fbpx

Фінансовий гороскоп з 12 по 18 жовтня: Гроші потрібні всім і кожному. Фінансові проблеми вибивають нас з колії і змушують переживати і нервувати. Поради астрологів допоможуть не турбуватися в середині жовтня

На цьому тижні дуже сильно пощастить харизматичним і чарівним Знакам Зодіаку . Справа в тому, що такі люди зможуть набагато швидше домовлятися з колегами, начальством, партнерами і клієнтами. Чарівним людям посміхнеться удача при пошуках нової роботи.

Овен

Овнам варто залишатися оптимістичними і не давати меланхолійному настрою збити себе з правильного фінансового шляху. Також корисно буде спілкуватися з добродушними колегами, звертатися за допомогою. Нічого поганого в цьому немає. Потрібно лише пам’ятати про те, що в майбутньому доведеться повернути боржок, адже ніхто нічого не робить просто так, безкоштовно. Якщо такі люди є в оточенні Овнів, за них потрібно триматися: астрологи радять цінувати доброту.

Телець

Гроші і Тельці – нерозлучні. Тельці є природженими бізнесменами, але на цьому тижні їх здатності можуть придушити енергетичні вампіри. Вороги і недоброзичливці не дрімають. Їх буде багато, а їх дії можуть стати досить відчутними. Краще не фокусуватися на війні з ними, а спокійно робити свої справи і слідувати планам на кожен день. Тільки так можна буде досягти успіху і примножити свої активи.

Близнюки

Найголовніше для Близнюків зараз – не користуватися порадами оточуючих людей. Особливо якщо їх дає той, кого про це не просили. Потрібно прагнути до самостійності, а самостійність вимагає наявності внутрішньої гармонії і сили. Рівновага душі призведе до того, що приймати складні рішення буде набагато простіше. Мотивація і бажання досягти чогось більшого теж не пропадуть. Це ідеальний тиждень для нових починань.

Рак

У першій половині тижня очікується велика кількість подій і людей, які можуть забирати життєву енергію Раків. Друга половина тижня прекрасно підходить для творчої роботи, походів по магазинах, оновлення гардеробу. Також можна сміливо відправлятися у відрядження і подорожі. Зміна обстановки допоможе Ракам обміркувати все, що відбувається і подивитися на ситуацію під іншим кутом.

Лев

Для Левів, які бажають вибратися з фінансової ями, настає чудовий час. Зірки дадуть їм сили, удачу і енергію для підвищення добробуту. Всім, у кого з фінансами повний порядок, краще сфокусуватися на примноженні капіталу. З витрат найкориснішою буде покупка знань і досвіду – можна записуватися на курси підвищення майстерності, купувати книги або матеріали на професійну тему. Дуже корисним буде спілкування з досвідченими людьми.

Діва

Дівам варто покластися на самих себе і пам’ятати про закон тяжіння. Якщо почалися неприємності, варто проаналізувати шість причин, за якими вони можуть відбуватися. Взагалі, у Дів зараз починається відмінний час для самоаналізу і роботи над помилками. Астрологи лише радять не надто сильно заглиблюватися в минуле, тому що минуле і гроші ніяк не пов’язані. Зірки і планети не залишать Дів без «бонусів» – вони суттєво посилять інтуїцію цих людей, давши їм можливість більш об’єктивно оцінювати ризики.

Терези

У Терезів настає час, коли без оберегів для фінансового благополуччя просто не обійтися. Можлива поява на шляху якихось дрібних неприємних перешкод, які можуть вибивати з колії і змушувати приймати неправильні рішення. Друга половина тижня ознаменується великим фінансовим успіхом для представників таких професій, як продавець, бухгалтер, викладач математики. На вихідних можна займатися шопінгом, купувати речі для дому, меблі, аксесуари.

Скорпіон

Щоб змінити життя на краще астрологи рекомендують не розповідати нікому про свої плани і не ділитися амбіціями і цілями. Також не варто на роботі і в бізнесі розв’язувати скандали і провокувати конфлікти, підтримувати такі ситуації. Потрібно йти шляхом творення. Цей тиждень відзначиться мінливістю енергії зірок, тому чекати, що удача буде постійно поруч, не варто.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні доведеться більше працювати, більше часу присвячувати справам, пов’язаним з фінансовою складовою. Зрозуміло, це зажадає більше часу і сил. Щоб вони не витікали крізь пальці, потрібно залатати можливі дірки, через які витікає життєва енергія. Астрологи радять пам’ятати про відпочинок і не перевтомлюватися. До 15 жовтня краще не відвідувати спортзал або обмежити силові навантаження. Також краще не приносити робочий негатив додому. Вдома потрібно думати тільки про приємне.

Козеріг

Козерогам варто звернути увагу на тих людей, які успішніші за них. У них можна перейняти кілька важливих секретів, які прискорять процес отримання грошей. З 12 по 16 число Козерогам потрібно сфокусуватися на пошуках нових захоплень. Велика ймовірність того, що багато з них можна буде монетизувати в майбутньому. Якщо цікаве хобі вже є, необхідно присвятити йому побільше вільного часу в кінці тижня і особливо на вихідних. На роботі і в бізнесі краще не починати нічого нового.

Водолій

У Водоліїв починається дуже сприятливий тиждень для фінансових справ. Їм можна направляти всі свої сили в роботу. Особливий успіх чекає Водоліїв у творчій сфері. Також цим людям пощастить у пошуках нової роботи: удача чекає їх в моменти адаптації до нових умов. В цілому середину жовтня можна вважати часом, ідеально відповідним для будь-якої роботи.

Риби

Рибам у період з 12 по 18 жовтня слова і думки матимуть величезну вагу. Вони стануть провідниками у світ великого прибутку і грошового успіху. Однак важливо не робити з грошей культ. Потрібно сфокусуватися на досягненні цілей і самореалізації. Гроші – це те, що приходить, коли людина досягає цілей і стає краще. Астрологи радять не гнатися за чистим прибутком і не переходити дорогу іншим людям заради вигоди.

You cannot copy content of this page