Фінансовий гороскоп з 11 по 17 січня: поради на тиждень допоможуть вам зрозуміти, які найголовніші секрети залучення грошового успіху

Намагайтеся дотримуватися порад астрологів, щоб залишатися на хвилі позитиву. Це буде вкрай вдалий тиждень для фінансової активності, роботи і бізнесу. Постарайтеся прислухатися до внутрішнього голосу. Корисні вправи допоможуть розвинути інтуїцію, яка у важкі моменти стане гарантом вашого порятунку від збитків і проблем.

Овен

У Овнів починається дуже позитивний час, коли можна слідувати інстинктам. Дуже важливим стане також закон тяжіння. Отримувати бажане можна за допомогою однієї лише сили думки. Для цього потрібно позбутися сумнівів, страхів і комплексів. Велика удача чекає творчих особистостей і всіх, хто має дуже швидко приймати рішення. Астрологи рекомендують підходити грунтовно до вирішення будь-яких питань.

Телець

У Тельців розпочинається світла смуга. Все, що їм необхідно, – підвищити енергетику і життєвий тонус, щоб встигати все і завжди. Тримати тіло в тонусі допоможе правильний психологічний настрой. Важливо сказати собі вже вранці понеділка: «Я все можу», «У мене все вийде». Зірки і планети допоможуть здійснити найважливіші мрії і знайти великі знижки і розпродажі. Необхідно уважніше переглядати інтернет-магазини.

Близнюки

Початок тижня буде дуже позитивним, але ближче до кінця почнеться несприятливий період. Щоб цього не сталося, астрологи радять користуватися обрядами і практиками на швидке розкриття грошового потоку. Це допоможе зберегти фінансовий канал відкритим, так що на вихідних можна буде зайнятися шопінгом або роботою. Якщо Близнюки відчують втрату мотивації і погіршення настрою, краще приділити увагу відпочинку, релаксації, розвагам.

Рак

Гроші люблять рахунок. На цьому тижні потрібно перерахувати всі свої заощадження і оцінити всі витрати на день, на тиждень, на місяць. Варто скоротити частину з них, щоб почати збирати гроші на виконання мрії. Астрологи радять очистити свою ауру від негативу. Це ідеальний час для планування. Покупки краще відкласти на потім, але якщо раптом знадобиться необхідність у витратах, бажано покладатися на поради близьких.

Лев

Левам в період з 11 по 17 січня варто мислити позитивно, щоб залучити грошовий успіх. Можливо, їм відмовлять у підвищенні або в просуванні їхніх ідей. Не потрібно сумувати, тому що думка людей суб’єктивна. Не можна відмовлятися від мрії, про яку хтось скаже, що вона нікчемна, або від ідеї, яку відкинуть через її радикальність. Леви – це джерело оптимізму. Не потрібно впадати в зневіру через чиїсь слів. Важливо пам’ятати про те, що гроші люблять сміливих і наполегливих людей.

Діва

Весь тиждень Дівам буде дуже щастити в фінансовій сфері і в роботі. Невеликі труднощі можуть бути лише в п’ятницю, але впоратися з ними допоможуть найсильніші талісмани для залучення грошей. Це пасивне джерело позитивної енергії дуже важливе, оскільки настрій зірок і планет буде мінливим 16 і 17 числа. Найбільше пощастить тим, хто займається складною монотонною роботою. Не варто відволікатися на побічні справи. Потрібно фокусуватися на найважливішому.

Терези

Найкращим другом і помічником для Терезів будуть вони самі. Не варто покладатися на підтримку оточуючих, тому що люди можуть бути вкрай егоїстичними на даному етапі. Також на цьому тижні можна починати вивчення чогось нового, братися за нові справи, шукати в собі нові таланти. Зірки і планети піднесуть Терезам багато цікавих сюрпризів.

Скорпіон

Фінансове життя Скорпіонів перетвориться в кращий бік, особливо після 14 числа, коли Уран перестане бути ретроградним. Це дуже важливий тиждень, коли Скорпіони зможуть отримати від Всесвіту важливі підказки про те, що їм потрібно робити далі, куди йти і на що звертати увагу.

Стрілець

У Стрільців починається період, коли удача то приходить, то різко зникає. Це пов’язано з мінливістю настрою планет і зірок. Ритуали на удачу на кожен день допоможуть людям цього Знака зміцнити свої позиції у фінансовій сфері, в роботі і бізнесі. Також астрологи радять не витрачати великі суми, особливо відразу після надходження грошей. Найкращі витрати зараз – на розваги, сім’ю, побачення. Потрібно купувати за гроші емоції, а не даремні і бездушні речі.

Козеріг

Козерогів на початку тижня може очікувати наплив негативних думок. У цих представників зодіакального кола не буде можливості безболісно змінити курс на цьому тижні, тому краще займатися звичними справами на роботі і вдома. Гроші теж краще не витрачати. Дуже важливо залишатися обережними в спілкуванні з новими людьми. Багато з них можуть виявитися прихованими недоброзичливцями.

Водолій

Настає ідеальний час для боротьби з шкідливими фінансовими звичками. Водолії зможуть стати новою, вдосконаленою версією самих себе. Також зірки і планети ідеально розташувалися для того, щоб почати навчання чомусь новому. Водолії зможуть знайти нову роботу або отримати приємні пропозиції від роботодавців. Багатьом людям цього Знака прийде в голову цікава ідея. Якщо є зайві гроші і час, то можна трохи побалувати себе подарунками.

Риби

Рибам не варто кидати розпочате, якою б сильною не була конкуренція і якими б образливими не були слова близьких і колег. Їм потрібно діяти, йти вперед, боротися за місце під фінансовим сонцем і чіплятися за будь-яку соломинку. Риби з вільним графіком можуть самі вирішувати, коли їм відпочивати і чи відпочивати взагалі. На початку тижня можна сміливо займатися шопінгом.

Фото ілюстративне спеціально для особлива