року – відповідальний час, і від уміння приймати правильні рішення буде залежати багато чого. Справитися з матеріальними проблемами і залучити в життя гроші допоможуть своєчасні поради астрологів

Овен

Початок нового року – відмінна можливість приступити до нових справ, і поки всі відпочивають, у Овнів буде фора. Цей тиждень січня підходить як для втілення в життя бізнес-ідей, так і для творчої роботи. Почати тиждень астрологи рекомендують з прибирання на робочому столі, щоб привести думки в порядок, а також налаштуватися на ділову активність. Тим, хто не встиг завершити щось до Нового року, можна сміливо ставити крапку в довгограючому проекті.

Телець

Тельцям на цьому тижні астрологи рекомендують бути обережними. Фінансова активність може призвести до збитків через нестабільний впливу зірок і планет, тому ризики потрібно враховувати і не поспішати з рішеннями, якщо мова йде про вклади, кредити або великі покупки. На цьому тижні Тельцям не варто давати свої заощадження в борг – є ризик тривалий час чекати повернення накопичень або зовсім залишитися ні з чим, якщо на шляху зустрінуться нечесні на руку люди.

Близнюки

Близнюкам астрологи рекомендують почати тиждень з позитивної ноти, щоб провести її з успіхом. Початок січневого тижня буде вдалим для тих, хто працює у творчій сфері, а тим, хто зайнятий інтелектуальною працею, удача посміхнеться ближче до кінця тижня. Близнюкам важливо пам’ятати про відпочинок і не перевтомлюватися у вихідні, інакше енергія закінчиться, як і запал, і деякі з проектів не вдасться втілити в життя вчасно. Фінансову активність варто зменшити, спрямувавши гроші на накопичення.

Рак

Цей тиждень для Раків пройде продуктивно, якщо вони звернуть увагу на навчання. Зірки і планети налаштовані позитивно, і нову інформацію буде легше запам’ятати. Астрологи рекомендують не втрачати часу дарма, щоб освоїти щось нове або заповнити прогалини в знаннях. Раки зможуть витратити гроші з користю – вкласти їх в навчання, щоб пізніше претендувати на високу посаду або зайнятися бізнесом.

Лев

Левам на початку січня варто звернути увагу на незавершені проекти – виконати їх без особливих зусиль вийде завдяки підтримці зірок і планет. Фінансова активність на початку року допоможе швидко поповнити накопичення за рахунок вигідних вкладів, а також покупок з прицілом на майбутнє. Цей період вдалий і для торгівлі, і підприємцям не варто втрачати часу дарма. Астрологи рекомендують Левам відмовитися від позик і постаратися своїми силами вирішити виникаючі фінансові питання.

Діва

Дівам астрологи рекомендують почати тиждень з вправ, що підвищують енергетику. Зірки і планети будуть в дисонансі, через що Діви можуть відчувати занепад сил, який буде знижувати працездатність. Вийти з положення вийде, якщо звернути увагу на завершення поточних справ. Фінансове становище буде стабільним, якщо відмовитися від кредитування і видачі своїх накопичень в борг. Зберігши заощадження, Діви зможуть уникнути неприємностей з фінансами в подальшому.

Терези

На початку січня астрологи рекомендують Терезам уважно стежити за подіями, що відбуваються. Енергетика зірок і планет буде позитивною, а значить, настає час активних дій. Залучити матеріальне благополуччя вийде, якщо не зволікати і не сумніватися в своїх силах. Терезам важливо налаштуватися на хвилю успіху, щоб фінансові потоки не пройшли повз.

Скорпіон

Скорпіонам на цьому тижні впоратися з необхідними справами допоможе позитивний настрій і віра в краще майбутнє. Налаштувавшись на позитивне мислення, буде простіше притягти в життя зміни на краще і збільшити фінансовий потік. Проблем з грошима не буде, якщо на початку січня відкладати накопичення і пускати їх в зростання, а не витрачати спонтанно, піддавшись привабливим розпродажам. Кращий час для необхідних покупок – вихідні.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні астрологи рекомендують не зациклюватися на сумних думках, щоб не привернути в життя проблеми. Негативне мислення лише погіршить ситуацію і не допоможе залучити в життя фінансове благополуччя. Початок січня буде часом для роздумів, а не активних дій. Стрільцям важливо скласти план, який допоможе не оступитися і не втратити своєї вигоди через необдумані або поспішні рішення.

Козеріг

Козерогам астрологи рекомендують починати тиждень з рутинної роботи. Енергетика зірок і планет в занепаді, і в зв’язку з таким станом справ активність також буде мінімальною. Козерогам важливо більше відпочивати, щоб не втратити позитивного настрою через перевтому, адже в кінці тижня ситуація нормалізується, і енергія буде потрібна для вирішення важливих фінансових питань. З вечора п’ятниці відкриються нові перспективи, і якщо Козероги не будуть зволікати, то гроші прийдуть в життя.

Водолій

Водоліям на цьому тижні зірки і планети обіцяють сприятливий період для роботи і збільшення доходів. Астрологи рекомендують не зволікати і приступати до справ. Секрет успіху на початку січня простий – позитивний настрій, відповідальність і активність. Справитися з роботою допоможе і підтримка близьких людей; спілкування з ними буде надавати сил, а їхні поради дозволять без зусиль знайти ключ до успіху.

Риби

На початку січня Рибам важливо прислухатися до себе перед будь-якою дією. Інтуїція на цьому тижні буде на висоті, і завдяки передчуттям вийде обійти неприємності стороною. Астрологи рекомендують скоротити витрати і відмовитися від спонтанних покупок, а також не зволікати з виконанням справ. Активність і цілеспрямованість дозволять Рибам стабілізувати фінансову ситуацію, а обережність допоможе виключити зайві витрати.

You cannot copy content of this page