Фінансовий гороскоп на тиждень з 9 по 15 березня: комусь доведеться позичати гроші, а комусь економити

Рекомендації астрологів дозволять знакам Зодіаку знайти спосіб не тільки примножити накопичення, але і здійснювати покупки в сприятливі для того дні.

Астрологи рекомендують прислухатися до порад зірок, щоб на початку весни знайти можливість залучити в життя фінансове благополуччя і не опинитися в скрутному становищі. Джерело

Овен

Овнам астрологи рекомендують зменшити запал і присвятити першу половину тижня плануваннюя. Активні витрати можуть привести не тільки до фінансових проблем, але і на жаль – необачні покупки можуть виявитися непотрібними або неналежної якості. Друга половина тижня буде вдалою для фінансової активності. З середи Овни зможуть вирішити багато питань, якщо будуть уважні. Бажано з четверга по неділю роздати борги, щоб удача не відвернулася.

Телець

Тельцям на цьому тижні астрологи рекомендують нікому не розповідати про свої плани, щоб ненароком не злякати удачу. Планування важливих справ краще відкласти на кінець тижня, а в будні займатися рутинною роботою. Везіння – величина непостійна, і щоб другий тиждень березня минув без криз і відтоку фінансів, Тельцям варто взяти на озброєння змови на достаток.

Близнюки

На цьому тижні зірки і планети прихильні до Близнюків, і цей період можна сміливо використовувати для того, щоб залучити в життя благополуччя. Тим, хто шукає роботу, обов’язково пощастить. Вирішувати питання також буде значно простіше, а значить, можна активно просуватися по кар’єрних сходах, завершувати або починати серйозні проекти.

Рак

На початку тижня Ракам астрологи рекомендують не ризикувати і не брати в борг – обережність і вивірені кроки вбережуть від фінансових проблем. Розбіжності можуть виникнути в діловому середовищі через вплив планет, тому Ракам важливо зберігати спокій і не піддаватися сильним емоціям. Медитації, спрямовані на досягнення внутрішньої гармонії, допоможуть впоратися і провести період з 9 по 15 березня без фінансових проблем і конфліктів з колегами, партнерами або начальством.

Лев

Левів на початку тижня з колії можуть вибити конфлікти на робочому місці, тому астрологи рекомендують їм одиночну роботу, щоб виключити сутички з колегами. Перші три дні не варто рватися в бій – краще скласти план дій, щоб не поспішаючи виконати всі справи в строк. З середи намітяться зрушення, і Леви зможуть знайти спосіб вирішити фінансові труднощі завдяки знанням і винахідливості. Уміння пристосовуватися до швидко мінливих умов буде важливою рисою, яка приведе до поспіху.

Діва

Діви на цьому тижні зможуть грамотно розпорядитися своїми фінансами, якщо займуться питаннями, що стосуються будинку і необхідних потреб. В період 9 по 15 березня вдалим буде ремонт і навіть переїзд. Найвдалішим днем для інвестицій астрологи називають четвер. У цей день можна вигідно вкласти накопичення для їх швидкого зростання. В кінці тижня вийде досягти нових успіхів в кар’єрі, якщо не зволікати і використовувати всі надані можливості.

Терези

Терезам астрологи рекомендують зайнятися рішенням фінансових питань в першій половині тижня. З понеділка по середу зірки і планети будуть надавати позитивний вплив, а значить, проблем з грошима виникнути не повинно. З четверга енергетика простору буде не настільки доброзичливою, і в другій половині тижня не варто давати і брати в борг, а також брати участь в сумнівних авантюрах.

Скорпіон

Скорпіонам на цьому тижні астрологи рекомендують не прагнути переробити всі намічені справи разом. Надмірні навантаження можуть стати причиною не тільки перевтоми і зниження працездатності, а й загострення захворювань. Все це спричинить за собою відтік фінансів, а значить, з 9 по 15 березня важливо розподіляти сили і обов’язково влаштовувати перерви. Неспішна і вдумлива робота принесе свої позитивні результати.

Стрілець

Стрільці будуть заручниками свого настрою, тому їм так важливо стежити за собою і не допускати сильних перепадів емоцій. В іншому випадку справи будуть даватися складно, а дрібні сутички і конфлікти на роботі не дозволять завершити розпочате в термін і отримати гідну винагороду. Їм для залучення фінансового благополуччя астрологи радять зайнятися освітою, щоб претендувати на хорошу зарплату.

Козеріг

Козероги на початку тижня можуть зіштовхнутися з незапланованими витратами, тому їм так важливо дотримуватися розумної економії. Покупки повинні бути тільки запланованими, щоб в разі гострої необхідності гроші не довелося позичати. У другій половині тижня енергетика зірок і планет буде прихильною, і в цей час Козероги зможуть знайти спосіб поправити матеріальне становище, в тому числі за рахунок додаткового заробітку.

Водолій

Водоліїв чекає активний тиждень, і робота може їх виснажити, що не кращим чином вплине на результати праці. Астрологи рекомендують більше відпочивати, щоб не перегоріти і не відмовлятися від далекосяжних планів. Труднощі будуть переборні, якщо вірити в себе і приймати запропоновану допомогу. Фінансовому благополуччю не загрожує ніщо, якщо Водолії на цьому тижні не будуть витрачати заощадження на розваги замість запланованих покупок.

Риби

Рибам астрологи рекомендують відмовитися від ризику, щоб не втратити своїх грошей. Необачні покупки, вкладення в сумнівні підприємства або передача своїх коштів незнайомим людям можуть надовго позбавити можливості повернути свій капітал. Уберегтися від відтоку фінансів допоможуть раціональне витрачання коштів, а також відмова від будь-яких необдуманих витрат.