fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп на тиждень з 8 по 14 березня: не важливо, під яким Знаком Зодіаку ви народилися. На цьому тижні у вас буде шанс досягти успіху

Овен

Овнам варто покладатися на силу самонавіювання. Їм необхідно налаштувати себе на успіх і на виконання бажань, щоб це відбулося в реальності. Можна сміливо здійснювати дорогі придбання, вкладати гроші в новий бізнес, отримання нових знань. Це дуже сприятливий період для творчих Овнів, які займаються незвичайною роботою. Найголовніше, щоб їх робота їм подобалася. Всім, кого чимось не влаштовує їх місце праці, можна спробувати знайти інше. Можливо, надійдуть цікаві пропозиції.

Телець

Цей тиждень вдалий тим, що нічні світила будуть гранично спокійними і доброзичливими. Тельцям варто користуватися змовами від страху і зневіри, щоб стати позитивніше і оптимістичніше. Це допоможе їм стати успішніше в фінансовому плані, тому що до них почнуть тягнутися нові люди. У хорошому настрої Тельці зможуть краще управляти персоналом, допускати менше прикрих помилок. Цей тиждень обіцяє бути найпродуктивнішою для Тельців будь-якої професії, віку і статі. Потрібно лише вірити в себе і не боятися випробувань.

Близнюки

Це дуже сприятливий час для Близнюків. Їм не варто забувати про те, що все в цьому світі підпорядковано певним законам, обійти які неможливо. Наприклад, мова може йти про закон тяжіння. Чим частіше ми думаємо про щось хороше, тим частіше це відбувається. У візуалізації існує багато різних лазівок, тому Близнюкам варто слідувати найголовнішим правилам, щоб бажання виконувалися набагато частіше. На цьому тижні фінансові бажання почнуть набувати форму. Наприклад, зміна роботи, підвищення зарплати, перемога над конкурентами.

Рак

Гроші люблять позитивних людей, особливо зараз – на початку весни. Сила позитивного мислення допомагає притягувати бажане. Вона працює як грошовий магніт, якщо цей оптимізм підкріплений працьовитістю і наявністю амбітних цілей. Раки – досить цілеспрямовані особистості, тому зараз їх очікують максимально сприятливі дні для підвищення доходів. Можна також здійснювати дорогі покупки, в тому числі і через інтернет. Це гарний час, щоб зажадати від боржників повернення позичених ним коштів.

Лев

У Левів можливий невеликий творчий ступор на роботі, тому у деяких представників цього Знака зіпсується настрій. В такому стані працювати буде ще важче. Якщо раптом у Левів щось піде не так, їм варто скористатися простими щоденними вправами, які зроблять їх щасливішими. Вони наповнять Левів енергією і дадуть їм частинку віри в себе. В якості відпочинку краще не вибирати безглуздий шопінг. Астрологи радять витратити трохи грошей на розваги та зустрічі з друзями в цікавих місцях.

Діва

Найстрашніший фінансовий ворог для Дів на цьому тижні – лінь і апатія. Дівам ніщо не буде заважати заробляти більше, робити роботу краще. Не можна навіть виділити якийсь один сприятливий день – вони всі будуть вдалими для роботи. Навіть на вихідних енергія зірок і планет буде спонукати до справ. Експерти і астрологи радять погоджуватися на відрядження і незвичайні завдання. Все повинно вийти, так що не варто боятися труднощів.

Терези

У Терезів очікується досить стабільний час, коли фінансова удача буде майже весь час поруч. Мудрі для залучення багатства допоможуть підвищити шанси на підвищення заробітків, на успішні покупки і набуття правильного настрою. Найбільше буде везти Терезам, які зайняті в сфері комп’ютерних технологій, науки. Цей тиждень безпосередньо пов’язаний з відкриттями, майбутнім. Можна купувати нові гаджети, електроніку. Гроші люблять рахунок, так що потрібно перерахувати всі наявні фінанси і оцінити поточний стан.

Скорпіон

Астрологи зазначають, що на вихідних можна буде зайнятися покупкою нового одягу. Це благотворно позначиться на впевненості Скорпіонів і допоможе при ділових переговорах. Експерти рекомендують звернути увагу на дрібниці – в них вся сіль. Також корисно буде покладатися на інтуїцію.

Стрілець

Цей тиждень буде дуже сприятливим для фінансової активності і роботи. Часом буває так, що навіть в такі сприятливі періоди людей переслідують проблеми і невезіння. Якщо у Стрільців зараз чорна смуга, астрологи радять їм проявляти самостійність, менше покладатися на удачу і на допомогу з боку. Всі негаразди повинні піти геть, а фінансова сторона життя – налагодитися. Також експерти рекомендують поменше сподіватися на волю випадку, не брати гроші в борг.

Козеріг

У Козерогів на хвилі можливого фінансового успіху можуть з’явитися нові вороги і недоброзичливці, налаштовані вкрай серйозно. Саме тому астрологи рекомендують користуватися оберегами. У такому випадку шанси на проблеми у фінансовій сфері і в цілому в житті будуть мінімальні. Гроші поки краще не витрачати на щось другорядне. Козерогам потрібно сфокусуватися на роботі, заробітках, обов’язках. Їм ні в якому разі не можна втрачати повагу з боку начальства і колег. Це загрожує фінансовими втратами.

Водолій

Цей тиждень буде дуже яскравим, таким що запам’ятовується і сприятливим в фінансовій сфері. Гроші йтимуть до Водоліії, але тільки в тому випадку, якщо вони зможуть позбутися від негативних програм. Пора перестати говорити собі «я не зможу», «у мене не вийде». Все залежить лише від прикладених зусиль і енергетики. Впевненість в собі – це найважливіша складова грошового успіху. Без неї з 8 по 14 березня підкорити нові висоти не вийде. Відмінним джерелом впевненості є позитивні і успішні люди. З ними варто спілкуватися частіше.

Риби

У Риб настає ідеальний час для духовних практик. Можна направити вплив цих практик на залучення благополуччя. Дуже добре на енергетиці та продуктивності будуть позначатися фізичні вправи. Потрібно займатися спортом, більше ходити. Так у Риб з’явиться більше енергії, яку можна направити туди, куди їм заманеться. Це ідеальний час для отримання нових знань, зміни роботи, прийняття важливих фінансових рішень.

You cannot copy content of this page