Фінансовий гороскоп з 16 по 22 листопада: Астрологи вважають тиждень вдалим для фінансових операцій, активності і роботи. Найголовніше зараз – пам’ятати про те, що сумніви дуже небезпечні

Овен

У Овнів починається сприятливий час для виходу із зони комфорту. Сидіти і чекати біля моря погоди не можна. Потрібно діяти, причому максимально рішуче і сміливо. Це час, коли потрібно працювати, не покладаючи рук, боротися за кожен шматочок пирога так, немов він останній. Потрібно показати ворогам і конкурентам, що їм нічого не світить. Наприкінці тижня можна буде витратити трохи зароблених грошей на відпочинок або приємні дрібниці.

Телець

Гроші люблять рахунок. Витрачати їх можна, але вкрай обережно. Енергетика планет налаштована на збільшення прибутку і на накопичення коштів. Ледачі Тельці не зможуть підняти планку і розширити межі можливого. Астрологи зазначають, що на цьому тижні в житті Тельців може з’явитися людина, яка змінить їхнє уявлення про фінансовий світ, про гроші і роботі. Не потрібно боятися нових ділових знайомств.

Близнюки

Близнюкам на цьому тижні краще відпочити від баталій на роботі і в бізнесі. Потрібно більше розслаблятися, відпочивати, змінювати обстановку, щоб позбутися від ментального бруду. Зараз дуже корисно витрачати гроші, які Близнюки заробили раніше. Можна оновити гардероб або відвідати інше місто або навіть країну. Ділові зустрічі та співбесіди теж можуть пройти досить успішно, а ось важка монотонна праця буде даватися цим людям дуже непросто. Близнюки можуть стати забудькуватими і розсіяними.

Рак

Ракам в період з 16 по 22 число необхідно мобілізувати всі свої сили для досягнення поставлених раніше цілей. Потрібно буде зробити рішучий ривок для того, щоб втілити мрії в реальність, підвищити грошовий дохід. Астрологи радять прислухатися частіше до своєї інтуїції і обходити стороною непрохані поради оточуючих. У суботу Марс перестане бути ретроградним, тому на вихідних можна продовжити роботу, відклавши відпочинок на потім.

Лев

Левам зірки допоможуть знайти своє призначення. Цей тиждень – сприятливий час для духовних пошуків і самовизначення. Можливо, що багато Левів зможуть зрозуміти, що займаються в даний момент абсолютно не тим, чим хотіли б. Це ідеальний час для зміни напряму руху. Що стосується грошей, то на початку тижня їх краще не витрачати, однак на вихідних зірки і планети стануть більш позитивними, тому 21 і 22 листопада можна буде зайнятися шопінгом.

Діва

Нічні світила будуть дуже сильними і сприятливо вплинуть на енергетику Дів, на їх фінансову удачу. Їм можна буде здійснювати дорогі покупки, вкладати гроші в нові проекти і в бізнес. Кінець тижня стане духовним часом, тому астрологи радять проводити обряди на залучення грошей, а також частіше прислухатися до свого внутрішнього голосу. В цілому тиждень буде вдалим для представників інтелектуальних професій.

Терези

У Терезів починається період фінансового застою. Їм варто оточувати себе людьми з найсильнішим характером, щоб брати з них приклад і вчитися у них стійкості. У представників творчих професій сильно знизиться мотивація і пропаде натхнення. Всім, хто постійно знаходиться в дорозі і за кермом, пропаде концентрація. Зате період відмінно підходить для навчання і підвищення навичок, але лише для теоретичної частини, практика буде пізніше. Покупки краще відкласти як мінімум до вихідних.

Скорпіон

У Скорпіонів зараз досить сприятливий час для фінансової активності. Зірки в хорошому положенні, тому можна покладатися на закон тяжіння. Упевнені в собі і позитивні Скорпіони будуть частіше досягати успіху в роботі і в справах. Гроші потягнуться до тих, хто підкріплює впевненість діями, а не сидить і чекає з моря погоди. Тиждень прекрасно підходить для побудови планів на майбутнє, прийняття важливих рішень.

Стрілець

Стрільцям потрібно розвинути інтуїцію, тому що зірки і планети можуть спровокувати плутанину і хаос. У такій обстановці життєво необхідно мати потужну підтримку внутрішнього голосу, так як покладатися на поради оточуючих не можна. Фінансова сфера буде наповнена незрозумілими подіями і негараздами, тому Стрільцям варто приготуватися як слід до того, що доведеться діяти рішуче і без сумнівів.

Козеріг

У Козерогів настає дуже позитивний в плані фінансів, час. Зірки і планети допоможуть цим людям здійснювати покупки, процвітати в бізнесі і в новій роботі. Можна відкривати новий рахунок в банку, здійснювати обмін валюти, давати і брати в борг гроші. Астрологи радять Козерогам не ділитися планами на тиждень з оточуючими. Їх сумніви, критика і негатив зараз точно будуть зайвими. Для збільшення доходів будуть потрібні самостійність і сміливість.

Водолій

Водоліям в першу чергу потрібно буде стежити не за фінансами, а за своєю енергетикою. Варто скористатися захисними техніками, тому що їх аура буде схильна до негативного впливу з боку. Спілкування з неприємними людьми і недоброзичливцями може призвести до втрати впевненості, яка так потрібна в фінансовій сфері. Якщо доведеться купувати щось дороге, краще спиратися на свій особистий досвід і не слухати підказки сторонніх людей.

Риби

У Риб на цьому тижні можуть відкритися нові таланти, з’явитися нові сили і впевненість у собі. Найголовніше – захиститися від заздрісників, які почнуть з’являтися разом з фінансовим успіхом. Ці люди можуть ставити палки в колеса. Удача буде поруч з тими, хто вміє поводитися з грошима правильно, не розкидаючи ними направо і наліво. Економія – це не про Риб, але зараз краще купувати тільки найнеобхідніше. Це прекрасний час для заробітків і пошуку нових джерел доходу.