Фінансовий гороскоп з 17 по 23 лютого: тиждень здивує неочікуваними прибутками, витратами і випробуваннями

У період з 17 по 23 лютого зірки і планети можуть впливати на людей суперечливо. Справитися з цим вийде, якщо не тільки користуватися підказками астрологів, але і задіяти шосте чуття. Експерти рекомендують не ігнорувати знаки Всесвіту, щоб виключити промахи і неприємності.

Овен

Овнам астрологи рекомендують з понеділка зайнятися утихомиренням емоцій, щоб вони не завадили добиватися успіхів. На цьому тижні Меркурій почне ретроградний рух, що не кращим чином позначиться на нових починаннях, а значить, цей тиждень варто присвятити переробленню, відновленню справ, які не закінчені раніше, а також вирішення питань, які були відкладені на невизначений час. Джерело

З 17 по 23 лютого Овнам доведеться дотримуватися правил, навіть якщо не завжди хочеться йти за оточенням. Така тактика допоможе не оступитися і не зіпсувати відносин в діловому середовищі. Переговори, якщо вони заплановані на цей період, пройдуть успішніше в спокійному стані і при досягненні внутрішньої гармонії.

Телець

Тельцям астрологи рекомендують зайнятися отриманням нових знань. На цьому тижні енергетика зірок і планет сприятлива для відновлення навчання і для того, щоб використовувати отриманими знання для успіхів в діловому середовищі. Ближче до кінця тижня удача посміхнеться тим, хто закінчує проекти і розраховує отримати гарну винагороду.

Досягти нових висот в діловому середовищі вийде, якщо Тельці будуть своєчасно вирішувати особисті питання і не стануть йти на поводу маніпуляторів. Для цього досить обмежити коло спілкування, а також захиститися від небажаної уваги. Не завадить і зміцнення імунітету, щоб виключити простудні захворювання, які можуть вибити з колії і порушити плани.

Близнюки

Близнюкам налаштуватися на успіх буде непросто, однак завдяки силі волі вдасться здолати будь-які перешкоди на шляху до довгоочікуваної мети. Астрологи рекомендують розпочинати щоранку з афірмації, щоб хороший настрій став супутником прогресу і везіння. У діловому середовищі намітиться поліпшення, якщо не перекладати відповідальність і правильно розставити пріоритети.

У вихідні дні фінансову активність варто стримати, щоб під впливом емоцій не витратити всі гроші на непотрібні речі. Переговори і ділові зустрічі, призначені на суботу, переносити не варто: в цей день удача буде на боці Близнюків, і вони зможуть прийти до вигідних угод.

Рак

Ракам на цьому тижні астрологи рекомендують зайнятися звичними справами і не робити нічого нового. Налагоджена і знайома робота не дозволить перевтомлюватися і допустити помилок. Нові починання можуть зустріти перешкоди на шляху і стати причиною відтоку фінансів.

Робота буде доставляти Ракам задоволення. Вони зможуть вибрати найприємніші обов’язки і в спокійному режимі займатися наміченими справами, не забуваючи про креативний підхід. Така тактика позбавить від рутини і нудьги.

Лев

Левам на цьому тижні досягти успіхів в діловому середовищі допоможе правильно обрана стратегія. Зірки і планети даруватимуть заряд бадьорості, і його потрібно пустити в правильне русло. Активна робота над раніше запланованими проектами принесе хороший прибуток, однак озвучувати свої плани астрологи не рекомендують: в період з 17 по 23 лютого є ризик зіткнутися з заздрісникам.

Удача в діловому середовищі не залишить Левів, однак на цьому тижні не можна проявляти слабину, щоб не піддатися на вмовляння і не упустити свого прибутку. Переговори, укладення угод і домовленостей пройдуть успішно. Найкраще намічати зустрічі з тими, хто вже раніше пропонував свої послуги і співробітництво.

Діва

Дівам на цьому тижні досягти успіхів в діловому середовищі не складе труднощів, якщо вони візьмуться за виконання обов’язків прямо з понеділка. Працьовитість і витривалість дозволять Дівам точно і вчасно завершити розпочате і отримати гарну винагороду. Напружений тиждень змусить вибитися з сил, тому Дівам щовечора важливо займатися відновленням сил і енергії.

