fbpx

Фінансовий гороскоп з 10 по 16 травня: цей тиждень не буде простим, але може статися багато важливих подій, які стануть початком нового шляху. Для багатьох з нас оновлення та новизна гратимуть вкрай важливу роль

Овен

Однієї впевненості Овнам буде замало, тому що зірки з планетами заберуть у них частину удачі. Це пов’язано із занепадом Венери. Також Овнам потрібно оточувати себе правильними людьми, які мотивують, а не напихають сумнівами. Цілком можливо, що деяким представникам Знака доведеться поступитися принципами заради фінансової вигоди, нової роботи або просування своїх ідей. В середині травня не варто йти на принцип.

Телець

Тельцям потрібна дисципліна – дотримання режиму, дотримання планів, вміння тримати себе в руках в складних ситуаціях. Зірки і планети будуть відчувати їх на міцність, але у цих випробувань можуть бути негативні наслідки лише в понеділок. Буде чимало приємних сюрпризів, тому потрібно дивитися в обидва і довіряти інтуїції. Також астрологи рекомендують займатися справами, які вимагають термінового завершення. Лінь небезпечна як ніколи.

Близнюки

У Близнюків настає період зниження енергетики, але винні в цьому не тільки зірки. Це означає, що в самий розпал травня корисно буде міняти обстановку, приймати на озброєння нові правила і принципи. Грошові потоки будуть максимально потужними 11 і 13 травня і в кінці тижня в цілому. У цей період можна сміливо здійснювати покупки, міняти валюту, відкривати рахунок в банку, брати і давати гроші в борг.

Рак

Більшості з нас заважають розбагатіти не зірки, а шкідливі звички, властиві лише бідним людям. Ракам необхідно позбутися від цих звичок, причому якомога швидше. Юпітер допоможе встати на вірний шлях. З четверга ця планета перебуватиме в новому Знаку, тому життя багатьох людей зміниться на краще. Раків це торкнеться в фінансовій сфері. Це ідеальний час для пошуків нової роботи, для завершення раніше розпочатих справ. Найбільше пощастить тим, хто зайнятий в таких сферах, як написання текстів, юридична справа, бухгалтерія, наука. Каталізатором грошового успіху буде прагнення до нових знань.

Лев

Через занепад Венери у Левів не буде вистачати енергії на вирішення всіх проблем. На щастя, це можна виправити за допомогою мантри сили. Також корисним стане банальний відпочинок. Як то кажуть, всіх грошей не заробити, тому важливо після роботи якомога менше думати про негаразди і фокусуватися на домашніх справах, розвагах. В кінці тижня Левам можна сміливо вирушати в робочі відрядження, міняти обстановку або навіть роботу в цілому. Гроші підуть в руки тим, хто вміє швидко приймати рішення.

Діва

Дівам не варто зараз міркувати про фінансові перспективи. Необхідно сфокусуватися на поточні справи. Астрологи зазначають, що в період з 10 по 16 травня може виникнути потреба в чужій допомогзі, в тому числі і фінансовій. Не варто дозволяти своїй гордості диктувати умови, адже родичі і друзі готові будуть простягнути руку допомоги. Найбільший прибуток серед Дів зможуть отримати ті, хто зайнятий в транспортній сфері.

Терези

Заробити більше грошей зможуть ті, хто зайнятий у сфері послуг, постійно працює з клієнтами і спілкується з людьми. Також пощастить власникам малого бізнесу. Терезам варто проявити всі свої лідерські риси. Якщо їх немає, доведеться їх виробити. Залучити більше удачі цим людям допоможе спостережливість. Важливо стежити за сигналами Всесвіту, що натякають на наближення глобальних змін в житті. Зміни ці можуть бути стихійними і дуже важливими. Для когось це буде нова робота, а для когось – поява нової ідеї.

Скорпіон

У Скорпіонів настає не найлегший час, особливо в сфері фінансів. Корисно буде переглянути своє ставлення до роботи і грошей. Можливо, потрібно стати більш економними або, навпаки, витратитися на те, що дуже необхідно і гальмує успіх. На фінансовому стані Скорпіонів також позначиться наявність в будинку різного мотлоху. Потрібно позбавлятися від всього старого, щоб в життя почало приходити щось нове. На початку тижня потрібно зробити ревізію.

Стрілець

Багато хто думає, що закон тяжіння – це вигадки, але навіть вчені розповіли, що правильні слова підвищують везіння. У сфері фінансів слова і думки можуть формувати події практично моментально. Від них залежить настрій і удача. Стрільцям потрібно думати про щось хороше і стежити за кожним своїм словом. Скарги і негатив зроблять їх більш уразливими, притягнувши проблеми. У період з 10 по 16 число гроші будуть любити тих, хто любить їх. Це не найкращий час для зміни роботи, для бездумних витрат і влізання в борги.

Козеріг

Астрологи радять Козерогам думати своєю головою, адже вона у них здатна видавати геніальні ідеї і мудрі рішення. Варто зробити ставку на свій особистий досвід. Це повинно врятувати Козерогів від грошових збитків. Варто також пам’ятати про правила фен-шуй по залученню грошей. Вони допоможуть перетворити житло і налаштувати його на притягання фінансових потоків.

Водолій

Водоліям необхідно більше часу спілкуватися з тими, хто надихає на щось нове і позитивне. Це найголовніше для тих, хто хоче досягти успіху у фінансовій сфері. Астрологи вважають, що тиждень з 10 по 16 травня буде сповнений різних змін. Звернути ці зміни собі на користь Водоліям допоможе банальна віра в себе. Не виключено, що навіть неприємні зміни в доступному для огляду майбутньому обернуться чимось хорошим. Зараз краще не давати нікому в борг і не оформляти кредитів.

Риби

У Риб починається сприятливий період, коли можна здійснювати дорогі покупки, міняти роботу, відкривати новий бізнес і шукати нові джерела доходу. Насамперед людям даного Знака варто захистити себе від чужої негативної енергії. Астрологи вважають, що концентрація неприємних людей з деструктивним способом мислення буде рости. В оточенні Риб з’явиться багато тих, хто захоче поділитися з ними своїми сумнівами, страхами. Це негативно позначиться на фінансовій удачі Риб.

You cannot copy content of this page