Фінансовий гороскоп з 16 по 22 березня: когось чекають незаплановані витрати, а хтось знайде джерело додаткових доходів

В середині березня зірки і планети активні, що на руку багатьом представникам зодіакальних сузір’їв. Проте астрологи рекомендують не скидати з рахунків випадковості, які можуть стати перешкодою на шляху до успіхів.

Овен

В середині березня до Овнів зірки і планети будуть прихильні. На початку тижня будуть можливості досягти успіху в кар’єрному рості, якщо знайти спільну мову з керівництвом і не відкидати допомоги з боку. Ближче до кінця тижня Овни зможуть знайти джерело додаткового доходу, взявши підробіток. Фінансове благополуччя буде прямо залежати від активності і вміння пристосовуватися до обставин, що змінюються. Джерело

Телець

Тельцям астрологи рекомендують звернути увагу на розширення кругозору. У першій половині тижня з’явиться можливість відновити навчання, успішно здати необхідні іспити і отримати нові знання. Не виключені відрядження, під час яких вийде обзавестися корисними зв’язками. Тельцям важливо тільки не перевтомлюватися, і відновлювати сили після напружених трудових днів.

Близнюки

Близнюків цього тижня можуть спіткати тимчасові труднощі. Шлях до матеріального благополуччя не завжди простий, тому так важливо звертати увагу на деталі. Завдяки вдумливій роботі вдасться уникнути авантюр і спілкування з нечесними на руку людьми. Цей тиждень березня буде вдалий і для запланованих раніше покупок. Астрологи рекомендують Близнюкам прогулятися по магазинах, щоб знайти хороші знижки.

Рак

Ракам на цьому тижні варто звернути увагу на оточення. З 16 по 22 березня не варто ховатися від спілкування – воно може стати ключем до успіху і процвітання. Завдяки новим знайомствам вийде обзавестися корисними зв’язками і навіть отримати нову посаду, якщо вона необхідна. Витрачати накопичення експерти сайту рекомендують з обережністю: є ризик попастися на виверти шахраїв.

Лев

Левам в середині березня астрологи рекомендують звернути увагу на ділове оточення. Конфлікти і розбіжності будуть недоречними і можуть стати початком важкого періоду, а значить, Левам потрібно ставити на доброзичливість і бути відкритими для спілкування. Налагодження відносин допоможе без зусиль впоратися з наміченими справами, заслужити гарну репутацію і залучити в життя матеріальне благополуччя.

Діва

Дівам на цьому тижні зірки і планети допоможуть знайти натхнення. Творчі пориви дозволять по-новому поглянути на виконання рутинних справ, внести в них нотку новизни і позбавити себе від нудьги. Творчість дозволить також знайти спосіб залучити в життя фінансові потоки. Дівам астрологи рекомендують розвивати свої таланти, щоб користуватися ними в повній мірі і отримувати не лише задоволення від роботи, але і гарну винагороду.

Терези

Терезам цього тижня варто звернути увагу на свої здібності і професіоналізм. Знайома робота принесе набагато більші результати, ніж необдумані експерименти. У період з 16 по 22 березня новаторство навряд чи призведе до щастя, тому Терезам варто продовжити розпочаті справи і довести їх до логічного завершення. У цьому випадку вдасться уникнути проблем як з втратою дорогоцінного часу, так і з фінансами.

Скорпіон

Скорпіонам пощастить не тільки в роботі, але і в любові. Поєднувати справи з особистим життям буде проблематично, проте діяльним Скорпіонам не важко буде знайти баланс. Незважаючи на те, що тиждень обіцяє бути активним, не можна забувати про обережність і обачність. Увага до дрібниць як у справах, так і в спілкуванні з близькими дозволять не оступитися і виключити не тільки конфлікти, але і проблеми з грошима.

Стрілець

Прихильність зірок і планет пошириться на питання, пов’язані з нерухомістю. На цьому тижні Стрільці зможуть зайнятися не тільки переїздом, але також покупкою, орендою та продажем житла. З 16 по 22 березня буде сприятливий час для підписання ділових домовленостей, набуття корисних зв’язків і пошуку способів поправити матеріальне становище.

Козеріг

Удача буде на боці відважних Козерогів, що не побояться змін. Новаторство в справах, сміливі пропозиції і акцент на вроджені таланти дозволять досягти набагато більшого. Справитися з обов’язками і залучити в життя гроші вийде, якщо не зволікати, і з понеділка активно братися за виконання запланованих справ. Астрологи рекомендують розподілити навантаження, щоб вранці працювати над складними проектами, а ввечері займатися знайомими справами.

Водолій

Цього тижня Водолії зможуть досягти нових висот, якщо перестануть озиратися по сторонах і чекатиме схвалення з боку. Лише самостійна робота і грамотний вибір шляху приведуть до довгоочікуваної нагороди. Фінансовому становищу загрожуватиме лише бажання витратити накопичення на розваги, якому астрологи рекомендують протистояти. Необдумані витрати можуть стати причиною відтоку фінансів і труднощів в майбутньому.

Риби

Рибам середина березня принесе приємні зміни. На цьому тижні не буде перешкод для розширення кругозору і кордонів, а значить, можна запросто відправитися в подорож або відрядження, почати або продовжити навчання, щоб використовувати отримані знання для кар’єрного росту. Фінансове благополуччя буде залежати від активності, тому сидіти на одному місці не має сенсу.