fbpx

Фінансовий гороскоп на вересень: кому пощастить з грошима, а кому доведеться більше працювати

Фінанси – найважливіша сфера життя для багатьох людей. Гроші дозволяють вирішувати багато проблем, але і самі можуть стати причиною появи негараздів. Астрологи розповіли, якою буде ситуація в цій сфері на початку осені.

Меркурій перейшов в Знак Терезів 30 серпня, що негативно позначилося на його енергетиці. Оскільки ця планета керує фінансами та інформацією, нас очікує досить непростий місяць в плані роботи і грошей. Особливо варто виділити його початок, який може стати часом великих негараздів в роботі і бізнесі для представників багатьох Знаків.

Овен

Овнам доведеться несолодко, оскільки грошові негаразди цього місяця будуть боляче бити по самолюбству, самооцінці, успіхам у стосунках. Дуже важливо всі можливі проблеми вирішувати в позитивному настрої. Не потрібно ставитися до них, як до кінця світу, адже це може призвести до появи чорної смуги.

До грошей краще ставитися дбайливо, не витрачаючи їх без особливої потреби на всякі дрібнички. Невгамовне прагнення до лідерства призведе до серйозних втрат енергії. Особливо небезпечним це буде з 10 вересня, коли Венера змінить Знак, зробивши енергетичний запас Овнів біднішим.

Телець

Це непростий місяць для Тельців, але вони зможуть не тільки залишитися на плаву, а й вибити для себе парочку цікавих і важливих фінансових угод. Випадкових грошових надходжень не очікується, але Тельці можуть бути впевненими в тому, що витрачена на роботу енергія не буде втрачена даремно. Найголовніше зараз – пам’ятати про уроки минулого. Це той час, коли мудрість, придбана завдяки минулим помилкам, буде дуже корисною.

Близнюки

У Близнюків настає сприятливий час для здійснення покупок. Можна сміливо витрачати гроші на себе, а також купувати подарунки близьким. Найголовніше в цей непростий час – не вирішувати чужих проблем. Важливо сфокусуватися на собі і своїх особистих проблемах. Більш кращого часу для цього може не настати до кінця року. У вересні бездіяльність прирівнюється до програшу. Лінь може коштувати Близнюкам грошей, авторитету. Не потрібно перекладати відповідальність на інших.

Рак

Гроші дуже люблять Раків, але у вересні може наступити час застою. Важка і не найбільш позитивна енергетика зірок і планет може призвести до зниження мотивації. Якщо Раки будуть слідувати енергетичним законам успіху, то їх шанси на фінансове «виживання» значно підвищаться. Не варто забувати про рішення злободенних проблем. Важливо займатися ними в найпершу чергу. У бізнесі варто зайняти вичікувальну позицію. Якщо випаде нагода для активності, можна почати діяти. До тих пір краще не залишати зону комфорту.

Лев

Леви є природженими лідерами по знаку Зодіаку. Ці люди добре справляються з роллю начальника. У вересні їх навички в цій області можуть дати сильний збій. Їм самим знадобиться підтримка і той, хто зможе направити їх по вірному шляху. Саме тому для збереження і примноження грошей астрологи радять їм прислухатися до рекомендацій близьких і друзів. Великий успіх у фінансовій сфері очікує тих, хто зайнятий у творчій сфері. Леви зможуть генерувати багато геніальних ідей.

Діва

У Дів буде мало шансів на те, щоб поліпшити своє фінансове становище. Але благотворно на фінансові успіхи в майбутньому позначиться навчання. Настав час розширити кругозір, збільшити обсяг знань у своїй професійній області. Також вересень для Дів стане часом, коли вони зможуть розгледіти результати виконаної раніше роботи. Стане зрозуміло, які наслідки прийнятих раніше фінансових і робочих рішень.

Терези

Заробити всіх грошей не вийде, але істотно підвищити дохід Терезам вдасться. Єдине, що для цього знадобиться, – терпіння і сили. Чим більше Терези будуть працювати, тим більше зможуть заробити. Для підвищення енергетики можна скористатися арт-терапією. Також корисно вчасно відпочивати і міняти обстановку, щоб не дмухнути. В кінці вересня можна чекати приємних сюрпризів – підвищення зарплати або надходження нових пропозицій про роботу в більш перспективних і високооплачуваних місцях.

Скорпіон

У Скорпіонів могло накопичитися багато негативних фінансових програм. Очиститися від них допоможе спілкування з успішними людьми і спеціальні медитації. Цей вересень, на думку астрологів, є сприятливим часом для закладу нових ділових знайомств. Скорпіонам знадобиться вся їх вроджена харизма, чарівність, шарм. Це ідеальний час для укладення фінансових угод, контрактів, угод. Можна здійснювати дорогі покупки. Найголовніше – підкріплювати свої амбіції і обіцянки правильними вчинками.

Стрілець

Занепад Меркурія, а потім і Венери, негативно позначиться на настрої Стрільців. У поганому настрої заробляти багато грошей не вдасться, тому важливо повернути оптимізм, переставши розпорошувати життєву енергію даремно, думаючи про негатив. Важливо проводити якомога більше часу серед добрих і оптимістичних людей. Результат не змусить себе чекати – жити стане набагато простіше, з’явиться мотивація. Також друзі і товариші допоможуть захистити Стрільців від помилок.

Козеріг

Відповідно до думки астрологів, Козероги стануть одними з найуспішніших знаків Зодіаку. Деякі негаразди і проблеми на роботі можливі на початку місяця. Найсприятливіший час місяця розпочнеться 20 вересня. Останні десять днів будуть ідеально підходити для побудови планів на майбутнє, покупок, вкладення коштів у власний розвиток, а також для подорожей і зміни обстановки. Перший місяць осені краще не проводити в нудній обстановці.

Водолій

У Водоліїв очікується досить непростий час, коли може відбуватися безліч непередбачуваних подій. Цілком можливо, що Всесвіт не дасть їм відповідей, а лише породить нові питання, отримати відповідь на які допоможе розклад на рунах. Фінансові справи і робота можуть стати тими сферами, на яких не варто зосереджувати свою увагу. Дуже важливо приймати від близьких людей психологічну і будь-яку іншу підтримку. Якщо доведеться витратити більше коштів, ніж є на даний момент, краще позичити в друзів, ніж оформляти кредит.

Риби

Рибам позбутися проблем з фінансами допоможуть слова-паролі. Зірки і планети почнуть негативно впливати на удачу цих людей вже з перших днів вересня. Позбутися від негативного впливу не вийде, але зате можна знизити його актуальність. Для цього можна перестати фокусуватися лише на роботі і грошах. Астрологи рекомендують Рибам якомога більше часу приділяти любові, розваг і домашнім справам. Також потрібно остерігатися недбалості – найменша помилка може дорого коштувати цим людям у вересні.

You cannot copy content of this page