Фінансовий гороскоп на тиждень з 6 по 12 вересня: Меркурій вже не такий небезпечний, але 10 числа трапиться негативний перехід Венери в знак Скорпіона. Це позбавить багатьох з нас сил і бажання вчитися

Овен

Всесвіт постарається допомогти людям цього знаку, посилаючи їм різні знаки долі. Потрібно бути більш спостережливими і не поспішати з рішеннями. Фінансовий успіх чекатиме тих представників знаку, хто прагне змін, але володіє терпінням і витримкою. Поспіх може змусити Овнів наламати дров і тільки погіршити своє становище. Що стосується витрат, то краще здійснювати їх до 9 числа включно.

Телець

Тельці при стандартних зусиллях можуть почати заробляти менші гроші. Це пов’язано з несприятливим положенням планет. Можливо, що клієнти на роботі стануть більш щедрими і готовими платити більше грошей за якісно виконані завдання. Також астрологи відзначають, що тим Тельцям, які шукають роботу, в період з 6 по 12 число можна закинути вудку – проаналізувати пропозиції щодо нових вакансій.

Близнюки

У Близнюків починається час, коли гроші можуть самі йти до них в руки, але краще все одно не розслаблятися. Справа в тому, що разом з ними можуть активізуватися і їхні вороги, недоброзичливці. Близнюки можуть стати магнітами для агресивних людей. У фінансовій і робочій сферах необхідно бути готовими до будь-якого повороту подій. Слід остерігатися негативних людей. Це допоможе обійти стороною їх вплив, зберегти гроші, удачу і мотивацію на належному рівні.

Рак

Зараз у Раків такий час, коли у фінансовій сфері постійно можуть відбуватися неприємні дрібниці. Традиційно вважається, що Раки – це люди тонкої душевної організації, але насправді це не зовсім так. Всі грошові перепони і негаразди в більшості випадків вони переживають стійко і сміливо. На цьому тижні важливо бути сильними. Для фінансового зростання в майбутньому зараз можна приділити увагу розвитку – вивченню мов, підвищенню професійних навичок.

Лев

Левів чекають великі фінансові успіхи. Але тільки тих, хто пам’ятає і вміє користуватися законом тяжіння. Впевненість в такий непростий час буде головним каталізатором успіху. Енергетика цих людей разом з їх непохитною вірою в себе – це те, що може допомогти їм вибратися з фінансової ями або стати кращими працівниками в колективі. Гроші будуть притягатися до них як магнітом. Головне зараз – не боятися нових обов’язків і не відкладати актуальні завдання в довгу шухляду.

Діва

У Дів на цьому тижні буде багато фінансових можливостей і дірок в обороні. Треба якомога менше фокусуватися на самокопання, звертаючи увагу лише на критику з боку розумних людей. Знання – сила, а таємні знання мають ще більший потенціал. Що стосується витрат, то на цьому тижні астрологи радять Дівам вкладатися в самих себе. Можна витрачати гроші на розваги, зміна зовнішності.

Терези

Терезам варто підготуватися до занепаду Венери, тому що по їх біополю і фінансової удачі це вдарить найсильніше. Планета любить, коли у Терезів будинку порядок і чистота. У зв’язку з цим астрологи радять уже в понеділок зробити прибирання за правилами фен-шуй. У спілкуванні з негативними людьми, складними клієнтами і ворогами бажано проявити стриманість. Якщо підливати масла у вогонь, можна витратити на сварки весь свій час і всі свої сили. На цьому тижні краще поки не витрачати гроші. Замість цього можна вкласти їх в щось або зробити обмін валюти.

Скорпіони

Скорпіонам доведеться підвищити свою продуктивність. На цьому тижні їх чекають успіхи. На тлі чужих невдач у них з’явиться можливість заробити більше, ніж зазвичай. Удачі багато не буває, особливо зараз – у динамічний і непередбачуваний час. Не виключено, що життя Скорпіонів поверне в нове русло. Багато в чому це буде залежати від фінансового становища і рішень, прийнятих зараз.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні вдасться змінити свою долю на краще, але тільки якщо вони постараються це зробити. Справа в тому, що планети знаходяться не в найкращому настрої, але їх енергетика позитивна для будь-яких глобальних змін. Можна міняти роботу, здійснювати великі покупки. Головне зараз – не сумувати і приймати тільки виважені рішення. Не виключено, що Стрільцям вдасться знайти кращу роботу або виграти в лотерею. Важливо не сприймати гроші кінцевою метою. Це лише засіб здійснення мрії.

Козеріг

Козерогам буде щастити в роботі і бізнесі, але це не означає, що вони зможуть отримати більше грошей, ніж зазвичай, принаймні зараз. Представникам даного знаку Зодіаку варто пам’ятати про закони карми. Якщо в минулому вони когось обдурили заради вигоди, зараз це може позначитися на їх фінансовій удачі. Проте, у Козерогів з’явиться можливість спокутувати свої гріхи і помилки. Для цього потрібно більше допомагати оточуючим. Це можуть бути корисні поради або пряма допомога з якимись проектами. Краще на якийсь час забути про проблеми особистого характеру.

Водолій

Водолії належать до одних з найдобріших знаків Зодіаку. Доброта і багатство, як відомо, далеко не завжди йдуть рука об руку. Цей тиждень стане винятком з правил. Зазвичай Водолії сфокусовані на собі, але якщо вони зможуть перевести свій фокус на близьких людей, то їх чекає приємна винагорода в майбутньому. Також з 6 по 12 вересня все буде відбуватися за законом поміркованості. Якщо займатися всім потроху, то сильно впаде якість роботи. Краще братися тільки за найважливіші проекти, послідовно завершувати виконання один за одним.

Риби

У Риб буде кілька складних днів – мова йде про 10 і 11 вересня. У ці дні фінансові потоки будуть дуже слабкими, а настрій Риб впаде майже до нуля. Проте, можна залишитися продуктивними в роботі і фінансовій діяльності. Для цього потрібно починати день з позитивного ранку. Якщо зараз думати про минуле і переживати даремно, людей цього знаку може очікувати повторення гіркого досвіду – фінансові помилки повторяться.