fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 4 по 10 жовтня: час буде дуже динамічним. Нас чекають як приємні, так і негативні події

Необхідно зробити так, щоб в рідних стінах було приємніше знаходитися, а енергетика будинку стала творчою. Це допоможе благополучно пережити два найнебезпечніших дня всього місяця – 8 і 9 жовтня.

Овен

У Овнів буде можливість заробити, незважаючи на небезпеку, яку представлятимуть зірки і планети. Якщо Овни отримають підвищення або їм вдасться вибити вигідний контракт, астрологи радять тимчасово нікому про це не розповідати. Так можна спровокувати появу нових недоброзичливців, а в цей час це точно ні до чого. Словом, потрібно проявляти обережність, не розкриваючи рота без причини.

Телець

Тельцям необхідно зайнятися пошуками нових соратників по бізнесу, нової роботи. Якщо вдасться познайомитися з кимось важливим, варто спочатку проаналізувати його характер. Також корисно буде спиратися у всьому на свою інтуїцію. Сила шостого чуття допоможе Тельцям приймати важливі робочі і фінансові рішення, обходити стороною фінансові негаразди. Особливо корисним це буде під час виконання того, що не входило в плани. Всі найважливіші покупки астрологи радять зробити в понеділок і вівторок.

Близнюки

Бажання на цьому тижні будуть виконуватися дуже повільно, і то лише в першій половині періоду, оскільки планети і зірки в дисонансі. Корисно буде мати дещицю впевненості в собі. Позитивна фінансова енергія, підживлюється Плутоном, допоможе налагодити відносини з колегами і начальством, а також знайти нових клієнтів. Занепад Венери 7 числа призведе до втрати сил, тому в другій половині тижня краще не вирушати в далекі поїздки. Це може призвести до фінансових втрат.

Рак

Обстановка з планетами, що відповідають за внутрішні сили і фінансову удачу складається, м’яко кажучи, неприємна. Це означає, що на цьому тижні Ракам може сильно не везти з грошима. Якщо не буде можливостей або достатнього натхнення для розробки нових ідей, можна завжди повернутися до старих ідей, які надихали раніше. Саме це і варто зробити тим Ракам, які опиняться в творчій кризі. Гроші з 4 по 10 число краще витрачати обережніше.

Лев

Левам потрібно діяти в звичному для них темпі, але при цьому трохи менше відволікатися на щось стороннє. Починається час, коли робота вимагає більше уваги і сил, а дивідендів приносить менше. Астрологи радять уникати надмірної активності з четверга. З понеділка по середу потрібно встигнути зробити все необхідне і звільнитися від обов’язків якомога швидше. Це дозволить присвятити кінець тижня особистим справам і відпочинку.

Діва

Краще буде, якщо представники даного знаку працюватимуть пліч-о-пліч з уже перевіреними часом людьми. Основу фінансового успіху становитиме дотримання принципів, правил, перевіреним концепціям. Астрологи радять Дівам не вигадувати колесо, не ризикувати. Якщо доведеться здійснювати дорогі покупки, краще зробити це в понеділок або відкласти все до неділі.

Терези

У Терезів на минулому тижні могла початися фінансова і робоча чорна смуга. У період з 4 по 10 жовтня зірки і планети будуть не в ладах, тому позбутися негараздів буде досить непросто. Це час ідеально підходить для виправлення допущених раніше помилок, самоаналізу. Також астрологи радять займатися отриманням нових знань. Це дуже добре позначиться на підвищенні доходів в майбутньому. Помірний шопінг допоможе підняти настрій.

Скорпіон

Багаті люди не тільки багато працюють, але ще і знають, як, коли і що саме потрібно говорити. Скорпіонам необхідно пам’ятати про слова, що відлякують фінансову удачу. Люди цього знаку люблять гнівити долю за невдачі, але зараз цього робити не можна. Важливо шукати вади в собі самих і працювати над ними. Найменше проблем з грошима очікує представників тих професій, які не мають відношення до колективної роботи.

Стрілець

Стрільці можуть звернутися за допомогою до свого багатого життєвого досвіду, який навряд чи їх підведе. На цьому тижні на них чекає глобальне перезавантаження. Відбудуться цікаві зміни в свідомості, з’являться нові фінансові ідеї. Головне зараз – слідувати планам і пам’ятати про доцільність і обґрунтованість своїх дій.

Козеріг

Життя Козерогів на цьому тижні може піти за кармічним сценаріям. На жаль, це означає, що над більшістю подій Козероги не матимуть ніякої влади. Багато що буде відбуватися саме по собі, тому що так хоче Всесвіт. З іншого боку, те, що відбувається не обов’язково буде поганим. Більшість непередбачуваних і некерованих подій будуть нейтральними для фінансової сфери. Що стосується грошей, то потрібно пам’ятати, що їх економія буде не такою важливою, як економія часу.

Водолій
Для Водоліїв всі зміни в настрої зірок будуть небезпечними подвійно. Це означає, що у фінансовій сфері може наступити чорна смуга. Потрібно дивитися на ситуацію тверезо. Це допоможе зрозуміти, яким має бути наступний крок. Найголовніше – не поспішати. Так можна буде заощадити багато часу і коштів. Дорогі покупки поки краще відкласти.

Риби

Найнебезпечнішим днем тижня для фінансового благополуччя Риб стане 7 жовтня – день переходу Венери в знак Стрільця. Це може стати переломним моментом в їх кар’єрі. У цей день і в цілому в другій половині тижня краще не вирушати у відрядження і не витрачати багато грошей без будь-якої мети. Правильний внутрішній настрій буде дуже важливою умовою підвищення доходів і збереження фінансової удачі, навіть в таких несприятливих умовах, як зараз.

You cannot copy content of this page