fbpx

Фінансовий гороскоп: перше, про що варто пам’ятати в період з 19 по 25 квітня, – це те, що думка матеріальна

Всі ми хочемо фінансової стабільності, але не у всіх виходить її досягти.  Зараз триває сприятливий період, який завершиться уже на наступному тижні. Важливо взяти себе в руки і почати діяти, якщо ви цього не зробили раніше. Якщо ви не активізуєте і не спробуєте змінити своє фінансове життя, то зробити це потім буде куди складніше.

Овен

У Овнів в перший день тижня можуть бути великі проблеми на роботі. Також в перший день тижня через негативний аспект Сонця і Меркурія не варто здійснювати покупки, вести важливі переговори, приймати доленосні рішення. У вівторок ситуація зміниться найрадикальнішим чином. Сприятливі дні триватимуть до самого кінця тижня. Якщо Овни хочуть збільшити доходи, то їм доведеться бути більш тактовними з клієнтами та колегами по роботі.

Телець

Ці люди стануть більш амбітними і цілеспрямованими, тому їм знадобиться трохи більше грошової фортуни. Це дуже вдалий тиждень для відкриття нового бізнесу, пошуків нової роботи. Не варто шкодувати грошей на свій зовнішній вигляд і на безпеку. Це два найважливіших аспекти грошового успіху. Про спонтанний шопінг краще забути. Гроші вимагають раціональності. Також астрологи радять утриматися від критики в бік колег. Це може призвести до сварок і нерозуміння.

Близнюки

У Близнюків на початку тижня очікується невеликий спад енергії, але Венера з вівторка почне дуже сприятливо впливати на запаси сил представників даного Знака. Експерти радять позбутися від шкідливих звичок, які руйнують енергетику. Це допоможе підвищити запас сил і підвищити продуктивність. Гроші підуть в руки до працьовитих Близнюків. Астрологи рекомендують побоюватися трьох речей: апатії, ліні і невпевненості. Якщо вдасться перемогти цих «вершників фінансового апокаліпсису», то гроші почнуть примножуватися, а доходи виростуть.

Рак

Ракам бажано почати тиждень з очищення будинку від негативної енергії. Цілком можливо, що вона там почала накопичуватися в кінці минулого тижня. Найбільше у фінансовому плані буде щастити представникам професій, які передбачають постійні переїзди і відрядження. Також гроші підуть в руки таксистів, далекобійників. Всім, хто працює вдома, варто частіше виходити на вулицю і в цілому більше рухатися. Не буде зайвим для фінансової удачі внести різноманітність в дозвілля. Так можна буде зберегти сили.

Лев

Левам потрібно покращувати свою енергетику. Гроші люблять активних людей, тому Левам доведеться взяти ситуацію в свої руки. Всім, хто знаходиться в пошуках роботи, необхідно почати діяти і розглядати більше варіантів. Тим, хто вже працює або має свій бізнес, бажано уважніше ставитися до дрібниць, не ухилятися від виконання обов’язків. Левам не завадить глобальне перезавантаження свідомості. Можна подивитися мотивуючий фільм, познайомитися з успішною людиною особисто.

Діва

Дівам варто почати тиждень з створення сприятливої енергетики в будинку. У рідних стінах цих людей будуть чекати найбільші прориви і багато фінансової удачі. Дуже пощастить фрілансерам, а також тим, хто знаходиться в творчих пошуках. Це ідеальний тиждень для просування нових ідей, розробок нових концепцій, побудови грандіозних планів на майбутнє. Непогано ці сім днів підходять і для відпустки, зміни обстановки. У кожної дії Дів повинна бути доцільність і обґрунтованість. Це мудрі люди, так що грошові проблеми не похитнуть їх впевненість.

Терези

Фінансовий успіх приходить до певних людей, мислення яких відкрите і наповнене бажаннями, мріями, амбіціями. У період з 19 по 25 число можна сміливо займатися самоаналізом. Щоб примножити дохід, Терезам доведеться ретельніше аналізувати минулі помилки і проводити над ними роботу. Найголовніше зараз – не впадати в крайності. Гроші люблять помірність і дисципліну.

Скорпіон

На початку і в самому кінці тижня у Скорпіонів можливий сплеск негативних емоцій. Також в цьому допоможе спілкування з оптимістичними людьми. Чим позитивніше будуть Скорпіони, тим більше грошей зможуть заробити. Великі заробітки і багатство – це ще не все. Потрібно також вміти правильно витрачати кошти. На цьому тижні корисно купувати техніку і гаджети, робити подарунки близьким. Можна витратити частину грошей на перетворення будинку – на косметичний ремонт або на оновлення меблів.

Стрілець

Це дуже сприятливий тиждень, коли Стрільці стануть магнітом для успіху і грошей. Можливо, що в кінці тижня Стрільців відвідає ціла купа дурних думок – про зміну роботи, напрямки діяльності. Виникне легка апатія і бажання зайнятися чимось іншим. Необхідно придушити в собі ці думки, оскільки це буде результатом негативного впливу сполучення Меркурія і Венери. Всі інші дні тижня сприятливі.

Козеріг

У Козерогів в ці сім днів буде все для того, щоб досягти успіху в сфері фінансів. Все, крім одного – інтуїції. На початку тижня нічні світила помітно послаблять внутрішній голос Козерогів. Вдаватися до допомоги шостого чуття варто лише в складних ситуаціях. У буденні справи варто просуватися вперед за допомогою логіки і мудрості. Козероги можуть стати значно багатшими, якщо перестануть бути обережним. Можливо, прийшов час спробувати себе в чомусь новому.

Водолій

Цей тиждень вкрай важливий, адже він може стати відправною точкою для початку нового фінансового шляху. Водолії стануть більш щасливими, продуктивними. Їх розум зможе налаштуватися на правильну хвилю. Настав час повністю розкрити тему партнерства в бізнесі. Самостійно люди даного Знака стати успішніше не зможуть: їм потрібно колаборація з кимось іншим. Колеги і партнери допоможуть у народженні нових ідей.

Риби

У Риб можливий творчий і фінансовий застій. Вирішити проблему вже на початку тижня допоможе зміна обстановки, перестановка меблів за правилами фен-шуй. Проблеми і негаразди відійдуть на другий план, відкривши Рибам нові дороги в світ багатства. Чого точно варто уникати на цьому тижні, так це зупинки. Не варто думати, що негаразди здатні щось виправити в глобальному плані. Потрібно вірити в краще, і тоді грошові втрати зведуться до мінімуму. Капелька самокритики теж не буде зайвою.

 

You cannot copy content of this page