Фінансовий гороскоп на жовтень: настає час глобальних змін, причому більшою мірою позитивних. Ці зміни торкнуться і сферу фінансів, яка воістину розквітне з 18 числа

Фінансова сторона життя дуже важлива, адже без грошей неможливо прожити і дня. Якщо ви хочете бути успішніше в роботі і бізнесі, а також планувати свій час правильно, то гороскоп на жовтень допоможе вам це зробити.

Жовтень 2021 року – час глобальних змін, причому більшою мірою позитивних. Ці зміни торкнуться і сферу фінансів, яка воістину розквітне з 18 числа – коли Меркурій перестане бути ретроградним. З огляду на те, що крім нього ще три планети почнуть прямий рух, пощастить найактивнішим і енергійним.

Овен

У Овнів буде дуже багато можливостей для реалізації найсміливіших планів. Єдине, що їм зараз необхідно, – це швидко відновлюватися після складних робочих днів. Починається дуже сприятливий час для Овнів, які хочуть знайти нове джерело доходу, монетизувати свої захоплення. Потрібно проявляти більше ініціативи і намагатися не обходити стороною можливість знайти нові знання, досвід. Це позитивно позначиться на доходах.

Телець

Тельцям варто поставити перед собою нові амбітні цілі. Жовтень – час виконання бажань, в тому числі і матеріальних. Дуже корисним для досягнення цілей буде позбавлення від страху перед невідомим. Важливо пробувати щось нове, пробувати себе в новому амплуа. У другій половині місяця можна сміливо робити дорогі покупки, вкладати гроші в ремонт, робити подарунки близьким і друзям.

Близнюки

В життя Близнюків прийдуть приємні зміни. Найбільше в жовтні буде щастити тим, хто багато працює з документацією, а також майже або взагалі не спілкується з клієнтами. Сплеск креативності у Близнюків очікується 11 числа, коли Сатурн позбудеться від ретроградності. Мислити стане легше, а це значить, що доходи у представників інтелектуальних професій поповзуть вгору. Ще представникам цього знаку варто приймати людей такими, якими вони є. Менше сварок – менше грошових втрат.

Рак

Ракам можна сміливо витрачати кошти на незвичайний відпочинок, на новий одяг. Це істотно підніме настрій, впевненість в собі. У фінансовій сфері це необхідно в будь-який час. В кінці жовтня Раків може відвідати геніальна ідея, яка переверне їхнє життя з ніг на голову і стане початком нового шляху в фінансовому житті.

Лев

На початку жовтня через ретроградний рух Меркурія у Левів може все валиться з рук. Багато повсякденних справ будуть не виходити, а продуктивність знизиться. Настав час змінити щось у своєму житті. Краще встигнути зробити це до завершення ретроградності Меркурія і Юпітера, які повернуться до нормального руху вперед 18 числа. Астрологи радять Левам включити свій раціоналізм, особливо щодо грошей. Не варто ризикувати і давати гроші в борг.

Діва

Настає час, коли один невірний крок може призвести до серйозних фінансових збитків. Якщо нещодавно у Дів були якісь проблеми, то зараз вони зможуть винести важливі уроки з того, що сталося раніше. Один з найбільш корисних життєвих навичок – це вміння швидко забувати про свої невдачі. У жовтні потрібно перемикатися на щось хороше якомога швидше.

Терези

Терезам категорично заборонено спілкуватися з агресивними знаками Зодіаку. У всьому, що стосується роботи і бізнесу, вони можуть бути вкрай непередбачуваними і небезпечними. В іншому жовтень буде досить сприятливим часом для заробітків, зміни роботи, просування нових ідей. Також в цьому місяці астрологи радять Терезам без роздумів погоджуватися на відрядження. Це прекрасний час, щоб обрати іншу стратегію, особливо якщо стара себе повністю вичерпала, і Терези зрозуміли, що вона не працює.

Скорпіон

Перші 5-6 днів місяця будуть для Скорпіонів невдалими в плані роботи і фінансів. 6 жовтня Плутон перестане рухатися в зворотному напрямку. Це буде дуже важливий день для Скорпіонів, так як їх енергетика почне повільно змінюватися в кращий бік. З’явиться більше удачі, а страхи відійдуть на другий план. Друга половина осені і жовтень зокрема для цих людей будуть вкрай вдалими з грошової точки зору. Можна чекати великого прибутку.

Стрілець

Стрільці зможуть перевернути гори там, де ще вчора змирилися б з поразкою і зробили крок назад. Так, ці люди, незважаючи на свою силу і впевненість, теж часом відступають, але не зараз. У жовтні в їхньому житті відбудеться якийсь приємний переворот. У фінансовому житті їх успіхи будуть стрімко рости. Головне, щоб настрій і здоров’я не підводили. Дуже важливо не танцювати під чужу дудку. Важливо всі рішення, пов’язані з грошима, приймати самостійно. З 6 жовтня можна сміливо спиратися на інтуїцію.

Козеріг

Козерогам астрологи радять почати цей місяць з генерального прибирання будинку, робочого місця. З 18 числа можна братися за щось нове, але до цього моменту краще завершити все почате. У поєднанні з підвищеним настроєм і поступовим позбавленням планет від ретроградності ефект буде просто відмінним. Людям цього знаку в жовтні вдасться звести грошові та робочі проблеми до мінімуму. Це буде час глобальних змін.

Водолій

Найстрашнішим ворогом Водоліїв у фінансовій і робочої сферах буде заздрість. Не потрібно порівнювати себе з оточуючими. До добра це точно не доведе. Всім, кого періодично захльостує це почуття, варто ознайомитися з порадами про те, як його позбутися. Це ідеальний місяць для вирішення юридичних проблем, реєстрації нового бізнесу, а також спільної роботи. Все це дозволить підвищити доходи. У важкі моменти Водоліям знадобляться незворушність, холоднокровність і душевний спокій. Не потрібно переживати через дрібниці.

Риби

У Риб починається час, коли мрії і бажання можуть виконуватися дуже швидко і непередбачувано. Зірки на стороні цих людей, тому фінансова удача буде завжди поруч. Якщо цілі не досягаються, а мрії не збуваються, це завжди можна виправити. Можливо, Рибам необхідно знайти трохи більше впевненості. У будь-якому випадку, в жовтні здоровий глузд повинен превалювати над інтуїцією. Астрологи радять Рибам не ризикувати, адже в такому випадку фінансові втрати можуть стати більші, ніж заробітки.