Фінансовий гороскоп на тиждень з 5 по 11 липня: намагайтеся позбуватися від негативних програм. Це і є універсальна порада цього тижня

Овен

Овнам вдасться на цьому тижні досягти успіху в сфері грошей і роботи. Енергетика цих людей буде неймовірно потужною і швидкою. Оточуючі будуть відчувати цей натиск, тому вороги здадуться, а друзі і доброзичливці потягнуться до Овнів. Це період, коли не варто боятися спільної роботи. Великі фінансові успіхи можуть очікувати тих, у кого в підпорядкуванні багато людей. Овни з загостреним почуттям боргу стануть найбільш успішними в фінансовій сфері.

Телець

Тельцям важливо внутрішньо налаштуватися на продуктивний тиждень.  З’явиться більше бажаючих допомогти, піти назустріч. Тельцям прийшов час зрозуміти, що один в полі не воїн, і перевірити це на практиці. Гроші люблять тих, хто вміє ними ділитися, тому в період з 5 по 11 число можна і навіть потрібно купувати подарунки близьким, допомагати друзям. Жадібність завдасть серйозної шкоди репутації. З черствими людьми ніхто не хоче працювати.

Близнюки

У Близнюків очікується приплив проблем і нових фінансових завдань. Енергії і сил може не вистачити на все відразу, але є вихід. Збережеться запал і настрій, а це найголовніше. Творчі завдання будуть клацати як горіхи, а фізична робота перестане втомлювати. У важкі моменти астрологи радять виходити на конструктивний діалог. Якщо постійно сперечатися з кимось, це може негативно позначитися на настрої і фінансовій удачі.

Рак

Гроші люблять Раків, але це не означає, що їм можна розслабитися і чекати біля моря погоди. Зірки на їхньому боці, але удача не нескінченна, тому важливо все одно залишатися зібраними і готовими до всього. В період з 5 по 11 число для Раків діє правило трьох «С»: «Станьте самими собою». Варто частіше прислухатися до серця, особливо тим Ракам, які знаходяться в пошуках нової роботи або стоять перед вибором.

Лев

У Левів все буде добре у фінансовому плані, але часом на шляху будуть зустрічатися токсичні люди, які захочуть вставити їм палиці в колеса або просто зіпсувати настрій. Це буде підривати енергетику Левів, але практика з очищення від негативу допоможе швидко позбутися від неприємних думок і спогадів. Левам можна бути мрійливими – це допоможе в візуалізації бажань і в залученні фінансового успіху. Астрологи вважають, що для цих людей настає час сприятливих фінансових змін.

Діва

Для Дів найскладнішим днем цього тижня стане понеділок, але не потрібно впадати у відчай. На початку тижня варто займатися звичними справами. Починаючи з середи все почне змінюватися на краще. Можна буде повністю включитися в роботу. Найбільшими везунчиками стануть представники творчих професій: письменники, музиканти, дизайнери. Для максимально швидкої реалізації планів потрібно менше відпочивати і більше працювати.

Терези

Терезів часто відносять до знаків Зодіаку, яким не щастить з грошима. На цьому тижні все буде навпаки: їм посміхнеться удача в торгівлі, при здійсненні покупок. Астрологи радять встигнути зробити всі найважливіші покупки до неділі, оскільки 11 числа фінансова планета Меркурій ослабне. Також астрологи радять не приймати бажане за дійсність. Час переставати жити в світі ілюзій. Це може призвести до серйозних фінансових втрат. Успіх чекає всіх, хто прагне змін, але не варто сидіти і чекати, поки ці зміни настануть.

Скорпіон

На думку астрологів, Скорпіонам на цьому тижні вдасться зрозуміти, чого вони насправді хочуть від життя. Це дуже важливо для тих, хто знаходиться в пошуках роботи, хоче відкрити новий бізнес або знайти нове захоплення. Цей тиждень стане часом прозріння. Можна спробувати закинути вудку, почавши переговори, або спробувати діяти активніше, намагаючись взяти свій шматок фінансового пирога силою. Скорпіони знайдуть успіх, тому що зірки і планети на їхньому боці. Головне зараз – не забувати про відпочинок.

Стрілець

На цьому тижні краще не вирушати у відрядження. У деяких людей цього Знака може скластися враження, ніби удача покинула їх. Зараз дуже важливо не сумніватися в собі і не падати духом. Так, зірки постараються перевірити Стрільців на міцність, але не потрібно думати, що це назавжди. Шопінг краще поки відкласти.

Козеріг

Важливо діяти, щоб не упустити можливість збагатитися. Козерогам не можна чекати, поки настане слушний час. Щоб не втомлюватися, їм необхідно підтримувати емоційне здоров’я і сильну енергетику. Козероги рідко втомлюються, але зараз навіть їм доведеться обережніше витрачати сили. Не можна забувати про відпочинок, адже перевтома може призвести до прийняття неправильних рішень і втрати фінансів.

Водолій

Водоліям можна тимчасово відпочити від фінансових чвар, зайнявшись навчанням, вивченням мов. У спілкуванні з важкими клієнтами та колегами астрологи радять проявити стриманість. Це допоможе не втратити довіру і продовжити плідну співпрацю.

Риби

Зараз Всесвіт не налаштована на допомогу, тому доведеться проявляти обережність у всьому. Життя цих людей поверне в нове фінансове русло. Для цього необхідно буде приймати всі зміни і не скаржитися на долю. В такому випадку це русло буде позитивним і сприятливим. В кінці тижня можливе випадкове надходження коштів. Можливо, Рибам несказанно пощастить в грошах.