Фінансовий гороскоп з 16 по 22 грудня: Положення зірок і планет на цьому тижні буде непростим, і це вплине на кожного представника зодіакального кола

З 16 по 22 грудня багато будуть відчувати втому через надмірну активність, проте експерти рекомендують не здаватися для власного блага. Відновити запаси сил допоможуть вправи, якими не варто нехтувати. З їх допомогою вдасться досягти нових успіхів і висот в діловому середовищі.

Овен

Овнам на тижні з 16 по 22 грудня посміхнеться удача, однак діяти все одно доведеться з обережністю. Сонце буде активним і подарує заряд енергії, але його вплив може стати причиною загострення конфліктів, що негативно позначиться на фінансовій діяльності. Купувати варто в інтернет-магазинах, щоб вигідно придбати потрібні товари. Джерело

Ближче до вихідних ситуація стане неоднозначною. Вплив зірок і планет буде швидше шкодити, і Овнам з вечора п’ятниці по неділю варто відмовитися від імпульсивних вчинків, покупок і угод. Така тактика допоможе зберегти фінанси і не зазнавати труднощів перед новорічними святами.

Телець

Тельцям на цьому тижні варто бути уважними до оточення. Серед колег можуть виявитися маніпулятори, яким захочеться, щоб Тельці виконували їх роботу, і в зв’язку з цим важливо з обережністю ділитися своїми планами і вміти говорити «ні». Так Тельці зможуть уникнути незручних прохань і не опиняться в скрутному становищі.

Грошова удача відвернеться 16 і 22 грудня, і в ці дні астрологи не рекомендують зачіпати фінансову сферу життя. Покупки можуть виявитися непотрібними, а спонтанне рішення взяти кредит – привести до боргів в недалекому майбутньому.

Близнюки

Близнюкам фінансова удача посміхнеться в тому випадку, якщо вони відмовляться від ризикованих дій. Деструктивна енергетика планет може штовхати на спонтанні дії, що може спричинити проблеми з грошима. На тижні з 16 по 22 грудня варто звернути увагу на планування, яке допоможе знайти проломи в бюджеті і способи їх усунення.

Найбільш непередбачуваними днями стануть понеділок, п’ятниця, субота. В цей час Близнюкам варто взяти в спільники інтуїцію, яка допоможе не витратити зайвого і стане відмінним супутником для тих, кому не вистачає витримки.

Рак

Ракам на початку тижня важливо вибрати тактику, щоб слідувати наміченим планам і не звертати з обраного шляху. Таке рішення буде вигідно відрізняти представників цього Знака, що позитивно позначиться на кар’єрному зростанні. Отримати надбавку або премію зможуть ті, хто вірний своєму слову і не скандалить через дрібниці.

Тиждень буде успішним, і астрологи попереджають Раків про можливість знайти додаткове джерело доходу. У зв’язку з цим Ракам важливо розвивати таланти і не відмовлятися від привабливих пропозицій. Активна робота відніме сили, проте старання окупляться.

Лев

Енергетика планет на цьому тижні може змусити Левів вірити домислам і пліткам, тому їм так важливо прислухатися до інтуїції. Така тактика допоможе не помилитися і не оступитися при вирішенні важливих питань, що стосуються фінансів. Будь-яка дія має бути зваженою, і тоді вийде провести тиждень вдало.

Енергія Сонця допоможе Левам відновити залишені раніше справи і досягти успіху в діловому середовищі, якщо не поспішати з висновками і не йти на поводу чужої думки. У цьому випадку фінансовий успіх не змусить себе чекати.

Діва

Удача буде на боці Дів, але їм потрібно не тільки підтримка примхливої фортуни. На цьому тижні важливо з понеділка розвивати активність, щоб набрати швидкість і не зупинятися перед тимчасовими труднощами. Справитися з невпевненістю допоможуть тренування сили волі і відмова від потурання слабкостям.

Найсприятливішим часом для поліпшення фінансового становища астрологи називають період з 20 грудня, коли енергія Меркурія дозволить налагоджувати ділові контакти і проводити успішні опеpaції.

Терези

Терезам астрологи рекомендують підготуватися до підвищеного навантаження з понеділка по середу. У цей період активність дозволить досягти потрібного і швидкого результату. Справитися з обов’язками допоможе відповідальність і вправи, спрямовані на відновлення сил після напружених трудових днів.

Другу половину тижня Терезам варто присвятити освіті й підвищенню кваліфікації. За грудень Терези можуть досягти нових успіхів в кар’єрі і поправити матеріальне становище до настання нового 2020 року.

Скорпіон

З 16 грудня Скорпіонів чекають зміни, і для того, щоб вони були приємними, не варто відмовлятися від додаткового навантаження. Активна робота в діловому середовищі принесе свої плоди вже в кінці тижня. Астрологи рекомендують також розвивати таланти і заводити нові корисні знайомства.

Справитися з труднощами на цьому тижні Скорпіонам допоможе доброзичливість і позитивний настрій. Матеріальний достаток буде прямо залежати від обраної стратегії, а значить, поспішати і діяти навмання не варто.

Стрілець
Стрільцям тиждень з 16 по 22 грудня навряд чи здасться простий, і виною всьому буде активний вплив планет. З понеділка їм потрібно дотримуватися плану і відмовитися від імпульсивних вчинків. Це дозволить не тільки зберегти накопичення, але і примножити свій капітал в лічені дні.

На цьому тижні Стрільцям астрологи рекомендують не рубати з плеча, відмовитися від думки про звільнення, навіть якщо хочеться кинути все і відпочити. Терпіння і праця допоможуть подолати тимчасові труднощі і знайти спосіб отримувати від роботи не тільки задоволення, але і прибуток.

Козеріг

Козерогам астрологи рекомендують боротися з лінню, яка оже виникнути через брак сил. В кінці року це відчувається особливо, але для того, щоб виключити відтік фінансів, доведеться потерпіти. Відновлювати сили і запас енергії варто вечорами, приділяючи відпочинку побільше часу.

Зберегти і примножити накопичення Козерогам допоможе воля до перемоги і боротьба з бажанням витратитися на непотрібні речі. Астрологи рекомендують обходити стороною новорічні ярмарки, на яких так складно втриматися від покупки чергової прикраси або сувеніра.

Читайте також: Любовний гороскоп з 16 по 22 грудня: Під кінець року планети вирішили порадувати нас приємними змінами. І цим не можна не скористатися

Водолій

Водоліям на цьому тижні допоможе підтримка Венери. Вплив цієї планети поширюється не тільки на везіння в любові, але і на можливість заробити перед новорічними святами. Такий стан справ допоможе Водоліям знайти спосіб збільшити дохід, але для цього доведеться потрудитися і не відкладати вирішення важливих питань на невизначений час.

Відпочити в період з 16 по 22 грудня навряд чи вийде, проте з цього не варто робити тpaгедії. Активність в діловому середовищі дозволить Водоліям увійти в 2020 рік без боргів і невирішених питань.

Pиби

Рибам на цьому тижні варто прислухатися до себе і не відмовлятися від виникаючих ідей. Вплив зірок і планет можна використати на свою користь, розширюючи горизонти і довіряючи внутрішньому чуттю. Поправити фінансове становище допоможуть саме геніальні ідеї і використання вроджених талантів.

Рибам навряд чи буде легко, адже на цьому тижні може виникнути ситуація, коли доведеться вибирати, в якому напрямку рухатися далі. Не виключено, що з’явиться можливість додаткового заробітку, але для цього доведеться пожepтвувати відпочинком і планами в особистому житті.