Фінансовий гороскоп з 16 до 22 травня: цей тиждень буде багатим на події у фінансовій сфері, але не всі вони будуть сприятливими через затемнення Місяця

Овен

Фінанси Овнів цього тижня безпосередньо залежатимуть від їхніх дій. У цих людей є всі можливості переграти конкурентів та суперників у боротьбі за місце під сонцем, а також залучити гроші. Буде складно, але це нормально з огляду на астрологічну обстановку.

Найнебезпечніше почуття, яке може знищити все і вся – заздрість. Не варто фокусуватись на чужих успіхах. Краще думати більше про себе та свої справи.

Телець

Третій тиждень травня для Тельців стане часом труднощів та прийняття важливих, але найчастіше складних рішень. Важливо не піддаватися миттєвим спокусам, вирушаючи за покупками. Астрологи радять зробити список покупок та не витрачати гроші на щось марне. У жодному разі не можна наступати на ті самі граблі. Також астрологи радять відмовитися від шкідливих звичок, оскільки вони завжди негативно впливають на добробут, нехай і побічно — через здоров’я.

Близнюки

Залучити гроші Близнюкам допоможе не лише їхнє красномовство, на яке вони звикли розраховувати, а й креативність. Навіть якщо представники цього знаку припускають, що з творчою стороною у них справи не найкращі, все одно слід розпитати цей підхід. Зараз він точно принесе користь, особливо тим, чия робота з креативом не пов’язана. Складаючи плани, корисно візуалізувати бажане. Так Близнюки зможуть налагодити зв’язок із центром достатку Всесвіту. Ну і, звичайно ж, важливо користуватися талісманами удачі та грошей .

Рак

Багато Раків у ці сім днів зроблять кроки, які приведуть їх у майбутньому до фінансової удачі. Чекати на швидкі результати точно не варто. Це означає, що не треба засмучуватися, якщо, наприклад, хтось не відповів на фінансову пропозицію.

Впадати у відчай з 16 по 22 травня – значить додавати до вже наявних негараздів нові. Цілком можливо, що Раки зможуть витратити час та гроші з користю та вигодою для себе та свого бізнесу.

Лев

Зараз увагу Левів може займати не лише робота та справи, а й кохання. Щоб у фінансовій сфері все було добре, потрібно налагодити все за іншими напрямками. Проте займаючись романтичними справами та пошуками натхнення, не варто забувати про більш приземлені речі. Левам важливо займатися своїми прямими обов’язками і не забувати про те, що з покупками зараз потрібно бути обережнішим у спілкуванні з оточуючими.

Діва

У Дів на тлі успіхів у коханні може зникнути бажання працювати. Щоб цього не сталося, потрібно підтримувати мотивацію на високому рівні. Діви отримають несподівані вісті у сфері фінансів та кар’єри, а от приємними вони будуть або насторожують — покаже час. Одне можна сказати напевно: настав час брати долю у свої руки і робити кроки назустріч тому життю, про яке Діви завжди мріяли. У ухваленні рішень можна керуватися інтуїцією.

Терези

У ці сім днів у Терезів очікуються хороші новини у сфері фінансів, але планети заберуть у Терезів частину енергії та сил. Багато подій цього тижня можуть призвести до несподіваних результатів: наприклад, великі проблеми обернуться успіхом, старі боржники раптово повернуть борги, а проект, що спочатку здавався провальним, призведе до підвищення або просування кар’єрними сходами. Настав час зміцнювати свої позиції та демонструвати характер.

Скорпіон

У період із 16 по 22 число Скорпіонам важливо переходити від планування до дій. Зростання доходів можливе: потрібно просто налаштуватися на роботу. Також важливо буде переглянути витрати та відмовитися від зайвих витрат на користь необхідних та першочергових. 16 числа високий ризик негативних змін через повне місячне затемнення.

З іншого боку, Місяць цього тижня допоможе Скорпіонам позбутися рис, які заважають заробляти гроші та досягати успіху. Астрологи радять не зв’язуватися із неперевіреними людьми. Це може бути небезпечним.

Стрілець

Все, що потрібно Стрільцям зараз, – це просто дотримуватися законів процвітання і не вигадувати нічого нового. Стрільцям як ніколи знадобиться віра в себе. Це дуже важливий, про складний час, коли зміни у грошовій сфері можуть прийти завдяки зміцненню соціальних зв’язків, уміння пробуджувати інтерес у серцях людей.

Небезпечні та критичні дні типу 16, 18 та 21 липня можна сміливо витратити на відпочинок та планування, але не на активні дії. Успіх супроводжуватиме поміркованість, тому краще не перевтомлюватися і не ризикувати зайвий раз.

Козеріг

Козерогам астрологи радять бути обережнішими і не вплутуватися в сумнівні справи, що не викликають довіри проекти та небезпечні авантюри. 18 числа на день з’єднання Марса та Нептуна особливо важлива уважність під час підписання документів або переказу коштів.

Високий ризик опинитися у розбитого корита, погнавшись за легким прибутком або надіявшись на удачу. Виконати свої фінансові бажання Козерогам допоможе фокусування. Ментальна складова успіху є вкрай важливою.

Водолій

Водоліям категорично не рекомендується здійснювати дорогі покупки, а також ті, які приводять в будинок біду та злидні. Астрологи радять перестрахуватися і наскільки можна відкласти деяку суму до початку літа. Цілком ймовірні несподівані зміни, які спричинять ще більш несподівані витрати.

Також Водоліям варто виплачувати борги та кредити. Так Всесвіт зрозуміє, що треба дати Водоліям можливість заробити. Це означає, що гроші швидше підуть до них у руки. Фінансова ситуація зміниться, якщо дивитися далі наперед.

Риби

У Риб очікуються проблеми у роботі у колективі. Астрологи радять їм пам’ятати про поради щодо управління емоціями. Так їм вдасться знизити ймовірність конфліктів та сварок.

Експерти радять на цьому тижні займатися самокопанням: таким чином можна залучити лише невпевненість у собі. Водночас успіхи почнуть частіше відбуватися помилки у професійній сфері. Перспективними будуть довгострокові вкладення: наприклад, нерухомість, цінні папери, валюту. Не варто робити ставку виключно на роботу. Відпочивати також треба.