Фінансовий гороскоп на тиждень з 5 по 11 жовтня: Астрологи розкажуть, що чекає вас на цьому тижні і як потрібно діяти, щоб зберегти зароблене і примножити дохід

Ми самі виковуємо своє щастя, в тому числі і фінансове, так що спробуйте на цьому тижні переглянути своє ставлення до грошей і підхід до заробітку. Зірки вам в цьому допоможуть.

Овен

Овни входять в список природжених лідерів по Знаку Зодіаку. На цьому тижні зірки допоможуть їм показати в усій красі всі свої навички, таланти і вміння. Дуже пощастить усім тим, хто займає високі посади і має в підпорядкуванні багато людей.

Тим, хто працює в поодинці або не керує персоналом, варто демонструвати бажання працювати в команді. Колеги обов’язково це помітять і почнуть більше поважати Овнів, а це в свою чергу позитивно позначиться на підвищенні заробітку в майбутньому.

Телець

Тельцям на цьому тижні доведеться покладатися на самих себе. Зірки і планети в сильному дисонансі, тому фінансова удача буде обходити стороною представників даного Знака Зодіаку.

На цьому тижні варто проаналізувати свою поведінку і зрозуміти, що саме відштовхує фінансову удачу. Настає ідеальний період для навчання, отримання знань і пошуку мотивації. Особливо обережними у поводженні з грошима варто бути 7 і 8 жовтня.

Близнюки

Для Близнюків дуже важливо буде на цьому тижні налаштувати гармонію і зміцнити здоров’я, тому що їх чекає багато справ і турбот. Перестановка меблів на самому початку тижня допоможе вирішити це завдання. У новій обстановці буде простіше приймати важливі рішення, набиратися творчої енергії.

Гроші будуть охочіше текти в кишеню, а здійснювати покупки стане трішки безпечніше. Імовірність нарватися на несумлінного продавця знизиться. Астрологи поки не радять витрачати великі суми грошей. Краще обмежитися легким шопінгом.

Рак

Ракам варто звернути увагу на талісмани фен-шуй для будинку. Настає той період, коли корисною буде будь-яка енергетична підтримка. Подібні талісмани забезпечать Раків щастям, фінансовою удачею і хорошим настроєм.

Також експерти радять цим людям не залишатися в тіні, особливо 7, 10 і 11 жовтня. У ці дні енергія зірок прекрасно підійде для рішучих кроків у бізнесі і на роботі. Можна буде сідати за стіл переговорів і висувати свої вимоги.

Лев

Гроші люблять Левів, тому що ті люблять їх. Люди цього Знака обожнюють розкіш і готові старанно працювати заради того, щоб досягти успіху у фінансовій сфері. Астрологи нагадують Левам, що щастя любить тишу, особливо на цьому тижні. Не варто нікому говорити про свої досягнення, думки і плани на майбутнє, тому що це може позбавити Левів мотивації і удачі.

Найяскравішими і повними успіху днями стануть 8, 9 і 10 жовтня. У ці дні краще не ухилятися від роботи. Витривалість і сила Левів будуть максимальними в даний період.

Діва

В цілому тиждень буде прекрасно підходити для зміни обстановки, відряджень, пошуку нової роботи. Якщо на шляху зустрінеться якась проблема, не потрібно опускати руки. Всі розпочаті справи і проекти потрібно закінчувати в термін. Астрологи радять Дівам не відмовлятися від своєї мрії, навіть якщо щось піде не так, як було заплановано. Будь-які зміни зараз корисні.

Терези

У Терезів може не задатися перший день тижня через негативний настрій зірок. Астрологи не рекомендують давати гроші в борг, оформляти кредити і брати іпотеку. Також на цьому тижні небажано залишатися в боргу перед кимось із близьких або друзів. Це може стати початком кінця для здорових відносин. На цьому тижні краще не братися за нові справи. Потрібно сфокусуватися на насущні проблеми.

Скорпіон

Гроші люблять Скорпіонів, особливо зараз, коли зірки і планети в гарному настрої. Сила духу і цілеспрямованість допоможуть людям цього Знака підвищити доходи, або знайти нову роботу до душі. Астрологи радять не користуватися хитрістю і обманом для досягнення цілей. Подібна поведінка може позбавити Скорпіонів підтримки колег і товаришів.

Стрілець

Стрільцям варто навчитися розуміти знаки Всесвіту. Зірки і планети в дуже хорошому положенні, при якому Стрільців постійно щось буде рухати вперед. Потрібно звертати увагу на дрібниці. Особливо сильною стане інтуїція представників даного Знака. Шосте чуття допоможе при здійсненні великих покупок, в моменти прийняття важливих рішень на роботі і в бізнесі. Варто прислухатися до внутрішнього голосу. Стрільцям вдасться підвищити дохід, якщо вони не стануть відволікатися на дрібниці і ухилятися від роботи.

Козеріг

У Козерогів настає ідеальний час для навчання, отримання знань і навичок. Можливо, настав час переглянути свої засади і ставлення до грошей. Найбільший фінансовий успіх матимуть ті Козероги, які сфокусовані на отриманні задоволення від процесу роботи. Всім, хто зайнятий не тим, що подобається, краще сфокусувати сили на пошуку тієї справи або захоплення, яке допоможе стати щасливішим.

Водолій

У Водоліїв практично весь тиждень пройде під управлінням позитивних зірок і планет. Гармонійний настрій нічних світил допоможе людям цього Знака серйозно досягти успіху на фінансовому терені. Також на цьому тижні можна сміливо витрачати гроші на розваги і дорогі покупки. В цілому період буде дуже продуктивним, яскравим і сприятливим. Можна відкривати новий рахунок в банку, починати нові проекти.

Риби

Рибам в ці сім днів знадобляться талісмани на удачу і гроші. Справа в тому, що зірки і планети в сильному дисонансі і вельми непередбачувані. Дати точний прогноз на те, як підуть справи, не вийде, але талісмани допоможуть стабілізувати енергетику і набути впевненості і спокій. Не потрібно приймати необдуманих рішень, особливо в період з 8 по 11 жовтня. Вихідні бажано провести вдома, не витрачаючи гроші направо і наліво. Можна розважити себе безкоштовно – зібрати вдома гостей або насолодитися хобі.