Фінансовий гороскоп з 1 по 7 лютого: кого чекає успіх, а кого грошові негаразди

Є Знаки Зодіаку, яким легко дістаються гроші. Їм варто бути обережнішими на початку лютого, тому що надходження коштів може змусити їх надмірно розслабитися. Намагайтеся не впиватися успіхом занадто довго, щоб не втратити хватку і не втратити все в наступну мить. Будьте обережними, вдумливими і не сподівайтеся на волю випадку в період з 1 по 7 лютого.

Овен

У Овнів настає хоч і трохи непередбачуваний, але вельми і вельми продуктивний період. Щоб грошові і матеріальні бажання збувалися частіше, їх потрібно правильно формулювати. Виявляється, в цьому полягає більше половини успіху. Що стосується витрат, то великі вимушені покупки краще здійснювати у вівторок і середу. У п’ятницю та суботу астрологи радять притримати коней. На роботі можливі серйозні злети і падіння. Не потрібно вішати ніс, якщо на горизонті з’являться проблеми і негаразди.

Телець

Існують вагомі причини вставати раніше вранці. На цьому тижні з’явиться ще одна причина – так для Тельців буде краще з енергетичної точки зору. Венера в ударі, тому не можна прохолоджуватися і спати до обіду. Навіть якщо роботи немає, потрібно вставати і лягати рано, дотримуючись режим. Це дозволить Тельцям краще міркувати, швидше приймати важливі рішення. Гроші підуть в руки до тих, хто вміє планувати свої справи і бореться зі своїми слабкостями. Велику дірку в бюджеті можуть зробити розваги.

Близнюки

Для шопінгу ідеально підійде понеділок. У вівторок і середу можна витрачатися, але вже більш скромно. Починаючи з 4 лютого краще відкласти будь-які витрати. Що стосується заробітків, то у Близнюків може початися нестача мотивації та ентузіазму. Астрологи радять Близнюкам не вирушати у відрядження.

Рак

У Раків планети і зірки заберуть частину енергії, тому втома вже з понеділка може наступати швидше звичайного. Всі, хто змушений багато працювати, зможуть істотно підвищити свою продуктивність і ефективність. Це буде дуже важливий тиждень, оскільки Раки зможуть знайти нове джерело доходу. Також їм посміхнеться удача у важкій роботі. Вони зможуть знайти вихід з найважчих ситуацій. Ракам варто частіше звертатися за допомогою до інтуїції.

Лев

Левам потрібен захист від ворогів і поліпшення енергетики будинку. В цьому плані ідеальними стануть обряди з сіллю. Недоброзичливці можуть активізуватися і завдати шкоди їх фінансовому становищу. Вдома краще бути на самоті або в оточенні близьких. Сторонніх людей краще не запрошувати поки в гості, не розповідати їм про свої плани. Астрологи не радять навіть дозволяти собі критику в чужий бік, тому що це загрожує великими проблемами.

Діва

Дівам варто бути обережнішими у поводженні з грошима. Почати тиждень бажано з прибирання та наведення порядку. Це допоможе створити енергетичний баланс в будинку і на робочому місці. Дівам не можна сумувати і думати, що все котиться в прірву. При наявності проблем необхідно зберігати оптимізм до самого кінця. Це буває непросто, але варто взяти цю рекомендацію на озброєння. Вона допоможе зберегти гроші і успіх.

Терези

Це буде дуже непростий тиждень для Терезів. У перші два-три дні вони виявляться у владі невизначеності. Це означає, що корисні ранкові ритуали повинні стати частиною життя цих людей. Тільки гарний настрій вранці може часом зарядити нас позитивом і удачею. Терезам потрібно думати про хороше, боротися за місце під сонцем. Гроші люблять людей, які не розкидаються ними направо і наліво, так що покупки краще призупинити. Основу фінансового успіху становитиме здоровий глузд.

Скорпіон

Скорпіонам потрібно налаштуватися на потрібну хвилю. Дуже пощастить тим, у яких в оточенні є люди-мотиватори, які ніколи не сумують. Необхідно триматися до них якомога ближче. Це ідеальний тиждень для партнерства. Спільна праця буде найбільш ефективною. Багато грошей вдасться заробити тим Скорпіонам, які є лідерами, начальниками.

Стрілець

На цьому тижні дуже важливою стане енергетика оптимізму, а Стрільцям позитиву не позичати. Люди даного Знака можуть стати одними з найуспішніших в цей період. Їм буде посміхатися удача як в покупках, так і на роботі. Словом, Стрільці зможуть розкрити весь свій потенціал. Їм допоможе в цьому потужна Венера. Зірки і планети на стороні цих людей, але втрачати хватку не можна. Розслабившись, вони можуть втратити нитку, що веде їх до багатства і процвітання.

Козеріг

Уже в перші дні нового місяця зірки допоможуть Козерогам активізувати їх найголовніші переваги. Багато в чому це допоможе людям даного Знака досягти успіху в бізнесі і на роботі. Це буде дивовижний час, коли можна встигнути зробити в два рази більше звичайного. Їх гонорари, може, і не подвояться, але збільшення корисного результату очікується точно. Козерогам не можна зупинятися на досягнутому. Потрібно постійно підвищувати планку і не лінуватися.

Водолій

Це час Водоліїв. У людей даного Знака будуть величезні запаси фізичної та емоційної енергії. Це означає, що удача на їхньому боці. Найголовніше – не втратити її. Для відпочинку і релаксації тиждень не підходить. Потрібно шукати своє призначення і нові цілі, якщо їх поки немає. Зараз не можна слухати поради оточуючих. Інтуїція допоможе Водоліям перетворити своє життя і стати багатшим в майбутньому. Той шлях, який вони оберуть зараз, буде вірним.

Риби

Рибам варто пам’ятати, що від людей може виходити як благо, так і небезпека. Люди з поганою енергетикою можуть стати причиною втрати величезної кількості грошей. Якщо хтось буде критикувати Риб, їм варто абстрагуватися від неприємних слів. Це буде непросто зробити, але необхідно зібрати свою волю в кулак і не дати токсичним людям влади над собою. Всі основні покупки і розваги краще перенести на вихідні.