fbpx

Фінансовий гороскоп з 12 по 18 квітня: яким буде прийдешній тиждень для кожного зі знаків Зодіаку з фінансової точки зору. Дотримуйтесь порад експертів, щоб ваш гаманець не спорожнів

Овен

Для Овнів цей тиждень буде спокійним, але не позбавлений проблем. В цілому ці люди зможуть стримати натиск ворогів і недоброзичливців, зберегти або навіть примножити свій дохід. Найголовніше зараз – не поспішати. Найбільш складним періодом стануть перші два дні. В кінці тижня стане простіше вчитися, отримувати нові знання, підвищувати кваліфікацію.

Телець

У Тельців починаючи з середи почне активно відкриватися фінансова чакра багатства і достатку. Це пов’язано зі сприятливим переходом Венери в знак Тельця. В цілому тиждень буде досить продуктивним – Тельці зможуть вирішити проблеми і завдання, які не вдавалося вирішити в останні кілька місяців. Інтуїція може прийти на допомогу представникам цього Знака в будь-який з днів тижня, але не варто сподіватися лише на шосте чуття. У цей період можна сміливо займатися покупками, вкладенням коштів.

Близнюки

Планети і зірки в період з 12 по 18 квітня будуть допомагати творчим особистостям. Близнюкам вдасться кардинально змінити своє фінансове життя. У цьому їм допоможе вміння швидко приймати рішення. Представники цього Знака зможуть швидко адаптуватися до майбутніх змін і стати кращою версією себе. Головне зараз – не міняти планів і покладатися лише на себе.

Рак

В цілому фінансовий тиждень для Дів буде досить успішним. Можна займатися шопінгом, починати нові проекти на роботі. Єдиний мінус – можливі різкі перепади настрою, які можуть збити Раків з курсу. У будь-якому випадку цих людей очікують приємні зміни, але астрологи точно не можуть сказати, чи будуть вони пов’язані з грошима і роботою безпосередньо чи ні. Варто пам’ятати про події, які попереджають про прийдешні зміни. Так Раки зможуть бути у всеозброєнні. Потрібно побоюватися поспіху і авантюр.

Лев

У Левів за останні тижні і місяці могли накопичитися негативні фінансові програми. Прийшла пора повірити в себе і перестати думати, що є якісь проекти і завдання, які їм не по зубам. Залучати бажане в фінансовій сфері Левам стане простіше, особливо якщо вони позбудуться марнославства і надмірної гордості. В цілому це буде динамічний тиждень, коли цим людям доведеться частіше зустрічатися з непростими завданнями. Ці складності окупляться в майбутньому.

Діва

Все, що потрібно зробити Дівам для зміцнення фінансового становища і ділових перемог, – позбутися від сумнівів. Представникам цього Знака варто проявити наполегливість. Справи вимагають термінового завершення. Збільшення доходів чекатиме всіх, хто займається улюбленою справою. Решті краще зайнятися пошуками приємної роботи. На вихідних можна зайнятися шопінгом в інтернеті, вирушити в подорож, відвідати старих друзів або рідних.

Терези

Терезів чекає дуже непростий понеділок, тому що зірки і планети будуть в сильному дисонансі. Вівторок теж буде несприятливим для фінансових справ і роботи, а ось з середи все піде по зовсім новому шляху. У Терезів істотно підвищиться продуктивність, творчий потенціал. Астрологи радять в кінці робочого тижня сміливіше просувати свої ідеї і не боятися відстоювати свою думку. Від цього будуть залежати майбутні успіхи.

Скорпіон

Скорпіонам варто як слід взятися за вирішення найважливіших проектів і справ. Не можна нічого відкладати на потім. На цьому тижні продуктивність цих людей зросте, що дасть їм можливість вирватися в лідери і справити враження на начальство. Ці сім днів будуть максимально вдалими для спортсменів і представників всіх активних професій. Фізичні показники Скорпіонів будуть постійно поліпшуватися. Можна вирушати у відрядження.

Стрілець

Стрільці відносяться до егоїстичних Знаків Зодіаку, що може стати для них проблемою на цьому тижні. Астрологи зазначають, що всі, хто думають лише про себе, забуваючи про оточуючих, можуть втратити повагу. На фінансові успіхи Стрільців, які працюють поодинці, це не позначиться майже ніяк. Всім же, хто працює у великому колективі, астрологи радять протягувати руку допомоги колегам. Зараз важливо ставити перед собою правильні цілі, не здійснювати безглуздих покупок і не брати кредитів.

Козеріг

Зірки і планети не в ладах, тому Козерогам доведеться захищатися від періодичних нападів негативної енергії. Можливі зради з боку колег і партнерів. Великі покупки поки краще відкласти. На цьому тижні астрологи радять Козерогам позбутися ментального бруду. Він може гальмувати розвиток і ускладнювати отримання грошей. Будуть і хороші новини для представників цього Знака. Наприклад, Козероги зможуть набагато простіше знаходити рішення складних завдань. Зберегти доходи буде не складно.

Водолій

Водолії відносяться до знаків Зодіаку з найсильнішим характером, що на цьому тижні можна буде відчути найкраще. Саме Водоліям буде найпростіше подолати фінансові кризи і вирішувати негаразди на роботі швидше за інших. Не виключено, що у цих людей з’явиться нове джерело мотивації, прагнення до фінансового росту. У період з 14 по 18 квітня корисно буде займатися пошуками нового джерела доходу. Впевненість Водоліїв в собі повинна залишитися непохитною. Найбільш вдалим цей тиждень буде для тих, хто займає високі посади.

Риби

З фінансової точки зору це вдалий тиждень для представників сфери науки, для викладачів, наставників. Всі ці люди зможуть підвищити доходи і знайти ключ до вирішення будь-яких проблем. Що стосується покупок, то їх краще здійснювати в будні дні. Якщо хочеться розбагатіти, доведеться змінити своє мислення і ставлення до світу. Потрібно перейнятися повагою і любов’ю, але не тільки до оточуючих, а перш за все до себе самих.

You cannot copy content of this page