Астрологи рекомендують в період з 17 по 21 лютого не ігнорувати колективну роботу і навчитися шукати компроміси у всьому. Такий стан справ забезпечить швидкі результати і дозволить уникнути непотрібних суперечок і конфліктів через дрібниці. Вроджена порядність не дасть Дівам помилятися і приймати необачні рішення, що ведуть у глухий кут.

Терези

Терезам астрологи рекомендують виключити конфлікти в період з 17 по 23 число. Вплив зірок і планет може провокувати сплески енергії, які важливо спрямовувати в мирне русло, а не потурати бажанням нагрубити або образити когось. Зберегти репутацію допоможуть чуйність і готовність працювати в команді.

Впоратися зі стресом і не упустити можливість знайти шлях до фінансового благополуччя Терезам допоможуть позитивні установки, а також використання талісманів. Натуральні мінерали залучать удачу в тій сфері діяльності, де трудяться Терези, і не дадуть неприємностям увірватися в життя.

Скорпіон

Скорпіонам зірки і планети додадуть сил для вирішення будь-яких питань, однак для того, щоб виключити промахи, доведеться стати уважними і відмовитися від прийняття необдуманих рішень. Астрологи рекомендують почати понеділок з завершення довгограючих справ, щоб до середини тижня звільнитися для важливих проектів і виконати їх в строк.

Фінансову активність на цьому тижні варто зменшити через можливість витратити гроші даремно. Покупки краще відкласти до вихідних, щоб відправитися по магазинах із списком і точною упевненістю в тому, що придбання потрібні і виправдовують витрачені на них кошти.

Стрілець

Стрільці відчують приплив сил, однак пускатися у всі тяжкі на цьому тижні не варто. Вплив зірок і планет може підштовхнути до ризику, що буде чревато як для репутації, так і для виконання запланованих справ. Позбутися від надлишків енергії можна за допомогою пробіжок або фізичних навантажень до або після роботи.

В середині тижня Стрільці побачать перші результати своєї праці і зможуть відштовхнутися від побаченого, щоб примножити успіхи. Поспішати не варто, адже кожен промах відіб’ється в майбутньому, а робота над помилками займе дорогоцінний час.

Козеріг

Козерогам астрологи рекомендують з першого дня тижня зайнятися практиками, які допоможуть не злитися на оточення і м’якше сприймати критику. З 17 по 23 лютого недовіра, впертість і злість можуть стати причиною втрати репутації та фінансових труднощів, а значить, з цими рисами характеру потрібно боротися, утихомиривши ці почуття і направивши енергію в русло вирішення важливих питань.

Найбільш вдалою тактикою для Козерогів буде одиночна робота. В команді можуть бути маніпулятори, здатні вивести Козерогів з себе і ускладнити їм життя. Від них важливо захищатися, зміцнюючи біополе і тренуючи силу волі. Проти байдужості такого типу людей протиставити буде нічого.

Читайте також: Гороскоп кохання з 17 по 23 лютого: цього тижня вас чекають чекають запаморочливі знайомства, сплеск почуттів і бурхливі, яскраві романи

Водолій

Водоліям всі важливі справи астрологи рекомендують виконати в перші два дні тижня. Саме цей час буде ідеальним для трудомістких завдань, адже у представників цього Знака буде підтримка зірок і планет. В цей же період можна шукати способи примноження достатку, в тому числі завдяки вигідними вкладами.

Кінець тижня варто присвятити легким справам, які не зажадають пильної уваги і не займуть багато часу. З середи активність буде падати, що може спричинити за собою неприємності через неуважність. В цей час небажано проводити серйозні угоди і підписувати важливі документи без додаткового узгодження і вивчення.

Риби

Успіх і фінансове благополуччя на цьому тижні будуть йти в руки до тих, хто впорається з перепадами настрою і не буде квапити події. Рибам з 17 по 23 лютого варто стежити за знаками долі і вірити в те, що все задумане збудеться. Потрібно лише виявляти стриманість і ні з ким не ділитися планами.

Проблеми можуть виникнути 19 лютого. У цей день енергетика простору буде не найвдалішою для втілення в життя найсміливіших планів. Цей період Рибам варто провести в максимально спокійній обстановці і знайти собі заняття до душі, щоб негативні емоції не нашкодили майбутньому.