fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 5 по 11 квітня: найбільш затребувана удача в квітні – грошова. Початок місяця обіцяє бути спокійним і сприятливим, тому астрологи радять сфокусуватися на справах і не забувати про важливі рекомендації

Зірки і планети у відмінному положенні, при якому необхідно діяти. Якщо вам здається, що у вас немає таланту як такого, то це не так. Можливо, вам потрібно його розбудити. Зірки допоможуть це зробити, щоб ви змогли набути впевненості і закласти першу цеглинку успіху у фінансовій сфері.

Овен

У Овнів на цьому тижні починається сприятливий час для боротьби зі своїми шкідливими зодіакальними звичками. Ця боротьба повинна пройти успішно. За підсумком тижня Овни зможуть стати найкращою версією себе і подолати безліч перешкод на шляху. Гроші не поллються рікою, але в цілому фінансовий успіх їх наздожене. Головне зараз – не сидіти склавши руки і пам’ятати, що під лежачий камінь вода не тече. Можна займатися шопінгом і відкривати новий бізнес. Також корисно займатися пошуками нової роботи, вкладенням коштів у цінні папери.

Телець

Тельцям астрологи радять вкладати гроші в свій зовнішній вигляд. Можна оновити гардероб або піти до салону краси, щоб змінити імідж, зачіску. Також корисно буде витрачати гроші на свій будинок. Можна починати робити ремонт, займатися закупівлею будматеріалів, покупкою меблів, аксесуарів. Не варто шкодувати на це грошей. Потрібно вибирати те, що подобається, а не те, що подешевше.

Близнюки

У Близнюків на цьому тижні буде все – працьовитість, творчий злет, відмінний настрій і продуктивність, але не буде головного – сильної інтуїції. Щоб гроші текли рікою і не зупинялися, астрологи радять Близнюкам якомога менше думати про минуле. Сентиментальність цим людям не властива, але в період з 5 по 11 число вони будуть схильні до неї. Варто приділити увагу важливим поточним справам.

Рак

Для Раків, що зазнають проблеми з фінансами, цей тиждень стане реальною можливістю перемогти грошові проблеми і негаразди. астрологи радять не ігнорувати прохання про допомогу з боку колег і партнерів по бізнесу. Зараз настає час, коли взаємовиручка є основою успіху. Також це прекрасний період для адаптації до нових умов. Можна міняти роботу, виробляти нові корисні звички.

Лев

Перші два дні для Левів будуть далеко не найбільш позитивними. Кінець тижня прекрасно підходить для шопінгу. Можна витратити трохи грошей на розваги, а також зробити сюрприз другій половинці, батькам чи дітям. Також дуже корисно з точки зору енергетики провести прибирання, позбутися старих речей. Чим раніше це зроблять Леви, тим буде краще для їхнього гаманця і успіхів в роботі.

Діва

Дівам експерти радять позбутися від думок, які блокують енергетику. Якщо цього не зробити, не буде вистачати сил ні на що. Може навіть початися чорна смуга. З’являться нескінченні дрібниці, які вибивають з колії, на горизонті стануть часто з’являтися токсичні люди. Дуже обережними Дівам варто бути при обміні товарами і послугами. Потрібно рахувати гроші, не відходячи від каси. Краще поки відкласти занадто великі покупки, сфокусувавшись на заробітках. Зірки дадуть Дівам рішучість, віру в себе і витривалість.

Терези

Залучити гроші і удачу можна силою думки. Багато в це не вірять, але Терези зможуть переконатися самі в тому, наскільки дієвою є віра в себе і правильні слова, які ми говоримо самі собі. Потрібно частіше говорити собі замість «я не можу» – «у мене все вийде». Впевненість – це більше половини успіху в будь-якій справі, особливо пов’язаному з грошима. Щоб тиждень не завершився на мінорній ноті, астрологи радять Терезам витратити трохи зароблених грошей на відпочинок, зміну обстановки. Потрібно забути на час про справи.

Скорпіон

Це буде дуже насичений і непростий тиждень для Скорпіонів. Немає ніякого сенсу в роботі, яка забирає сили і енергію, але не дає нічого натомість. Можливо, настав час задуматися про перехід на нове місце. Поки не варто робити рішучих кроків. Потрібно все звести, закинути вудку. Щоб гроші йшли до Скорпіонів, а не від них, їм не можна братися за все відразу. Потрібно бути послідовними, передбачливими та обережними.

Стрілець

У Стрільців духовний світ буде переплетений з фінансовим. На цих людей зійде натхнення. Їх життєвий шлях перетнеться з життєвим шляхом дуже важливої людини, яка відкриє їм очі на деякі важливі речі. Це буде вдалий час для торгівлі, відкриття бізнесу, ділових зустрічей і нарад. Головне зараз – не кинути все і не здатися, адже грошовий успіх поруч.

Козеріг

Великі успіхи очікують Козерогів, які зайняті в сфері торгівлі, продажів, займаються бізнесом. Велика удача чекає Козерогів, які знають, чого хочуть. Зараз не можна сумніватися. Це час рішучих дій, сміливості. Страхи і лінь приведуть Козерогів до фінансового регресу. Якщо тиждень видасться непростий і динамічний, на вихідних можна витратити трохи грошей на розваги та відвідування нових місць.

Водолій

В цілому тиждень для Водоліїв буде дуже сприятливим, але 8 і 9 квітня зірки з планетами можуть завдати шкоди фінансовій удачі представників даного Знака. Також 8 і 9 числа Водолії можуть стати нервовими і імпульсивними. Виправити становище допоможуть дихальні техніки і наявність зелених або блакитних тонів в одязі. На наступному тижні ці люди зможуть оптимізувати робочий процес, викинувши все непотрібне. Можна застосовувати нові підходи, експериментувати і займатися отриманням нових знань.

Риби

Риби на цьому тижні є одними з найщасливіших у фінансовому плані. Найголовніше зараз – займатися тим, що подобається. Підвищити доходи зможуть ті Риби, які люблять свою роботу і отримують від неї задоволення. Іншим зірки допоможуть знайти нове місце, знайти ентузіазм і віру в себе. Потрібно лише запастися терпінням і не забувати, що лінь – найголовніший ворог успіху і грошового зростання.

You cannot copy content of this page