fbpx

Фінансовий гороскоп з 17 по 23 травня: Це буде тиждень прогресивних людей, думок про майбутнє і ефективного планування. Намагайтеся позбуватися від звичок, які змушують вас жити вчорашнім днем

Овен

Фінансова удача – це не про Овнів. Представники цього Знака часто успішні в даній сфері, але на цьому тижні очікується невеликий регрес. Безпосередньо отримати якісь прибутки і бонуси не вийде, але все те, що Овни зроблять зараз, буде мати величезну вагу на початку літа. Дуже скоро Всесвіт надасть їм можливість виправити помилки минулого, повернути втрачені гроші, знайти втрачені можливості.

Телець

Це буде дуже незвичайний, динамічний і продуктивний тиждень, наповнений різними подіями. Не виключено, що Тельці втомляться більше звичайного. Їм варто набратися сил за вихідні. На цьому тижні можна здійснювати дорогі покупки, вкладати гроші в новий бізнес, починати нові справи і міняти роботу. Все це слід робити, тільки зваживши всі за і проти. 18 і 19 травня Тельців можуть очікувати позапланові сюрпризи. На жаль, не відомо, чим вони обернуться в фінансовому плані.

Близнюки

Для Близнюків у фінансовій і робочій сферах буде діяти найпростіший закон: «хочеш зробити все добре – зроби це сам». Якщо доведеться вимушено витратити гроші на якісь товари або послуги, то астрологи радять не скупитися. В іншому випадку доведеться заплатити двічі. Якщо купувати речі, то тільки якісні. Перед покупкою краще дивитися відгуки людей про кожен товар або послугу.

Рак

На роботі і в бізнесі в кінці робочого тижня може початися непростий період. Кожне важливе рішення буде даватися дуже важко. Також можуть виникати неприємності у взаєминах з колегами і начальством. Відзначається, що зірки і планети тимчасово перебувають в дуже спокійному стані. Це означає, що в будні дні краще займатися найважчими і виснажливими справами. У четвер нічні світила активізують приховані резерви енергії Раків, так що втома тимчасово відступить.

Лев

У Левів настає сприятливий період для подорожей, ділових поїздок, зміни обстановки і пошуків нової роботи. Найголовніше зараз – не чекати біля моря погоди, а діяти. На новій роботі вдасться дуже швидко увійти в ритм. Леви отримають потужний позитивний імпульс від зірок і планет, тому настрій підніметься, інтуїція посилиться, а творча складова мислення стане найбільш активною. Це дуже важливий час для представників будь-яких професій.

Діва

У Дів деякий час міг спостерігатися певний застій в роботі і бізнесі. Починаючи з 17 травня ситуація буде змінюватися. Люди даного Знака зможуть отримати більший прибуток за переробки і нові ідеї. Змови на прибуток допоможуть ще більше збільшити приріст коштів. Фінансова удача зараз поруч з Дівами, але нею потрібно розпоряджатися максимально ефективно. Не варто сидіти і чекати біля моря погоди. Важливо братися за будь-які справи і намагатися справляти на начальство, клієнтів або партнерів максимально сприятливе враження.

Терези

Терезам на цьому тижні краще зберігати свої бажання і амбіції в таємниці від оточуючих. Так підвищаться шанси на те, що ці плани знайдуть успіх і втіляться в життя. Терезам необхідно боротися за місце під сонцем, причому робити це максимально самовіддано. Астрологи зазначають, що оточуючі люди можуть бути безжальними, жадібними і дуже хитрими в період з 17 по 23 травня. Це означає, що поки нікому не варто довіряти.

Скорпіон

У Скорпіонів починається час, який ідеально підходить для навчання, отримання нових знань і зміни способу мислення. Астрологи радять пам’ятати про те, що грошовий успіх переслідує тих, хто правильно ставить себе і не боїться мріяти, ставити нові завдання. Якщо Скорпіони давно планували тотальну реорганізацію і зміну роботи, настав той самий час.

Стрілець

Всесвіт буде посилати Стрільцям позитивні сигнали і суттєво посилить їх інтуїцію. Дійсно, нічні світила явно налаштовані на те, щоб надавати допомогу Стрільцям в їх нових починаннях. Це буде час, коли можна досягти успіху практично в будь-яких справах. Важливо також навчитися говорити «ні» тим людям, які постійно просять про допомогу, але не дають нічого натомість. Потрібно економити сили.

Козеріг

Козерогам ні в якому разі не можна забувати про свої прямі обов’язки. Старанність, уважність і працьовитість – це головні риси цих людей, які на цьому тижні стануть причиною їх фінансового зростання. В кінці тижня краще не здійснювати важливих покупок. Всі основні витрати астрологи радять зробити до четверга.

Водолій

У Водоліїв починається час, коли можна братися за будь-які нові справи. Зірки і планети допоможуть в реалізації давніх планів, дадуть цим людям силу і волю до перемоги. У пріоритеті повинна бути робота, а не домашні справи або любовні плани. Це сприятливий час для заробітків. Що стосується покупок, то їх краще поки відкласти. Водоліїв можуть обдурити, умовити купити щось абсолютно марне.

Риби

Риби могли вже втомитися чекати змін в житті, але астрологи відзначають, що вони на підході. Зірки і планети вишикувалися сприятливим для Риб способом. Починається період, коли можна сміливо міняти роботу, вкладати кошти в новий бізнес. Корисними будуть також покупки для дому. Можна робити ремонт, вкладати гроші в зміну обстановки, переїзд. Зараз не можна проявляти байдужість до справ, тому що це може призвести до втрати удачі. Рибам варто проявляти увагу до деталей.

You cannot copy content of this page